ایتالیا لغو کارناوال ونیز در میان coronavirus بحران سوم شخص می میرد

سالانه جشنواره معروف آن استادانه ماسک, لغو شده است, ایتالیا نژادها شامل COVID-19. اتریش متوقف قطار در یک مسیر با ایتالیا پس از دو قطار مسافران تصور می شد به توان و حذف.

دو روز گذشته از حوادث در کارناوال ونیز لغو شد روز یکشنبه با توجه به شیوع کروناویروس در شمال ایتالیا رئیس جمهور از منطقه ونتو لوکا Zaia اعلام کرد.

خبر آمد به عنوان یک فرد سوم فوت کرد از این ویروس در شبه جزیره به عنوان دولت در تلاش برای مهار شیوع این بیماری در شمال کشور با بیش از 130 مورد گزارش پس از جمعه.

منطقه ای عضو شورا از لومباردی Giulio Gallera گفت: قربانی یک زن مسن از شهر کرما شرق
میلان که او نیز مبتلا به سرطان است.

“او تا به حال در بیمارستان بستری شده است برای چند روز” گفت: Giulio Gallera سلامت رئیس منطقه لومباردی. “او می خواهم آزمایش شده است و آنها در حال حاضر می دانستم که او تا به حال coronavirus.”

سومین قربانی به تسلیم شدن به این بیماری در آمد و در پی دو دیگر بیماران در حال مرگ در شمال ایتالیا بیش از 48 ساعت گذشته است.

اتریش توقف قطار با ایتالیا

یکشنبه, اتریش, متوقف, برخی از قطار اتصالات در مرز خود را با ایتالیا — با مقامات گزارش داد که دو مسافر که احتمالا شما با coronavirus متوقف شد در مرز.

دولت راه آهن شرکت ÖBB گفت که قطار از طریق کلید برنر متوقف شده است, با قطار متوقف در هر دو جهت.

اتریش وزارت کشور در بیانیه ای گفت که قطار در سوال شده بود سفر از ونیز به مونیخ و ایتالیایی که مقامات هشدار داده خود را در اتریش همتایان در مورد دو نفر برگزاری نمایشگاه علائم تب در قطار.

“بیشتر روش در حال حاضر در حال بحث با هم با مقامات ایتالیایی,” وزارت کشور گفت:, و اضافه کرد که این قطار در حال حاضر متوقف شده در خاک.

کارناوال ونیز به نام خاموش

در ونیز مقامات تعطیل محبوب ترین ها جشن های کارناوال پس از تعداد کل افراد آلوده در ایتالیا افزایش یافت و به 133. چندین شهرهای شمال ایتالیا رفت و به مستند بیش از آخر هفته.

“ما مجبور به اتخاذ اقدامات شدید,” ونتو جمهور Zaia به خبرنگاران گفت:. “از این شب وجود خواهد داشت ممنوعیت کارناوال ونیز و همچنین در تمام رویدادهای ورزشی و همچنین تا 1 مارس فراگیر,” او گفت:. “همه خصوصی و مجامع عمومی” باید اجتناب شود Zaia گفت:, و اضافه کرد که همه مدارس را نیز بسته می شود تا پایان ماه.

ریشه باقی می ماند یک رمز و راز

Zaia همچنین گفت که او نگران بود که منبع شیوع بیماری در جنوب ایتالیا هنوز برای کشف شود

اولیه ظن در شمال منطقه لومباردی است که سخت ضربه توسط ویروس, کاهش یافت و در یک تاجر که به تازگی از چین, کانون ویروس جدید اما او پس از آزمایش منفی است.

در ونتو, پزشکان آزمایش یک گروه هشت بازدید کنندگان چینی که به شهر اولین, ایتالیایی, مرگ و میر, اما همه آنها آزمایش منفی است.

“ما (در حال حاضر) و حتی بیشتر نگران چرا که اگر ما می توانیم پیدا کردن ‘بیمار صفر” و سپس آن را به معنی ویروس است و حتی بیشتر از همه جا
از ما فکر” رئیس منطقه ونتو اضافه شده است.

Zaia که آمده مارس خواهد شده اند در ده سال گفت: بحران بود “جدی ترین است که او تا به حال برای مدیریت است.”

شیوع در حال افزایش است

کارناوال ونیز شد و هنوز هم در نوسان کامل در روز یکشنبه به عنوان اطلاعیه ها ساخته شد و دهها هزار بازدید کننده از سراسر جهان با بهره گیری از جشن.

Italy Coronavirus Milan (Reuters/D. Mascolo)

یک مرد می ایستد در خارج از سن سیرو ورزشگاه پس از اینتر میلان v سامپدوریا بازی به تعویق افتاد

در اوایل روز شنبه اول coronavirus موارد گزارش شده در مرکزی ونیز. دو نفر در سن تقریبا 90 شد و تحت مراقبت های ویژه در تالاب شهرستان بیمارستان. قبل از آن که به حال شده است با 25 مورد گزارش در سراسر منطقه ونتو.

“من فکر می کنم که از امشب ما را بیشتر اقدامات محدود کننده” شهر گفت: شهردار لوئیجی Brugnaro صحبت از سنت مارک مربع است.

ادامه مطلب: نظر: احتیاط توجیه می شود وقتی که می آید به کروناویروس

‘ما باید بیشتر’

معاون وزیر بهداشت Pierpaolo Sileri گفت SkyTG24 خبر که تعدادی از COVID-19 نفر بودند به احتمال زیاد به افزایش است اما گفت امیدوار است که آنها نمی خواهد بیشتر گسترش جغرافیایی.

“من انتظار بیشتر موارد,” او گفت:. “واضح است که ما بیشتر خواهد شد.”

ایتالیایی شهرها در مستند

در پاسخ به شیوع دولت ایتالیا تصمیم گرفت یک شبه برای جلوگیری از دسترسی به 10 شهر در لومباردی را لودی استان حدود 37 کیلومتر (60 متر) در جنوب شرق میلان محدود دهها هزار نفر از مردم است.

منطقه لومباردی گزارش کرده است در مجموع 89 موارد تا کنون.

سری مسابقات به تعویق افتاد

چهار ایتالیایی پرواز بالا مسابقات فوتبال بودند به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس در مناطق لومباردی و ونتو.

بسیاری از مشخصات بالا از آن به عنوان تعقیب اینتر میلان بازی در خانه سامپدوریا.

Paolo Gentiloni (AFP/F. Nureldine)

کمیسر اتحادیه اروپا برای اقتصاد Paolo Gentiloni صحبت می کند به خبرنگاران پس از نشست وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران در عربستان سعودی

اتحادیه اروپا: ‘بدون نیاز به وحشت’

ونیز یکی از قدیمی ترین-بازدید از شهرستانها در جهان با بیش از 31 میلیون بازدید گردشگران این شهرستان در سال گذشته به تنهایی اما اتحادیه اروپا مشتاق بودند برای کاهش زنگ.

وجود دارد “بدون نیاز به وحشت” بیش از سیل اخیر از موارد در ایتالیا, بلوک امور اقتصادی کمیسر گفت.

“اتحادیه اروپا اعتماد به نفس کامل در مقامات ایتالیایی و تصمیمات آنها در حال بدست گرفتن” Paolo Gentiloni به خبرنگاران گفت:
پس از نشست G20 رهبران مالی در عربستان سعودی است. “ما به اشتراک گذاشتن نگرانی برای امکان سرایت (اما) وجود ندارد و نیاز به وحشت.”

mvb, jsi/aw (AP dpa رویترز AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>