ایتالیا پیاده سازی فراگیر COVID-19 قرنطینه موثر بر یک چهارم از جمعیت آن

(پکن) — ایتالیا نخست وزیر اعلام کرد یک جارو coronavirus قرنطینه (یکشنبه محدود کردن حرکات در حدود یک چهارم از جمعیت این کشور را در تلاش برای محدود کردن contagions در مرکز اروپا شیوع.

مدت کوتاهی پس از نیمه شب, نخست وزیر جوزپه کونته امضا فرمان موثر در حدود 16 میلیون نفر در این کشور مرفه شمالی از جمله منطقه لومباردی و در حداقل 14 استان در مناطق مجاور. این اقدامات فوق العاده خواهد بود در محل تا آوریل 3.

“برای لومباردی و برای دیگر استانهای شمالی است که من ذکر شده وجود خواهد داشت یک ممنوعیت برای همه به حرکت در داخل و خارج از این سرزمین و نیز در همان قلمرو” کونته گفت. “استثنا اجازه خواهد داشت فقط برای اثبات حرفه ای نیازهای موارد استثنایی و مسائل مربوط به سلامت.”

در سراسر جهان بیشتر و بیشتر کشورها نیروبخش برای یک افزایش بزرگ در ویروس موارد است. کشورهای غربی شده اند به طور فزاینده تقلید چین – که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته است که دچار اکثریت قریب به اتفاق عفونت — با تحمیل سفر کنترل و خاموش کردن رویدادهای عمومی.

بعد از شهر ونیز لغو آن گرامی کارناوال و دولت هشدار داد شهروندان در برابر سفر به ایتالیا کشور مواجه است ممکن است رکود است. نرخ اشغال هتل در تالاب شهرستان ها را به 1%-2%.

“سطح Grand Canal است مانند شیشه به دلیل این قایق که حمل و نقل کالا وجود ندارد. در vaporetti (آب و اتوبوس) وجود دارد تنها پنج یا شش نفر” استفانیا Stea, معاون رئیس جمهور از ونیز مدیران هتل ها انجمن گفت.

ایتالیا در روز شنبه شاهد بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد از شیوع شروع در شمال این کشور در فوریه. 21.

در آن به روز رسانی روزانه, ایتالیا مدنی حفاظت سازمان گفت: تعداد زیادی از مردم با کروناویروس افزایش 1,247 در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 5,883. یکی دیگر از 36 نفر نیز درگذشت و به عنوان یک نتیجه از این ویروس در نظر گرفتن مجموع 233.

وجود هرج و مرج و سردرگمی در شمال ایتالیا در شهر پادوا در منطقه ونتو به عنوان کلمه گسترش در اواخر شنبه شب که دولت برنامه ریزی شده بود اعلام شده است.

بسته بندی شده کافه ها و رستوران ها به سرعت خالی کردن به عنوان بسیاری از مردم با عجله به ایستگاه قطار در پادوا. مسافران با چمدان با پوشیدن ماسک و دستکش و حمل بطری های بهداشتی ژل راندند راه خود را به قطار.

قبل از کونته امضا قرنطینه فرمان استفانو Bonaccini رئیس جمهور از امیلیا رومانا منطقه گفت: بخش هایی از این حکم شدند گیج کننده است و او برتر برای بیشتر از زمان به آمده تا با راه حل های است که بیشتر “منسجم.”

در سراسر جهان مسافر-بسته بندی کشتی های کروز در مواجهه خود با مشکلات ویروس.

مقامات در کالیفرنیا شد شنبه تصمیم گیری که در آن به حوض بزرگ شاهزاده کشتی کروز پس از 21 آزمایش مثبت برای ویروس. شواهدی وجود دارد که کشتی در حال حاضر معطل ماندن سان فرانسیسکو بود زمین پرورش برای کشنده خوشه تقریبا 20 نفر در اوایل سفر.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه” معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت. “کسانی که نیاز به کمک های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ترجیح داده اند و نه اجازه دهید به مسافران پیاده روی خاک آمریکا را به تاخیر کارشناسان پزشکی.

در مصر یک کشتی کروز بر روی رود نیل با بیش از 150 سرنشین تحت قرنطینه در جنوب شهر اقصر پس از 12 تست مثبت.

همچنین روز شنبه, بندر پنانگ در مالزی تبدیل شده به دور کشتی کروز کاستا فرتونا چون 64 2000 سرنشین هستند از ایتالیا. کشتی در حال حاضر رد شده توسط تایلند و در حال حاضر رفتن به سنگاپور.

و در مالت که گزارش آن در اولین مورد از این ویروس چهار شنبه, کارشناسی ارشد, اپرا کشتی موافقت کرد برای ورود به کشور مدیترانه بندر در میان محلی نگرانی — حتی اگر هیچ عفونت مشکوک در هیئت مدیره. این کشتی ادامه داد: Messina, سیسیل که در آن مسافران اجازه داده شد به پیاده مقامات پس از بررسی سوابق پزشکی.

