ایتالیا هایش با ریتم آن را به عنوان ظهور از 2 ماه مستند

داریو Triscar و Nertila Goga خود را باز جدید اغذیه فروشی و مشروب فروشی در میلان در 5 مارس تنها به بستن تنها چند روز بعد از آن به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب به ایتالیا.

در مدت زمانی کوتاه آنها خودشان را در بر داشت سرمایه گذاری $1,200 Cdn (800 یورو) در پلکسی گلاس و هزینه های زیادی از وقت خود را در قرنطینه برش و چسباندن موانع به خط و فراگیر جداول خود را هنگامی که زمان خواهد آمد به بازگشایی شده است.

بیش از دو ماه بعد Triscari با افتخار مشرف به اغذیه فروشی و مشروب فروشی است پاسیو در فضای باز که در آن مردم در حال ناهار خوری نقاشی با آبرنگ روی گچ.

“ما وارد یک واقعیت است و ما باید برای انطباق با” او گفت:. “هنگامی که رستوران در ووهان بازگشایی شد ما رفت و آنلاین برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند و جایی که ما رو پلکسی گلاس ایده.”

مردم قدم زدن در زیر میلان مشهور Galleria Vittorio Emanuele با دوچرخه خود را. برخی از مردم می گویند در حال حاضر زمان برای ایجاد شهر رویایی رهبر با تغییر حمل و نقل آن جریان و تشویق دوچرخه رفت و آمد. (Prospero Bozzo/CBC)

ایتالیا اولین کشور غربی بود ویران شده توسط رمان coronavirus بیشتر کاسته خود در دو ماه lockdown اجازه می دهد همه چیز را از موزه ها و کتابخانه ها به ناهار خوری نشسته و آرایشگری برای بازگشایی شده است.

با سخت جدید مقررات ایمنی در محل کسب و کار در میلان در حال دست و پنجه نرم کردن با تغییرات رادیکال به عملیات خود را در یک شهر به طور کامل با ریتم جدید با مبهوت ساعات مقرر توسط دولت و بسیاری هنوز هم از راه دور کار از خانه.

برخی در میلان کشف و ضبط کرده اند این بار به عنوان یک فرصت برای ایجاد استراتژیک به جلو فکر کردن تغییرات به این شهر حالت و جریان حمل و نقل است. اما دیگران در حال تلاش برای انطباق با اقدامات جدید است که آنها باید پیاده سازی به دلیل COVID-19.

با هم اما جدا از هم

چه رفته است در حال حاضر گفت: Triscari چیزی است که در ایتالیا لا socialità روزمره برخورد میان دوستان و غریبه ها اوج برگشت صبح اسپرسو فشرده در مقابل یک کافه شمارنده و یا تراکم در اطراف یک جدول با رنگ نارنجی روشن Aperol spritzes پس از کار.

پیمانکار فرانچسکو Vigorita, 28, حفاری به یک antipasto از کالاماری و سیب زمینی در سراسر پلکسی گلاس محافظت از پدرش پینو.

“چه چیزی بیشتر شما می توانید انجام دهید؟” فرانچسکو گفت: shrugging. “این همان نیست و من از دست, دیدن دوستان در گروه اما در حال حاضر این است که چگونه است.”

Restauranteur ساندرا Zini راست می گوید او را صبر کنید برای بازگشایی خانواده اش اغذیه فروشی و مشروب فروشی از آنجا که کارکنان آن از پنج نمی تواند رسیدگی به تمام اقدامات ایمنی در محل قرار داده.

برای برخی از, اما, انتقال به جدید عادی شده است و چیزی کمتر از شکست.

ساندرا Zini که با مادر و برادر اجرا Il Tronco یک رستوران که در خانواده خود پس از سال 1933 نشده بازگشایی شد. آنها می گویند پست-مستند مقررات بیش از حد پیچیده است.

“به طور معمول ما صندلی 50 مشتریان. در حال حاضر با اجتماعی فاصله, 16,” او گفت:, قیافه به طور گسترده ای فاصله جداول که قانون باید برای اطمینان از شام که مربوط نشستن حداقل یک متر فاصله از یکدیگر.

