ایتالیا را محدود می کند سفر برای حدود 16 میلیون برای جلوگیری از coronavirus گسترش

ایتالیا اعلام کرد یک جارو قرنطینه اوایل روز شنبه برای شمال مناطق اشتعال سفر هرج و مرج آن را به عنوان محدود حرکات یک چهارم از مردم خود را در تلاش برای متوقف جدید کروناویروس’ بی امان مارس در سراسر اروپا است.

مدت کوتاهی پس از نیمه شب, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته امضا فرمان موثر بر 16 میلیون نفر در این کشور مرفه شمالی از جمله منطقه لومباردی و در حداقل 14 استان در مناطق مجاور. این اقدامات فوق العاده خواهد بود در محل تا آوریل 3.

“برای لومباردی و برای دیگر استانهای شمالی است که من ذکر شده وجود خواهد داشت یک ممنوعیت برای همه به حرکت در داخل و خارج از این سرزمین و نیز در همان قلمرو” کونته گفت. “استثنا اجازه خواهد داشت فقط برای اثبات حرفه ای نیازهای موارد استثنایی و مسائل مربوط به سلامت.”

در سراسر جهان کشورهای دیگر شده اند به طور فزاینده تقلید چین — که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته — با تحمیل سفر کنترل و خاموش کردن رویدادهای عمومی. چین رنج می برد در حدود سه چهارم از جهان 106,000 coronavirus عفونت و بیشتر از آن حدود 3,600 مرگ و میر.

دانش آموزان با عجله از خانه

وجود هرج و مرج و سردرگمی در ساعت قبل از کونته این حکم را امضا کردند که کلمه به بیرون درز به اخبار رسانه ها در مورد برنامه ریزی شده است. دانش آموزان در دانشگاه پادوا در ایتالیا که در میله در یک شنبه شب شاهد شایعات در تلفن همراه خود و با عجله بازگشت به آپارتمان خود را برای گرفتن وسایل خود را و سر به ایستگاه قطار.

صدها نفر از مسافران برخی از پوشیدن ماسک و دستکش کهنه بر روی آخرین قطار محلی ترک پادوا در 11:30 p. m. اضطراب دانش آموزان پیچیده روسری در اطراف سر خود را به اشتراک گذاشته و مطابق با اصول بهداشتی ژل و نشسته در چمدان خود را در راهرو. هیچ هادی آمد برای چک کردن بلیط.

“من دو ساعت پیش که آنها ممکن است قرار دادن فوری حکم قرار دادن پادوا در منطقه قرمز. چون من می خواهم به بازگشت به پایین جنوب به اقوام من, من تصمیم به رفتن قبلا” گفت: یک دانش آموز روبرتو Pagliara که نقل مکان کرد تا یک برنامه ریزی پنج شنبه عزیمت به شهر خود Puglia در جنوب ایتالیا.

ایتالیا در روز شنبه گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از آن شیوع آغاز شد و در فوریه. 21. تعداد افراد آلوده رز 1,247 در حالیکه در 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع به 5,883. ایتالیا تلفات افزایش یافت به 233.

منطقه ای سیاستمداران بودند ناگهان توسط lockdown. استفانو Bonaccini رئیس جمهور از امیلیا رومانا منطقه گفت: بخش هایی از این حکم شدند گیج کننده است. شهردار آسته در ناحیهای در شمال غربی منطقه ارسال شده است خشمگین تصویری در Facebook صفحه کوبیدن رم برای نگه داشتن رهبران منطقه ای در حلقه.

“هیچ کس به من گفت:” Maurizio Rasero فریاد زد و اضافه کرد که او تا به حال صدها نفر از پیام بر روی تلفن همراه خود را از احساس خطر شهروندان است. “این باور نکردنی است که اطلاعات بسیار حساس و مهم خواهد آمد که در این روزنامه برای اولین بار.”

سرنوشت از بازدید کنندگان خارجی گیر در مناطق قرمز در شمال ایتالیا روشن نشد.

حرکت تکرار چین مستند از برخی از 60 میلیون نفر از مردم در مرکز استان هوبی در اواخر ماه ژانویه است که در حال حاضر در ششمین هفته. چین سخت و محدودیت های مسافرتی آمد خیلی دیر شده برای جلوگیری از آلوده مردم از بذر شیوع بیماری در جای دیگر اما سازمان بهداشت جهانی دارای اعتبار مستند با کند کردن روند گسترش ویروس و “خرید جهان زمان” برای رسیدگی به شیوع.

با یک شیرجه بینی ترافیک و گردشگری و اختلال در زنجیره تامین, سهام رو به یکی دیگر از راکی شروع یکشنبه به عنوان رییس شاخص باز کردن 6 درصد به 8 درصد.

در سراسر جهان بیشتر رویدادها و جشنواره ها خاموش نامیده می شدند از جمله زنان جهان مسابقات قهرمانی هاکی در کانادا. بحرین گفت: آن مسابقه فرمول یک در این ماه برگزار خواهد شد بدون تماشاگر بیش ویروس ترس. ژاپن در زمان مفتخر گرند سومو مسابقات باز یکشنبه در اوزاکا به هیچ طرفداران و کشتی گیران وارد پوشیدن ماسک.