انتقال این ویروس در حال حاضر رفتن در هر جهت.

در حالی که جهانی مرگ و میر افزایش یافته است گذشته از 3400 بیشتر مردم در حال حاضر بهبود از ویروس از بیمار توسط آن است. همانطور که از شنبه نزدیک به 90,000 موارد گزارش شده در آسیا بیش از 8000 در اروپا; 6,000 در خاورمیانه; حدود 450 در آمریکای شمالی و آمریکای لاتین و کارائیب و کمتر از 50 نفر گزارش شده تا کنون در آفریقا است.

در حالی که بسیاری از دانشمندان می گویند جهان است که به وضوح در درک یک بیماری همه گیر — جدی شیوع جهانی – سازمان جهانی بهداشت نیست و خواستار آن است که در عین حال گفت: کلمه ممکن است روح جهان بیشتر است.

این ویروس هنوز هم بسیار کمتر گسترده از سالانه آنفولانزا شیوع آن علت تا 5 میلیون موارد شدید در سراسر جهان و تا 650,000 مرگ و میر سالانه با توجه به این که.

در ایران ترس بیش ویروس و دولت را پایانی اعتبار تبدیل به یک چالش عمده برای رهبران در حال حاضر وضعیتی وخیم از آمریکا تحریم. بیش از 1000 عفونت تایید شد یک شبه آوردن این کشور در مجموع به 5,823 موارد از جمله 145 مرگ و میر.

دولت اعلام “جهاد مقدس” در برابر ویروس: پوشیدن ماسک های ضد گاز و ضد خستگی, اعضای, ایران انقلابی گارد اسپری کردن خیابان ها و بیمارستان ها با مواد ضد عفونی کننده.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

کره جنوبی سخت ترین ضربه از کشور چین, گزارش 93 موارد جدید در صبح روز یکشنبه با در نظر گرفتن مجموع به 7,134 با 50 مرگ و میر به طور کلی.

چین در صبح روز یکشنبه گزارش داد 44 موارد جدید طی 24 ساعت پایین ترین سطح پس از آن شروع به انتشار در سراسر کشور ارقام در Jan 20 و 27 جدید مرگ و میر. اما در حالی که عفونت شد افزایش بیشتر به آرامی در این کشور زده شد و دوباره تراژدی: یک هتل استفاده می شود برای پزشکی مشاهده افرادی که در تماس با کروناویروس بیماران سقوط در روز شنبه به دام انداختن 70 نفر در داخل با توجه به اخبار محلی گزارش.

کشورهای خارج از آسیا افزایش تلاش ها برای کنترل شیوع.

عربستان سعودی ممنوع تماشاگران در هر مسابقات ورزشی شنبه شروع. NBA و تیم های ورزشی هستند با توجه به انجام همان.

“I ain’t بازی if I ain’t got طرفداران در میان جمعیت” لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James گفت. “این که من بازی کنید.”

اسپانیا اعزام پلیس به اجرای قرنطینه. اتریش ضبط 21,000 ماسک یکبار مصرف که یک شرکت ترکیه قاچاقی سوار یک اتوبوس تور به دنبال سود حاصل از افزایش تقاضا است. پلیس ترکیه در ضمن تهدید به اقدام قانونی علیه حساب های رسانه های اجتماعی متهم از گسترش ویروس نادرست اطلاعات است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری اصرار افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی شدید به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” و جلوگیری از جمعیت.

اکثر افرادی که به این ویروس موارد خفیف, هر چند افراد مسن بیشتر در خطر است. در میان بسیاری از موارد جدید در اروپا در روز شنبه بود که دکتر در اسلوونی بود که در تماس با بیش از 100 نفر در یک خانه سالمندان پس از یک سفر اسکی به همسایه ایتالیا.

بازارهای جهانی شد و با بهره گیری از یک آخر هفته مهلت از بازار وحشت اما اقتصاد جهان رو نصب خسارت. چین بزرگترین تاجر, گزارش روز شنبه صادرات آن سقوط 17.2% از سال قبل در ژانویه و فوریه.

در مجموع 78 میلیون کارگران مهاجر را پس از بازگشت به کار در چین و تولید کنندگان در حال بازگشایی. اما آنها انتظار نمی رود به بازگشت به حالت عادی تولید حداقل تا ماه آوریل و اکثر مردم در ووهان هنوز هم در حال منع از ترک خانه های خود.

___

چارلتون گزارش از پاریس. آسوشیتد پرس نویسندگان کالین بری در میلان; Tong-Kim hyung در سئول کره جنوبی; آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی; Samy Magdy در قاهره; ناصر کریمی در تهران; Joe Wilson در بارسلونا; Dusan Stojanovic در بلگراد; Karel Janicek در پراگ; David افزایش در برلین; و پژوهشگر هنری هو در پکن کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>