ایتالیا و فرانسه گزارش بزرگترین سنبله از COVID-19 موارد پس از شیوع

ایتالیا شاهد بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از وقوع شکست در شمال این کشور در فوریه. 21.

در آن به روز رسانی روزانه, ایتالیا مدنی حفاظت سازمان گفت: تعداد زیادی از مردم با کروناویروس افزایش 1,247 در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 5,883.

یکی دیگر از 36 نفر نیز درگذشت و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در نظر گرفتن مجموع 233.

ایتالیا در حال حاضر گزارش شده مرگ و میر بیشتر از COVID-19 نسبت به هر دو کشور ایران و کره جنوبی پیشرو دو نقاط داغ برای شیوع این بیماری پس از چین است.

مقامات گفت: مردم در بخش مراقبت های ویژه با بیماری های دیگر از coronavirus در سخت ترین ضربه منطقه لمباردی منتقل خواهد به مناطق مجاور که همه باید در دسترس بودن بیشتر از تخت بیمارستان.

رئیس جمهور از طرح ملی سلامت و خدمات سیلویو Brusaferro خواست مردم را به رعایت دستورالعمل به منظور محدود کردن تماس به عنوان تنها راه برای مهار ویروس.

تماشا کنید: راهنمایی از این که چگونه به آماده شدن برای coronavirus

از راهنمایی بهداشت به مکالمات شما ممکن است در نظر گرفته اند, داشتن, در اینجا چیزی است که شما می توانید برای آماده شدن برای شیوع به گفته دکتر ماریا ون Kerkhove از این که بهداشت و درمان اضطراری برنامه. 1:57

سریع-گسترش شیوع آمار یک نقطه عطف در جمعه آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان در بیش از 90 کشور جهان است. رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) خواست همه ملت برای ادامه به مهار خود را به بالاترین اولویت است. توسط شنبه, در مورد 102,000 تا به حال آلوده شده است با توجه به رویترز شمارش دولت اطلاعیه ها.

کاهش این بیماری همه گیر “موجب صرفه جویی در زندگی و خرید زمان” برای آمادگی و برای تحقیق و توسعه که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در بقیه اروپا

تعداد زیادی از مردم در فرانسه مبتلا COVID-19 شروع به پریدن کرد 336 به 949 روز شنبه. که بزرگترین افزایش روزانه در فرانسه ثبت کرده است.

فرانسوی, مقامات بهداشت و درمان گفت: یکی دیگر از هفت نفر فوت کرده اند با در نظر گرفتن مجموع به 16. بیشتر شده اند و بیش از 70 سال سن داشتند.

رئیس بهداشت ملی آژانس گفت که در بیمارستان ها در حال آماده سازی اقدامات اضطراری از جمله در نهایت در آوردن بازنشسته پزشکان و دانشجویان برای کمک به رشد تقاضا در صورت نیاز.

مردم در حال دیدن در La Defense کسب و کار منطقه هاب حمل و نقل در پاریس در روز جمعه. (Michel اویلر/آسوشیتد پرس)

یک مرد مسن که تبدیل به دومین فرد در انگلستان به مرگ از COVID-19.

در اوایل 80s, آزمایش مثبت برای رمان coronavirus بود و شرایط بهداشتی اساسی. او روز شنبه در حالی که در حال درمان در میلتون کینز بیمارستان دانشگاه.

انگلستان تایید کرده است 164 مورد از این ویروس جدید — 147 در انگلستان 11 در اسکاتلند چهار در ایرلند شمالی و ولز است.

مردم با پوشیدن ماسک صورت ایستاده در Piccadilly سیرک در لندن در روز شنبه. (Yui Mok/PA طریق AP)

مقامات بهداشتی کوچک مدیترانه ای کشور جزیره ای مالت را افزایش تعداد افراد مبتلا به کروناویروس به سه بعد پدر و مادر دختر اولین بار آلوده آزمایش مثبت بیش از حد. وزیر بهداشت کریس Fearne می گوید دختر و خانواده اش سفر کرده بود در شمال ایتالیا در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس از بازگشت به مالت از طریق رم.

