ایتالیایی ها اجازه دیدار با بستگان به عنوان کشور شل تر coronavirus محدودیت

ایتالیا آغاز می شود بلند کردن آن دو ماه در سراسر کشور مستند امروز صبح به عنوان دولت “فاز دو” فرمان اجازه می دهد تا همه شهروندان را به بازدید از برخی از بستگان اما ایتالیایی ها روز زمینه تمسخر دستورالعمل جدید ساخت آن معلوم نیست چگونه نزدیک آنها دنبال خواهد شد.

دولت جدید حکم هفته گذشته منتشر شد به اطلاع شهروندان آنها مجاز خواهد بود برای دیدار بستگان خود به درجه ششم و قوم و خویش به چهارم.

به زبان ساده? آنها هم اکنون می توانید بازدید خود را عموزاده’ کودکان خود را, همسر عموزاده و هر کسی در میان است.

در عرض چند دقیقه از قوانین جدید منتشر شده, رسانه های اجتماعی, مسخره, ریخت, جلو با پیشنهادات خود را برای نامگذاری آنها از جمله “تماس با من با نام خانوادگی”; “نام گل سرخ” و “کودکان کمتر عمو.”

اما آن را مبهم رده سوم دولت ذکر شده — affetti stabili, “ثبات عواطف” مبهم و عجیبی رسمی اصطلاح است که می تواند اشاره به یک رابطه عاشقانه — که باعث وحشی ترین مسخره. نسخه های جعلی از خود گواهینامه ایتالیایی ها هنوز هم موظف به حمل با آنها به نظر می رسد آنلاین, شوخی مثال “پایدار محبت” گزینه های مانند “کسی که ریخته من اما که من هنوز هم امیدوار به قلاب تا با” و “کسی که بهترین دوست به من گفت که ممکن است علاقه مند در من است.”

اگر وجود دارد یک موضوع مشترک است که اجرا را از طریق ایتالیا غم انگیز تجربه با کروناویروس — بدترین در اروپا با بیش از 210,000 ثبت عفونت و تقریبا 30,000 ثبت مرگ — از آن شده است یک دوز سالم از طنز برای کمک به مردم در اینجا برآید.

ایتالیا رو به رکود عمیق

ایتالیایی ها در حال رفتن به آن نیاز دارید در حال حرکت رو به جلو است.

این کشور در یک رکود عمیق با 4.7 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی آن در سه ماهه اول سال جاری بیشتر از بحران مالی قرار داده است که کل منطقه یورو در پرتگاه سقوط یک دهه پیش. سه ماهه دوم انتظار می رود که بدتر با هشدار که اگر COVID-19 عفونت باقی بماند اقتصاد ایتالیا می تواند کوچک بیش از 10 درصد است.

رم یک بار شلوغ بالا پایان مد در خیابان از طریق Condotti است ترک تحت مستند. فروشگاه های خرده فروشی در ایتالیا مجموعه, به بازگشایی, on May 18. (مگان ویلیامز/CBC)

برخی از پنج میلیون کارگر در ساخت و ساز و بخش های تولید ضروری به ایتالیا صادرات اقتصاد خواهد بود در کار دوشنبه. اما به همان اندازه مهم بخش گردشگری هنوز چهره ماه از سختی.

“بر خلاف بخش های دیگر ما هرگز ملزم می گوید:” استفانیا Stea, معاون رئيس جمهور از ملی ایتالیا هتلداران انجمن و ونیز صاحب هتل. “اما ما خالی است. و قبل از ما خوش آمدید مهمان ما باید به شکل یک طیف وسیعی از پروتکل های ایمنی.”

او می گوید اگر همه چیز به خوبی در نیمه دوم سال او هتل را در 20 درصد از معمول آن درآمد. مثل 90 درصد از هتل کارگران در سراسر ایتالیا, دولت در حال حاضر پرداخت حداقل دستمزد به کارکنان به عنوان آنها صبر کنید برای بازگشت به کار. اما می گوید Stea, حتی زمانی که گردشگران در نهایت بازگشت آنها خواهد بود تقریبا به طور انحصاری ایتالیایی — حداقل برای ماه اول — با توجه به محدودیت در مسافرت هوایی و قرنطینه مورد نیاز است.

“اگر من باید صادقانه وضعیت ما بد است’

روبرتا 53 ساله یک آرایشگر که با این نسخهها کار در جنوب رم است که نمی خواهم نام خانوادگی او استفاده می شود می گوید: به عنوان دردناک به عنوان مستند شده است برای خانواده او آن را تنها مسئول تصمیم دولت می تواند با توجه به تعداد مرگ و میر.

هنوز هم او می گوید: پس از دو ماه از آوردن پول او ممکن است مشتریان خصوصی قبل از این کار منع او دسته از کسب و کار که شامل آرایشگری و آرایشگاه آسانسور در ژوئن 1.

