ایتالیا گسترش محدودیت های مسافرتی برای کل کشور را امتحان کنید و شامل گسترش COVID-19

(میلان) — ایتالیایی برتر جوزپه کونته می گوید که برای گسترش محدودیت در سفر از شمال به کل کشور به تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

کونته گفت: شنبه شب که یک دولت جدید فرمان نیاز همه مردم در ایتالیا برای نشان دادن نیاز به کار سلامت, شرایط و یا دیگر محدود دلیل برای سفر به خارج از مناطق که در آن زندگی می کنند.

“وجود خواهد داشت نه فقط یک منطقه قرمز” کونته به خبرنگاران گفت: با اشاره به مستند از مناطق در شمال ایتالیا نهاد بیش از آخر هفته.

“وجود خواهد داشت ایتالیا” به عنوان یک منطقه حفاظت شده او گفت:.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

میلان — سردرگمی حاکم در شمال ایتالیا بیش از که می تواند در کجا و تحت چه شرایطی شنبه اولین روز کسب و کار پس از دولت قفل شده است و یک منطقه وسیع با بیش از یک چهارم از جمعیت ایتالیایی در تلاش برای مهار این کشور coronavirus بیماری همه گیر.

شاید عفونت است که سمان ایتالیا به عنوان یک جهانی ویروس نقطه داغ و سطحی با رعایت زودتر محدودیت پوشش 11 شهرها به دولت منجر به گسترش آن قرنطینه به منظور در بر گرفتن کل منطقه لمباردی و 14 استان در Piemonte, Veneto و امیلیا رومانا مناطق.

خیابان در میلان ایتالیا مالی توپی و اصلی شهر در لومباردی بودند خیلی آرام است. بررسی نقاط تعیین شد تا در این شهر اصلی ایستگاه قطار به صفحه نمایش مسافران است. مردم در میلان ایستگاه مرکزی بودند که نیاز به ثبت نام یک پلیس, فرم خود و مدارک آنها در حال سفر بودند یا برای “کار ثابت نیاز دارد” شرایط ضرورت, دلایل بهداشتی یا به خانه های خود بازگردند.

“تا چند روز پیش در این فکر بود که زنگ خواهد شد در چند هفته ما فقط نیاز به پیروی از قوانین. در حال حاضر ما نیاز به به شهروندان توضیح دهد که وضعیت بسیار جدی ما بیمارستان ها در نقطه ای از سقوط” شهردار شهر برگامو, Giorgio گوری گفته تلویزیون دولتی RAI.

مردم گردش در داخل شهر و همچنین در استان فراتر از آن قرار گرفتند و به نقطه چک برای اطمینان از آنها به دلایل معتبر بودن. متخلفان را به خطر انداخته تا سه ماه زندان و یا جریمه از 206 یورو ($225)

این پیام از مقامات شد به طور فزاینده ای بلانت “در خانه بماند.”

ایتالیا ثبت شده 1,807 بیشتر موارد تایید شده که از دوشنبه شب به صورت ملی در کل از 9,172. با آخرین شماره ایتالیا دوباره پیشی گرفت و کره جنوبی به عنوان کشوری با بیشترین موارد در خارج از چین است. تعداد مرده در ایتالیا نیز افزایش 97 به 463.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته امضا فرمان در اوایل روز شنبه اقدام به قفل کردن از 16 میلیون نفر در ایتالیا مرفه شمال – بیش از یک چهارم از ایتالیا با جمعیت حدود یک ماه به توقف ویروس’ بی امان مارس در سراسر اروپا است. این اقدامات فوق العاده است که همچنین می توانند به شهر ونیز خواهد بود در محل تا آوریل 3.

تحت حکم جدید گاه به گاه ماموریت هستند. زمان مفتخر سنت ایتالیایی اسپرسو در کافه گوشه – از بین رفته اند. مشتریان در حال حاضر مورد نیاز برای جداول در صورت امکان یکی دورتر از نوار. شب غذا نیز ناپسند; میله در 6 p. m. حتی رفتن به فروشگاه مواد غذایی عمده اعزامی.

مناطق تحت تاثیر این حکم در میان سازنده ترین در ایتالیا. رهبران صنعت نگرانی در مورد ادراک ایجاد شده در خارج از کشور است که همه کسب و کار تعطیل شد و تجاری تحویل از صادرات نمی تواند ساخته شده است.

مدنی سازمان حفاظت تاکید کرد که حمل و نقل تجاری بود و نه متاثر از سرکوب. اما آن را نشانی از آنچه اتفاق می افتد به رانندگان که ترک منطقه مهار. در تئوری آنها خواهد بود موضوع را به 14 روز قرنطينه هنگامی که آنها در بازگشت از سفر خارج او مناطق قرمز.

برای مسافران و مسافران روش در اصلی ایستگاه قطار شده اند افزایش قابل توجهی از اوایل صبح روز یکشنبه حکم. در حال حاضر جفت از افسران پلیس در ماسک حمایت جفت نقاب دار مسلح سربازان چک کردن بلیط و مدارک از مردم ورود و خروج.

Patrizia Peluso وارد ایستگاه بعد از ظهر دوشنبه از پنج روز تعطیلات با کودکان در لاپلند فنلاند. آنها مجبور به تغییر مسیر خود پرواز بازگشت از طریق رم پس از شرکت های هواپیمایی لغو پرواز به میلان. آنها برداشت ناپل-تورین قطار در رم اتصال دو شهر موضوع به quanrantine و در میان چند مسافران برای دریافت کردن در میلان.

قبل از اجازه دادن به آنها در عبور از دروازه سربازان خود را تایید اقامت در میلان و پرسید: دلیل خود را برای سفر.

“من توضیح داد که ما دور بودند در تعطیلات و من مجبور به بازگشت به کار. اگر نه, من نمی خواهد که به عقب می آیند در همه” Peluso گفت.

اولین چیزی که او را به انجام زمانی که او به خانه: خرید مواد غذایی.

“ما چیزی برای خوردن در خانه. اما من می شنوم شما باید صبر کنید در خطوط به فروشگاه های,” او گفت:. “من امیدوارم که همه چیز به خوبی می رود.”

____

بری گزارش از Soave, ایتالیا.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>