خانواده خود قرنطینه به عنوان دستور اما دختر شروع به تجربه علائم. او مورد آزمایش قرار گرفت و نتایج برگشتم مثبت در صبح روز شنبه. این دختر است که در یک بخش جدا شده از مالت اصلی بیمارستان های عمومی به همراه خواهر و پدر و مادر.

روز جمعه اسلواکی و صربستان تایید اولین مورد و هلند گزارش اول خود را به مرگ.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

شش نفر در B. C. باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله دو ساکنان در دراز مدت مراقبت از خانه استانی بهداشت مقامات تایید کرده اند. در مجموع 27 نفر در B. C. باید آزمایش مثبت برای ویروس.

کانادا اولین آشکار مورد جامعه انتقال گزارش شده در بریتیش کلمبیا در شب جمعه ونکوور-منطقه که نه سفر به تازگی شناخته شده و تا به حال هیچ تماسی با هر کس دیگری مبتلا به این ویروس است.

تماشا کنید: B. C. رمپ تا پاسخ به شیوع کروناویروس

استان طرح با تمرکز بر به تأخیر انداختن حاوی و آماده سازی برای گسترش ویروس و به حداقل رساندن بیماری های جدی و تاثیر اقتصادی. 2:00

همچنین در روز جمعه, Quebec گزارش presumptive مورد در یک فرد که تا به حال در سفر به فرانسه — اضافه کردن به این دو مورد تأیید در استان انتاریو گزارش شش بیشتر موارد آوردن مجموع در استان به 28; و آلبرتا افسر ارشد پزشکی بهداشت اعلام کرد: یک دوم presumptive مورد این زمان در ادمونتون بهداشت منطقه.

در مجموع وجود دارد که 60 مورد از COVID-19 در کانادا از جمله presumptive موارد است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

مقامات در کالیفرنیا شد شنبه تصمیم گیری که در آن به اسکله کشتی کروز با 21 coronavirus موارد روی.

شاهزاده بزرگ کشتی کروز منتظر بود خاموش سان فرانسیسکو با 3,500 سرنشین از جمله 235 کانادایی. مقامات ایالات متحده می خواهید آن را به رفتن به یک غیر بندر تجاری برای هر کس روی به آزمایش می شود در میان شواهد کشتی بود زمین پرورش برای کشنده خوشه از 10 مورد در اوایل سفر.

تماشا کنید: قرنطینه Grand شاهزاده کشتی همچنان در برزخ

این هفته مقامات دولتی قرنطینه شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا بیش از ترس از امکان COVID-19 شیوع. وجود 235 کانادایی در میان 3,500 مسافر و خدمه در هیئت مدیره. 3:34

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به کمک های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد” گفت: آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه.

کشتی که محدود بود و از هاوایی به سان فرانسیسکو دستور داده شد برای نگه داشتن موقعیت خود را در سواحل چهارشنبه گذشته پس از یک مسافر از سفر قبلی درگذشت COVID-19. روز پنجشنبه یک هلیکوپتر نظامی ارتش خدمه کاهش کیت های آزمایش بر روی 290 متری کشتی توسط طناب و بعد پرواز کرد و آنها را برای تجزیه و تحلیل در حالت lab.

تست تا کنون نشان داده است 19 خدمه و دو مسافر در حال مثبت برای عفونت پنس به خبرنگاران گفت: جمعه.

بزرگ شاهزاده خانم است که انتظار می رود برای رسیدن به در ونکوور در مارس 2 و ویکتوریا در آوریل 3. مقامات بهداشتی در این استان در حال نقاشی کردن غربالگری اقدامات است.

یکی دیگر از شاهزاده Cruises کشتی الماس شاهزاده خانم, دست و پنجه نرم با شیوع کروناویروس آن را به عنوان لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته.