“ما در مشکل مالی” او می گوید. “شوهر من با این نسخهها کار در داروخانه نیست و درآمد بسیار ما دو فرزند و هنوز هم مجبور به پرداخت وام مسکن ما و صورتحساب. اگر من باید صادقانه ما وضعیت بد است.”

رستوران ها و کافه ها مثل این یکی در رم باقی خواهد ماند بسته تا ژوئن 1. (مگان ویلیامز/CBC)

او تنها انتقاد از نحوه ایتالیا به کار گرفته شده بحران است آنچه او تماس ناکافی کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک و افراد محدودی پرداخت ماهانه حدود 950. آن پیچیده بود برای دسترسی به و شده هفته می رسند.

حتی وام های وعده داده شده را موجب سرخوردگی در میان بسیاری از ایتالیایی ها.

بر خلاف کانادا که در آن دولت صادر شده است بهره وام به کسب و کارهای کوچک از آن ایتالیا با بانک ها است که تصمیم خواهد گرفت که کسب و کارهای کوچک خواهد شد دریافت وام (با سقف حدود $40,000 به طور کامل تضمین شده توسط دولت) و چه نرخ بهره خواهد بود.

“این یک سیستم است که قصد ندارم به تولید هر گونه نتایج خوبی برای اقتصاد ایتالیا می گوید:” رم مشاور مالیاتی جیووانی Barlassina. “به غیر از این واقعیت است که آن را نمی خواهد بود آسان برای دریافت پول از بانک ها و کسب و کارهای کوچک نمی خواهید وام. آنها نیاز به پول است که آنها نمی خواهد که به پرداخت. هدیه. و این دلیل است که بسیاری به سادگی نمی خواهد در یک موقعیت برای بازپرداخت وام.”

نجات بسته تحت بحث

خود ایتالیا با بدهی بیش از 130 درصد از تولید ناخالص داخلی و افزایش سریع فشار برای هدیه از اتحادیه اروپا است.

این ماه وزرای مالی اروپا دیدار خواهد کرد و دوباره به تلاش برای توافق جامع امداد و نجات بسته است که به نفع سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا ، نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته است فشار های زیادی از کمک مالی به آمده در شکل هم مخلوط بدهی و کمک های مالی چیزی است که اکثر ناظران می گویند بعید است.

در ضمن با چگالی بالا شهرستانها می آیند تا با راه هایی برای سریع تجدید حیات زندگی شهری. رم وعده داده است 150 کیلومتر از دوچرخه های جدید خطوط هر چند آن را در حال حاضر ضعیف هستند نگهداری می شود.

میلان در سال های اخیر در انجمن برنامه ریزی شهری و معماری سبز است نورد از یک برنامه برای تشویق از راه دور, کار, تبدیل خیابان ها به مسیرهای دوچرخه سواری و گسترش پیاده رو تشویق به دوچرخه سواری و پیاده روی به کار همراه با استفاده از مربع و پارکینگ برای فضای غذاخوری برای کمک به کسب و کار زنده بماند.

پلکسی گلاس جداسازی بین کارگران و ممکن است مورد نیاز برای موسسات غذایی چیزی مشهور معمار استفانو Boeri خواستار احتیاط در اطراف.

یک مشتری در یک رم دلی را انتخاب پاستا. فیزیکی فاصله و ماسک پوشیدن را ادامه خواهد داد به اجرا در تمام فروشگاه ها به عنوان دیگر بیماری همه گیر محدودیت های سست در ایتالیا این هفته است. (مگان ویلیامز/CBC)

“در برخی موارد پلکسی گلاس موانع را به وضوح خواهد شد مورد نیاز برای محافظت از کارگران خط مقدم برخورد با مردم می گوید:” Boeri که اشاره می کند که راه های خلاق برای گسترش فضای خرده فروشی در خارج از منزل هستند بهترین راه حل است. “اما اغراق از دیوارها و موانع و انسداد یک فاجعه خواهد بود. ما باید بالاتر از همه به تمرکز بر ريز تجارت است.”

اما Pierfrancesco ماران میلان معاون شهردار می گوید: بزرگترین نگرانی این است که افزایش ترافیک ماشین. با فاصله فیزیکی در محل میلان مترو هنگامی که رکن اصلی آن پایداری طرح تنها می تواند به جای یک سوم از ظرفیت آن است.

او نگرانی های مردم برای انتخاب کردن اتومبیل و دود بار دیگر بازگشت به میلان است.

“برخی از مردم می گویند اقتصاد است و بنابراین مهم است که ما باید با کنار گذاشتن ایده های بهره وری انرژی و توسعه پایدار. من مخالف می گوید:” ماران. “در حال حاضر ما دو راه در مقابل ما. ما نه تنها باید برای به دست آوردن بیش از coronavirus اما ما باید آن را در پایدار ترین راه ممکن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>