استقبال از تغییر در حالی که حفظ سنت

برای Zini, که به معنی گرفتن درجه حرارت از کارکنان و مشتریان ثبت نام و شماره تلفن هر کسی که شام میخورد به اجازه می دهد برای ردیابی در صورت سرایت مطابق با اصول بهداشتی حمام هر زمان کسی با استفاده از آن و گشت های اجتماعی فاصله بین مشتریان.

آن را به سادگی بیش از حد برای کارکنان خود را از پنج به رسیدگی است.

“این یک کابوس,” او گفت:.

تنش میان استقبال تغییر و حفظ سنت است قابل لمس در خیابان های میلان.

یک دهه پیش زمانی که این شهر نقل مکان کرد برای کاهش دود رکن اصلی آن پایداری طرح افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی. در حال حاضر با 30 درصد کلاه ظرفیت حمل و نقل به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز شهرستان است که به تقویت دیگر جایگزین برای خودروهای شخصی: دوچرخه برقی و اسکوتر ، موتورهای سبک شهری و خودرو های.

سازمان دیده بان | ک. مارکو Granelli چرخه در یکی از میلان دوچرخه های جدید خطوط

شهر میلان مشاور مارکو Granelli چرخه در طول یک کشش از 35 متر/ثانیه, جدید, مسیرهای دوچرخه گذاشته در میلان برای کمک به کاهش فشار بر حمل و نقل عمومی. (اعتباری مگان ویلیامز) 0:15

به میلان Coun. مارکو Granelli نشان می دهد ترافیک خط تازه تبدیل به یک مسیر دوچرخه سواری پیاده روی گردشگاه موتورگازی پارکینگ و فضاهای وسایل نقلیه به offload کالا رانندگان تاکسی در سراسر خیابان ناب در برابر اتومبیل های خود و تابش خیره کننده gesticulating و فریاد عجیب و غریب خفه expletive.

“آن را ایجاد یک کمی بحث در شهر” Granelli دست هایش را.

او گفت: خودرو های تا 65 درصد در بخشی به دولت انگیزه ای که reimburses 60 درصد از هزینه یک دوچرخه جدید و یا الکتریک روروک مخصوص بچه ها و استفاده از طرح های. دوچرخه سواری به عنوان یک درصد از وسایل حمل و نقل افزایش یافته است به 30 درصد پست-مستند از 10 درصد از پیش مستند.

مردم در میلان خط تا برای خرید دوچرخه های جدید. دولت در ارائه کوپن از $750 برای خرید دوچرخه برای دلسرد کردن مردم از رانندگی. (Prospero Bozzo/CBC)

“نگرانی اصلی ما این است که تخمگذار پایین به اندازه کافی مسیرهای دوچرخه به طوری که زمانی که دانش آموزان در بازگشت در ماه سپتامبر در شهر ما آماده خواهد شد” گفت: Granelli.

برای بیشتر آماده میلان شروع خواهد شد در حال اجرا در آن اتوبوس و قطار با حداکثر فرکانس برای ایجاد فضا به همان اندازه که ممکن است و آن مترو است که در حال توسعه یک سیستم نرم افزار به طور خودکار مسدود کردن ورودی گردان هنگامی که یک ایستگاه می رسد مسافر آن محدود است.

فرصت برای تفکر رویایی

اما بزرگترین چالش دراز مدت خواهد بود جایگزین درآمد از دست دادن بلیط و ماهانه تصویب فروش پوشش داده شده است که نیمی از هزینه های در حال اجرا میلان سیستم حمل و نقل. این شهر تبدیل به اتحادیه اروپا برای کمک به پوشش زیان و سرمایه گذاری به شدت در منطقه ای بیشتر رفت و آمد و خطوط مترو.

مشهور معمار شهری و متفکر پاتریشیا Viel می گوید: در حال حاضر زمان برای کشف راه هایی است که میلان می تواند منجر جهان به عنوان یک شهر رویایی با ممنوع کردن اتومبیل های بیشتر و گسترش پیاده رو. (Prospero Bozzo/CBC)

میلان رویکرد دیده می شود به عنوان به جلو فکر کردن با دیگر شهرهای بزرگ اما در اینجا می خواهم این شهرستان به رفتن و حتی بیشتر.