سابق مسافر آن کشتی بود که شما با کروناویروس روز جمعه درگذشت آوردن تلفات از کشتی به هفت ژاپنی, سکس عمومی, پخش NHK گفت: در روز شنبه. NHK آشکار نیست مرد ملیت دیگر از گفتن به او ،

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آفریقا

نیل کروز قایق حامل بیش از 150 گردشگران مصر و خدمه تحت قرنطینه در جنوب شهر اقصر پس از 12 نفر تست مثبت برای coronavirus.

مصر مقامات بهداشت گفت: تایوانی-آمریکایی توریستی در هیئت مدیره قایق تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به تایوان در اواخر فوریه.

مقامات محلی وجود دارد گفت: آمریکایی ها و سرخپوستان در میان مسافران. یک مقام بهداشتی گفت که 12 جدا هستند در داخل قایق در حالی که بقیه در انتظار نتایج آزمون.

این عفونت های جدید را به مجموع تعداد موارد در مصر به 15.

کامرون و توگو تایید اولین مورد از coronavirus در جمعه آوردن تعداد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا گزارش عفونت به پنج.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در خاورمیانه

ایران می گوید 21 نفر کشته شدند از coronavirus بالا بردن کشور مرگ و میر به 145. بیش از 1000 عفونت نیز تایید کرد یک شبه آوردن این کشور در مجموع به 5,823 موارد است.

ایران دارای اکثریت قریب به اتفاق موارد در خاورمیانه است. پایتخت, تهران, ترین عفونت با بیش از 1500 موارد توسط شیعیان شهر مقدس قم با 668 و استان شمالی مازندران با 606.

یک کارگر كشتن حرم شیعیان سنت امام Abdulazim در Shahr-e-ری در جنوب تهران در روز شنبه. (ابراهیم نوروزی/آسوشیتد پرس)

در کرانه برخی از مهمانان شده اند قرنطینه در یک هتل در بیت لحم به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus یک فلسطینی سخنگوی دولت گفت: در روز شنبه.

این شهرستان شده است در مستند پس از نه مورد از این ویروس ثبت شد وجود دارد قبلا در این هفته است.

نیروهای امنیتی با پوشیدن ماسک صورت می تواند دیده می شود شنبه ایمن محیط اطراف فرشته هتل. ورودی خیابان منتهی به هتل شد محاصره و آمبولانس پارک شده بود خارج.

نیروهای امنیتی فلسطینی با پوشیدن ماسک ضد عفونی کردن دست خود را در کنار یک هتل است که مهر و موم شده و در شهر بیت جلا در لبه بیت لحم زیر موارد مشکوک از coronavirus. (Musa al شاعر/خبرگزاری گتی ایماژ)

در جای دیگر در منطقه امارات متحده عربی گزارش شده 15 اضافی coronavirus موارد شنبه, آوردن تعداد کل عفونت در کشور به 45. به مانع گسترش ویروس امارات متحده عربی به حالت تعلیق در مدارس مهد کودک و دانشگاه ها را برای یک ماه. آن را نیز متوقف و پروازها به ایران و محدود پروازها به مقصد چین است.

عربستان سعودی, در ضمن, اعلام کرد, وجود خواهد داشت بدون تماشاگر برای مسابقات ورزشی و بازی شروع شنبه برای مبارزه با گسترش ویروس. پادشاهی دارای پنج مورد تأیید است اما گرفته اقدامات بی سابقه در برابر گسترش آن از جمله توقف همه زیارت در مکه, اسلام, مقدس ترین سایت.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در شرق آسیا

کره جنوبی — سخت ترین-آمار کشور پس از چین — گزارش 448 موارد جدید در روز شنبه در مجموع 7,041. کره جنوبی همچنین گزارش داد چهار, مرگ و میر, افزایش مرگ و میر به 48.

سرزمین اصلی چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته گزارش کرده 80,651 موارد از جمله 3,070 مرگ و میر.

حدود یک چهارم از چین جدید مورد تأیید و تقریبا همه کسانی که خارج از کانون در ووهان منشأ خارج از کشور در روز جمعه با توجه به داده های رسمی.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکای لاتین

پاراگوئه کلمبیا و کاستاریکا باید گزارش خود موارد در 24 ساعت گذشته.

وجود دارد حدود 50 نفر در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>