ایتالیایی رسانه ها گزارش داده اند که دو نفر پس از یک قطار آمد آهنگ در نزدیکی شمال شهر میلان است. 27 بیشتر مردم بر این باور هستند که مجروح شود.

یک قطار با سرعت بالا از خط خارج صبح روز پنج شنبه در بین شهرستانها ایتالیایی میلان و بولونیا. رسانه های محلی گزارش دادند که دو نفر از جمله راننده کشته شدند. 27 نفر دیگر زخمی شدند اما هیچ کدام در شرایط بحرانی هستند.

ایتالیایی, خبرگزاری ANSA گفت که دیگر مرگ و میر نیز آموزش کارکنان. یک قطار تمیز کننده دچار چندین شکستگی استخوان, اما آن را در نظر گرفته نمی شد زندگی را تهدید.

این Frecciarossa قطار چپ Milian در 5:10 صبح به وقت محلی و حادثه رخ داده در 5:35. موتور و حداقل یک کالسکه رفت مسیر در نزدیکی شهر لودی در ساعات اولیه صبح ایتالیایی اپراتور راه آهن Rete Ferroviaria Italiana گفت. آن را به حال شده است برای سالرنو در جنوب ناپل.

قطار بود به عنوان “خلوت” توسط ایتالیایی, روزانه, Corriere della Sera.

خدمه محفظه و حداقل دو واگن دیگر لغو شد. علت حادثه هنوز مشخص نیست.

ایتالیا به شبکه راه آهن دچار شدید اختلال. همه با سرعت بالا سفر با قطار بین میلان و بولونیا شده است به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

بیشتر به آمده…

es/rt (AFP “رویترز” dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر