ایتالیا تعطیل تمام مغازه ها و رستوران ها به عنوان Coronavirus موارد افزایش

منtaly اما قرار دادن یک توقف به زندگی عادی بریده شده اقتصاد را به خدمات ضروری در یک پیشنهاد از جان گذشته برای جلوگیری از پیشروی مرگبار coronavirus.

نخست وزیر جوزپه کونته دستور داد تمام مغازه ها در این کشور به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها تا مارس 25. حمل و نقل عمومی و همچنین مالی و خدمات پستی را ادامه خواهد داد اما این کشور به طور معمول پر جنب و جوش, رستوران ها, کافه ها و کافه ها بسته شد.

کارخانه ها را می توانید در ادامه عامل اما تنها با “اقدامات احتیاطی” برتر گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در شب چهارشنبه و اضافه کرد که دولت — که تا به حال توسعه یافته یک مستند برای لومباردی و دیگر استانهای شمالی به تمام ایتالیا این هفته — توصیه غیر انتقادی واحد متوقف شد.

“اثرات آن اقدامات دیده خواهد شد در چند هفته خیلی موارد هنوز هم می تواند افزایش در روزهای آینده,” او گفت: ضمن تشکر از ایتالیایی ها برای فداکاری.

با بیش از 12000 مورد از این بیماری در کشور و مرگ و میر پریدن از 31 درصد به 827 روز چهارشنبه کونته شکننده دولت تحت فشار شدید به اقدامات شدید تر از فرمانداران در شمال — موتور اقتصادی کشور و منطقه سخت ترین ضربه توسط ویروس.

اقتصادی امداد

رهبر مخالفان Matteo Salvini شمالی-بر اساس لیگ حزب تحسین حرکت می کند. برای روز, او تا به حال شده است برای هل دادن محدودیت بیشتر و بیشتر اقتصادی امداد به عنوان کارآفرینان کوچک و خانواده ها را تشکیل می دهند که انتخاباتی خود را با پایه دست و پنجه نرم کردن با عواقب این بیماری همه گیر.

گفته می شود کونته اعلام کرد اقدامات ارزش به میزان 25 میلیارد یورو ($28.3 میلیارد دلار) برای کوسن آمار از این بیماری همه گیر. کابینه است و به احتمال زیاد به تصویب یک بسته برای اولین بار در مورد ارزش حدود 12 میلیارد یورو روز جمعه در حالی که بقیه خواهد بود یک ذخیره برای پرداخت بیشتر هزینه.

ادامه مطلب: ایتالیا اعلام کرد حدود 28 میلیارد دلار طرح به دفاع از ویروس-آمار اقتصاد

برای رسیدگی به هماهنگی این ویروس در پاسخ و برای سرعت بخشیدن به تولید کلید لوازم پزشکی, دومنیکو Arcuri — مدیر اجرایی Invitalia یک شرکت دولتی است که به ترویج سرمایه گذاری — منصوب خواهد شد به عنوان اورژانس تزار.

ایتالیا در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای منزوی با کشورهای همسایه بخشی از بسته شدن مرزهای. اتریش و اسلوونی را محدود کرده اند ورود به کسانی که آزمایش منفی به کروناویروس در حالی که سوئیس مهر و موم کردن نه جزئی گذرگاه.

حتی قبل از دولت فوق العاده مداخله در اقتصاد شرکت ها شروع به برداشتن گام برای کاهش فعالیت های خود را.

فیات کرایسلر اتومبیل, NV, این کشور بزرگترین تولید کننده به طور موقت نزدیک کارخانه های ایتالیایی “در صورت لزوم” و کاهش تولید روزانه نرخ در آن, ایتالیایی, گیاهان برای فعال کردن فاصله بیشتری برای کارکنان خودروساز گفت: در روز چهارشنبه. Apple Inc. تمام 17 از آن رسانه های خرده فروشی در ایتالیا و برگر کینگ را به طور موقت تعطیل خود را به طور مستقیم مدیریت رستوران در ایتالیا.

Rinascente فروشگاه ها و کفاش Geox آبگرم به طور موقت تعطیل ایتالیایی خود را رسانه ها. نماد مد Giorgio Armani بسته مغازه ها و همچنین هتل ها و رستوران ها در میلان.

رستوران بسته

به عنوان یک نتیجه از کونته آخرین فرمان اضطراری همه کافه ها و رستوران ها خواهد شد در حالی که مواد غذایی تحویل خواهد شد مجاز به ادامه.

که ممکن است کمی کمک برای بی قراری ایتالیایی. زمان تحویل برای دستور غذایی از Esselunga SpA ایتالیا یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای هستند تا زمانی که نه روز در میلان.

با این پس زمینه کونته تلاش برای اطمینان بخشیدن به ایتالیایی ها که بیشتر اقدامات خواهد بود در آینده. وی همچنین تلاش برای جلوگیری از خطرات ناشی از احتکار و گفت نیازی نیست برای شهروندان به عجله برای خرید مواد غذایی و اضافه کرد که بانکی تضمین خواهد شد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>