“ما به میلان اعتقاد داریم که این یک فرصت بزرگ برای این شهرستان گفت: مشهور میلان معمار شهری و متفکر پاتریشیا Viel.

او گفت: عمده فرصت است revisioning میلان تبدیل آن به یک آهسته در حال حرکت polycentric باز کردن فضای شهری. او می خواهد میلان به ممنوعیت اکثر خودروهای تصویب یک محدودیت سرعت در طول 30 متر/ثانیه, گسترش پیاده رو و انجام دور با دوچرخه خطوط به طور کامل قرار دادن تعهد در چند اتومبیل که نیاز به دسترسی مرکز به دنبال ریتم پیاده و دوچرخه سواران.

یک دوچرخه سوار دارای درجه حرارت خود را چک در ورودی Idroscalo دریاچه مصنوعی در میلان در روز شنبه. متوسط چک یکی از اقدامات در جای خود قرار داده به ایتالیا برطرف برخی از آن مستند اقدامات است. (الساندرو دی استفانو/فردا نیوز)

“ما نیاز به آموزش مردم برای به اشتراک گذاشتن در فضاهای شهری, محیط زیست” Viel گفت. “به آنها را بزرگتر و آسان تر برای استفاده و امن است. این بدان معناست که شما باید آهسته اما نه تقسیم. ما واقعا نیاز به به اشتراک گذاری بیشتر است.”

او همچنین می بیند مستند به مردم منتقل رابطه به زمان.

رفته برای بسیاری از او بلامنازع پذیرش آن روز باید به دنبال یک الگوی از پیش تعیین شده در اطراف کار می کنند.

“این است” گفت: Viel. “در حال حاضر ما درک آنچه در آن معنی به طراحی خود ما بعد … و شرکت های آموخته اند به اعتماد” از راه دور کار می کند.

کار جدید ساعت و مکان

چگونه کار بازسازی خواهد شد و سنگ بنای هر برنامه ای برای نگه داشتن عفونت در یک منطقه که در آن یکی از هفت نفر به ویروس و نیمی از ایتالیا 33,000 COVID-19 مرگ و میر رخ داده است.

در حال حاضر میلان تالار شهر در حال همکاری با شرکت ها برای افزایش کنترل از راه دور کار با ترغیب آنها برای مردم کار از خانه حداقل دو روز در هفته و تلو تلو خوردن ساعت کار. آرایشگری و فروشگاه های سخت افزاری برای مثال در میان بسیاری از شرکت موظف به باز کردن از ساعت 11 صبح تا 9 p.m..

همراه با خط مقدم بهداشت و درمان کارگران بیش از 200 نفر در ایتالیا در طول همه گیر ایمنی است که بیشترین نگرانی برای مشاغل که شامل تماس فیزیکی با دیگران مانند مو و لباس و آرایشگاه و آرایشگران.

سازمان دیده بان | جديد ‘عادی’ در آبگرم

ارایش وزیبایی Margherita Bordo طول می کشد یک مشتری متوسط در آبگرم کوچک. ‘آن را’ زمان برای کلمه به گسترش است که آن را بی خطر به اینجا می آیند, ” او گفت:. 2:55

در آبگرم کوچک در شمال شهرستان Margherita, Bordo هدف بنفش پلاستیک تفنگ مانند شی در پیشانی یک مشتری برای اندازه گیری درجه حرارت خود را.

علاوه بر چک کردن مشتریان برای تب و ثبت شماره تلفن خود را Bordo نیز نصب پلکسی گلاس موانع راه اندازی پارتیشن های چوبی در اطراف درمان صندلی (هوشمندانه پنهان به عنوان محصول نمایش موارد) و نصب یک سیستم تصفیه — دومی لازم نیست اما “به مشتریان تضمین اضافی.”

“آن زمان را به صورت کلمه به گسترش است که آن را بی خطر به اینجا می آیند” گفت: Bordo که همراه با از دست دادن درآمد سرمایه گذاری چند هزار دلار در اقدامات ایمنی. “اما من خوشبین هستم. تا زمانی که ما نمی تواند موج دوم از عفونت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>