با هیچ تماشاگران در چشم کشتی گیران سومو حضور بهار گرند سومو مسابقات پشت درهای بسته برگزار شد با توجه به شیوع COVID-19 coronavirus در Edion عرصه اوزاکا در روز یکشنبه. (جیجی پرس/خبرگزاری گتی ایماژ)

شیوع ویروس را ترک کرده است صنعت کشتی کروز در بی نظمی.

شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در آن 21 نفر باید آزمایش مثبت برای این ویروس به رهبری بود به بندر اوکلند کالیفرنیا پس از معطل ماندن سان فرانسیسکو برای روز. شواهدی وجود دارد که کشتی به زمین پرورش برای کشنده خوشه تقریبا 20 نفر در اوایل سفر.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه” معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت. “کسانی که نیاز به کمک های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

این کشتی که حامل بیش از 3500 نفر از 54 کشور از جمله 237 کانادایی است که انتظار می رود برای رسیدن به اوکلند در روز دوشنبه. با توجه به کاپیتان کشتی, مهمان حاد است که نیاز به درمان پزشکی خواهد بود و حمل و نقل به امکانات مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا; سالم کالیفرنیا را به قرنطینه در دولت دیگر ساکنان ایالات متحده را به قرنطينه در جای دیگر; خدمه خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی.

بزرگ شاهزاده خانم سروان. جان اسمیت گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است گفت: آنچه که اتفاق خواهد افتاد به مسافران از کشورهای دیگر است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در جای دیگر در جهان

در مصر یک کشتی کروز در نیل حمل بیش از 150 نفر تحت قرنطینه در جنوب شهر اقصر پس از 45 نفر در هیئت مدیره آزمایش مثبت برای ویروس.

بندر پنانگ در مالزی تبدیل شده به دور کاستاریکا فرتونا کشتی کروز به دلیل 64 2000 سرنشین هستند از ایتالیا. این کشتی که در حال حاضر رد شده توسط تایلند شد و از رفتن به سنگاپور.

و در مالت که گزارش آن در اولین مورد از این ویروس چهار شنبه, کارشناسی ارشد, اپرا کشتی موافقت کرد برای ورود به کشور مدیترانه بندر در میان محلی نگرانی — حتی اگر هیچ عفونت مشکوک در هیئت مدیره. این کشتی ادامه داد: Messina, سیسیل که در آن مسافران اجازه داده شد به پیاده.

در ایالات متحده مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از خواست افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی شدید به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” و جلوگیری از جمعیت. آمریکا مرگ و میر از این ویروس صعود به 19 با همه اما سه نفر از قربانیان در ایالت واشنگتن.

حداقل 57 نفر در کانادا COVID-19 با 27 موارد تایید شده در B. C., 28 در انتاریو و کبک. نیز وجود دارد دو presumptive موارد در آلبرتا که هنوز به تائید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ.

سازمان دیده بان | B. C. رمپ تا پاسخ به شیوع کروناویروس:

استان طرح با تمرکز بر به تأخیر انداختن حاوی و آماده سازی برای گسترش ویروس و به حداقل رساندن بیماری های جدی و تاثیر اقتصادی. 2:00

در حالی که بسیاری از دانشمندان گفت جهان است که به وضوح در درک یک بیماری همه گیر — جدی شیوع جهانی — سازمان جهانی بهداشت نیست و خواستار آن است که در عین حال گفت: کلمه ممکن است روح جهان بیشتر است.

“من فکر می کنم خیلی روشن است ما در یک بیماری همه گیر و من نمی دانم چرا که مقاومت در برابر آن گفت:” مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

همانطور که از شنبه نزدیک به 90,000 موارد گزارش شده در آسیا بیش از 8000 در اروپا; 6,000 در خاورمیانه; حدود 450 در آمریکای شمالی و آمریکای لاتین و کارائیب و کمتر از 50 نفر گزارش شده تا کنون در آفریقا است.

در ایران ترس بیش ویروس و دولت را پایانی اعتبار تبدیل به یک چالش عمده برای رهبران در حال حاضر وضعیتی وخیم از آمریکا تحریم. بیش از 1000 عفونت تایید شد یک شبه آوردن این کشور در مجموع به 5,823 موارد از جمله 145 مرگ و میر.

چین روز یکشنبه گزارش داد 44 موارد جدید طی 24 ساعت پایین ترین سطح پس از آن شروع به انتشار در سراسر کشور ارقام در Jan 20 و 27 جدید مرگ و میر. کره جنوبی گزارش داد 272 جدید, موارد مصرف کل به 7,313 با 50 مرگ و میر به طور کلی.

سازمان دیده بان | ایتالیا سوابق یکی از بزرگترین روز پرش در coronavirus:

در آن به روز رسانی روزانه, ایتالیا مدنی حفاظت سازمان گفت: تعداد زیادی از مردم با کروناویروس افزایش 1,247 در 24 ساعت گذشته. 2:13

این ویروس حتی در امان جزیره در وسط اقیانوس هند با کوچک الجزایر کشور مالدیو گزارش دو مورد اول است.

جمهوری چک گزارش شده 26 موارد تایید شده از عفونت کرونا ويروسی که از شنبه شب بیشتر شامل افراد یا سفر از ایتالیا و یا در تماس با کسی که شده است وجود دارد.

ایتالیا باید ممنوعیت تمام شهروندان خود را از سفر به اروپا به منظور مقابله با کروناویروس جدید شیوع نخست وزیر چک Andrej بابیان گفت: در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>