ایتالیا اسقف های کاتولیک تعجب می کنم که چرا توده ها حذف شدند و از دولت بازگشایی طرح

ایتالیا کلیسای کاتولیک روم است مواخذه دولت برای اجازه می دهد وفادار به بازگشت به توده ها در شروع تدریجی صحنه پایان دادن به طولانی ترین در اروپا coronavirus مستند.

توده ها ممنوع شده است از اوایل ماه مارس زمانی که ایتالیا بسته شده و بسیاری از فعالیت های تجاری به غیر از ملزومات است.

یک جدول زمانی داده شده در یکشنبه توسط نخست وزیر جوزپه کونته گفت: مجالس ترحیم می تواند سر از مه 4 اما باید محدود به 15 نفر برگزار شد و در خارج از منزل در صورت امکان.

جدول زمانی برای 4 مه تا ژوئن 1 ساخته شده هیچ اشاره ای از توده های مردم است.

ایتالیا اسقف در به شدت دقت کنید بیانیه صادر شده در اواخر یکشنبه شب گفت: آنها می توانند “نه قبول دیدن ورزش از آزادی از دین به خطر بیافتد” و دولت را متهم به “خودسرانه” به استثنای جمعی از جدول زمانی.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته نشان داده شده در مجلس در آوریل 21, گفت: بازگشایی rollout برای ماه مه می تواند تغییر کند اگر این کشور می بیند یکی دیگر از افزایش در COVID-19 عفونت. (Remo Casilli/فردا نیوز)

این بیانیه ضمنی که اسقف احساس خیانت گفت: آنها پیشنهاد کرده بود به اقدامات دولت برای از سرگیری توده ها در حالی که احترام جدید هنجارهای ایمنی.

جدول زمانی نیز ناشی از اختلافات درون کونته کابینه.

“بنابراین ما می توانید با خیال راحت از بازدید از یک موزه اما ما نمی توانیم جشن مذهبی ، این تصمیم غیر قابل درک است. باید آن را تغییر ایم” النا Bonetti, وزیر فرصت های برابر و خانواده است.

ایتالیایی, موزه ها و کتابخانه ها می تواند از بازگشایی مارس 18.

بسیاری از کلیساها باز است اما نه برای خدمات

ایتالیا تلفات همچنان سنگین ترین در اروپا با بیش از 26,000 مرده و تقریبا 200,000 موارد تایید شده. اما تعداد موارد جدید شده است کاهش و تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه شده است به طور پیوسته در حال سقوط.

اسقف گفت: دولت وظیفه “برای تمایز بین مسئولیت خود را به ارائه دقیق بهداشتی و مقررات است که این کلیسا که به نام برای سازماندهی جامعه مسیحی زندگی در رابطه با (سلامت) هنجارهای اما در استقلال کامل.”

در پاسخ دولت اذعان کرد اسقف’ شکایت و گفت: آن را مطالعه و بررسی چگونگی به اجازه مؤمنان شرکت با خیال راحت در توابع مربوط به علم العبادات “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

سازمان دیده بان | افزایش تست تغییر عادات مورد نیاز برای بازگشایی:

وجود خواهد داشت دوباره عفونت’ می گوید: دکتر کریستوفر Labos اما اگر آنها را می توان شناسایی زود هنگام او می گوید باید آن را کمک به تلاش ها برای مهار ویروس. 5:26

بیشتر از ایتالیا کلیساها باقی مانده اند باز در طول بحران اما تنها برای فردی نماز.

“اگر وجود دارد راه هایی برای کار با خیال راحت از فروشگاه با خیال راحت و انجام ورزش با خیال راحت در یک راه وجود دارد به جشن توده با خیال راحت گفت:” پائولو Ciani از کوچک و میانه دموی ،

رستوران و سینما نیز بخشی از مارس دستورالعمل

از مارس 4, ساخت و تولید, ساخت و ساز و بخش عمده را مجاز به بازگشایی ارائه شده است که شرکت ها می توانند با رعایت دقیق بهداشت ایمنی پروتکل های.

مردم قادر خواهد بود به بازدید از اقوام, اما تنها در تعداد. ماسک انتظار می رود که فرسوده در طول بازدیدکننده داشته و فیزیکی, فاصله, قوانین هنوز هم اعمال می شود.

یک فروشنده پوشیدن محافظ ماسک صورت ارائه یک کیسه پلاستیکی به مشتریان دوشنبه در باز هوا بازار مواد غذایی در کیسترنینو شمال غربی ایتالیا. (الساندرو دی استفانو/فردا نیوز)

پارک خواهد بازگشایی مگر اینکه شهرداران تصمیم بگیرید در غیر این صورت. مردم ورزش می تواند آزادانه اما سازمان ورزش حرفه ای و تازه کار باقی خواهد ماند ممنوع برای دو هفته دیگر.

پیاده روی در مواد غذایی غذای آماده از مغازه ها می توانید بازگشایی شده است.

مردم را نمی خواهد بود قادر به ترک مناطق خود را از محل اقامت “جز به صورت ثابت مشغول به کار نیاز مطلق ضرورت و یا به دلایل بهداشتی.”

دولت گفته است که امیدوار است که مغازه ها و موزه ها و کتابخانه ها می تواند از بازگشایی مارس 18. سخت فیزیکی, فاصله, قوانین اعمال خواهد شد. موزه بلیط را به صورت آنلاین خریداری شود.

آموزش تیم های ورزشی از جمله فوتبال در حال برنامه ریزی برای از سرگیری در همان تاریخ. هیچ تصمیمی هنوز گرفته شده است در زمانی که و یا اگر قهرمانی می تواند از سر گرفت.

کونته گفت: این طرح برای کافه ها و رستوران ها و آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی برای بازگشایی از 1 ژوئن. مشتریان باید یک متر از هم جدا در مقابله با, در حالی که جداول را به دو متر از هم جدا. کارکنان باید از ماسک و دستکش.

پاپ فرانسیس منجر جرم و رجینا Coeli نماز در رم Santo Spirito در Sassia کلیسا بدون مشارکت عمومی در آوریل 19. (واتیکان رسانه/رادیو فردا)

وجود دارد هیچ نشانه ای در Conte پیام به زمانی که سینما, تئاتر,, بارها, دیسکو, رقص, مدارس و شرط بندی مغازه ها ممکن است بازگشایی شده است.

و همچنین از دولت گفت: این طرح منوط به تغییر وجود دارد باید یک افزایش شدید در عفونت.

در اواسط ماه مارس کاردینال رم تغییر سفارش خود را به کلیساهای پایتخت حتی برای فردی نماز بعد از فرانسیس هشدار داد در برابر “اقدامات شدید” و کاتولیک ها در زمان به رسانه های اجتماعی برای شکایت.

واتیکان که در بیشتر قسمت ها شده است انعکاس ایتالیا را مهار اقدامات هنوز رتبهدهی نشده است گفت: زمانی که کلیسای سنت پیتر یا موزه واتیکان دوباره باز خواهد شد.

تنش بیش از تجمعات مذهبی بوده است یکی از ویژگی های همه گیر در سراسر جهان است. خوشه از موارد پیش بینی شده است به توده های شلوغ و یا خدمات در فرانسه و اسرائیل و کره جنوبی و ایالات متحده در حالی که برخی از ایالات آمریکا با ماندن در خانه سفارشات در نظر گرفته اند اشاره کرده به خدمات ضروری است که می توانید در ادامه ارائه فیزیکی فاصله دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>