ایتالیایی شهرهای قفل شده زیر 2 COVID-19 مرگ و میر و افزایش موارد

(کدگنو ایتالیا) — ده شهر در شمال ایتالیا رفت و به طور موثر به lockdown شنبه پس از کشته شدن دو نفر آلوده به این ویروس جدید از چین و رشد خوشه از موارد با لینک مستقیم به منبع از شیوع بیماری در خارج از کشور.

ثانویه contagions درخواست مقامات محلی در لومباردی و ونتو مناطق نزدیک به مدارس, کسب و کار و رستوران ها و به لغو, رویدادهای ورزشی و توده ها. شهردار میلان کسب و کار پایتخت ایتالیا توقیف دفاتر عمومی است.

صدها نفر از ساکنان و کارگران که در تماس با برآورد 54 نفر تایید آلوده در ایتالیا بودند در انزوا در انتظار نتایج آزمون. مدنی حفاظت از خدمه راه اندازی یک اردوگاه چادر در خارج از بسته بیمارستان در ونتو به صفحه نمایش کادر پزشکی برای ویروس.

در شهر کدگنو که در آن بیمار برای اولین بار شناسایی شده در شمال خوشه ای بود که در شرایط بحرانی بسته سوپر مارکت ها و رستوران ها و مغازه ها ساخته شده و خیابان اصلی عملا یک شهر ارواح. چند نفر از عینک ماسک صورت, که آرزو موارد پس از فروش در داروخانه ها.

رئیس جمهور لومباردی Attilio فنتنا گفت: وجود 39 موارد تایید شده در منطقه که در آن 10 شهر دریافت سفارشات به حالت تعلیق فعالیت های غیر ضروری و خدمات است. یک postmortem آزمون در 77 ساله که فوت برگشتم مثبت برای این ویروس هر چند آن روشن نیست اگر coronavirus بیماری باعث مرگ او.

منطقه ونتو گزارش 12 نفر با این ویروس از جمله 78-سال-پیر مردی که اواخر جمعه. دو منطقه را تایید عفونت در بستگان مردی که مرده ونتو منطقه ای رئیس جمهور لوکا Zaia گفت.

Zaia گفت: سرایت نشان داد که این ویروس منتقل می شود مانند هر آنفولانزا و تلاش به دقت اشاره کردن به یک منبع واحد برای موارد و یا برای ایجاد یک لینک به چین و دیگر موثر بودند مهار اقدامات است.

“شما می توانید آن را از هر کسی,” او گفت. “ما می توانیم به موارد بیمارانی که بدون تماس با” مشکوک به حامل. در حالی که ویروس نیست به خصوص کشنده می توان آن را برای افراد مسن یا افراد با شرایط موجود ،

رئیس لمباردی, بهداشت و رفاه, وزارت, Giulio Gallera گفت: منطقه 39 نفر همه متصل شدند به اولین بیمار به بیمار وجود دارد با بیماران دستیابی به عفونت یا از طریق تماس با او و یا با بیمارستان در کدگنو جایی که او برای اولین بار دریافت درمان Feb. 18.

او ملاقات یک مرد که در بازگشت از چین در ژانویه. 21 اما آن مرد باقی می ماند و بدون علائم است.

بیش از 250 آزمون تکمیل شد در لومباردی هر چند صدها نفر دیگر بودند که فرآوری شده از جمله در میان انسان همکارانش در یک Unilever کارخانه در نزدیکی کدگنو که در آن او کار می کرد Gallera گفت.

“با توجه به مسری است ممکن است این تعداد افزایش خواهد یافت,” او گفت:.

ملی و منطقه ای مقامات تایید فرمان قرار داده است که 10 لمباردی شهرها موثر مستند در اطراف لدی جنوب شرقی میلان پس از منطقه گزارش quadrupling از موارد جمعه. اما فردی شهرهای خارج از منطقه تحت پوشش فرمان مانند کرمونا صادر شده خود به خود محدودیت پس از تایید وجود دارد محلی موارد است.

در میلان خود زندگی بود و تا حد زیادی در ادامه طبق معمول: اینتر میلان بود و هنوز هم برنامه ریزی شده به بازی سامپدوریا یکشنبه شب در ایتالیا Serie A, فوتبال, لیگ برتر و هفته مد میلان بود بسته بندی حتی اگر پچ پچ در مورد افزایش شماره همراه باند فرودگاه را نشان می دهد.

“به نظر نمی رسد به من در این لحظه به چه چیزی توجه ما به بخش ما در هفته مد وجود دارد که نشانه هایی از خطر” کارلو Capasa رئيس جمهور از ملی ایتالیا, مد, مجلسی, آسوشیتدپرس گفت. “ما در حال آرام و محتاطانه.”

تعداد تایید عفونت به سرعت در حال تغییر اما شنبه بود در 54 کشور: 39 در لمباردی, 12 در ونتو و سه در رم بود که در ایتالیا تنها موارد تا زمانی که خوشه های پدید آمده در شمال جمعه.

مقامات خواست آرام اما اذعان کرد که این خوشه بودند هشدار داده ثانویه contagions.

در رم پزشکان در Spallanzani بیماری های عفونی بیمارستان درمان سه نفر در ایتالیا یافت می شود آلوده به ویروس – یک زن و شوهر چینی از ووهان و یک ایتالیایی که قرارداد این ویروس در چین – گزارش دلگرم اخبار در غیر این صورت روز تلخ.

ایتالیایی بیمار که تست مثبت برای این ویروس دو هفته پیش پاک شد به ترک بیمارستان در حالی که یکی از بازدید کنندگان چینی آزمایش منفی برای این ویروس برای اولین بار.

به طور جداگانه پنج شنبه, 19 ایتالیایی ها که صرف بیش از دو هفته قرنطینه در یک ویروس زده بوش کروز در ژاپن فرود آمد در رم نظامی Pratica di Mare فرودگاه. آنها تا به حال شده رشته در الماس شاهزاده پس از Feb. 5.

پس اول چک های بهداشتی و ضد عفونی روند مسافران منتقل شدند به ارتش پردیس Cecchignola جایی که آنها صرف خواهد شد در 14 روز انزوا دوره است.

بریتانیا نیز استقبال خانه مسافر از الماس شاهزاده: 32 بریتانیا و دیگر کشورهای اروپایی به مسافران فرود در یک پایگاه نظامی در جنوب غربی انگلستان است. آنها را قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در Arrowe پارک بیمارستان در شمال غربی انگلستان که در آن بیش از 80 دیگر انگلیسی ها تخلیه از ووهان چین شهر در مرکز شیوع در حال حاضر صرف زمان در انزوا.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

چهار انگلستان اتباع از الماس شاهزاده که تست مثبت برای این ویروس در حال درمان در بیمارستان ها در ژاپن است.

بریتانیا نه تایید موارد ویروس.

___

Winfield گزارش از رم. کالین بری کمک از میلان. جیل بی قانون کمک از لندن است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>