سربازان ایتالیایی مسافت تابوت از coronavirus مرده از ضعف شهر

سربازان ایتالیایی منتقل می شود بدن یک شبه از یک شهر شمالی که گورستان شده است غرق مقیاس از شیوع کروناویروس به عنوان دولت در رم آماده به طولانی اضطراری مستند اقدامات در سراسر ایتالیا.

تصویری از شلیک گلوله توسط مردم محلی در برگامو در شمال شرقی میلان و نشان داده شده در وب سایت این روزنامه محلی محیط زیست di Bergamo نشان داد یک ستون از کامیون نظامی رانندگی را از طریق خیابان های یک شبه و از بین بردن تابوت از گورستان محلی.

یک سخنگوی ارتش در روز پنج شنبه تایید کرد که 15 کامیون و 50 سربازان مستقر شده بودند به حرکت بدن به همسایه گردید. قبلا مقامات محلی در برگامو به حال درخواست برای کمک با cremations پس از آنها تا به حال ضعف آن کوره های جسد سوزی.

ایتالیا ثبت بزرگترین تا کنون یک روز افزایش در coronavirus مرگ و میر در روز چهارشنبه به عنوان مجموع افزایش 475, از جمله بیش از 300 مرگ و میر در این منطقه لمباردی آوردن این کشور در مجموع به حدود 3000 بود.

در برگامو, بدترین ضربه استان لومباردی محلی کوره های جسد سوزی شده است کار 24 ساعت در روز بوده ولی قادر به رسیدگی به تعداد رو به رشد از مرده.

تصاویری از ارتش کامیون تخلیه بدن تاکید میزان که خدمات بهداشتی در بدترین متاثر از مناطق شمال ایتالیا کشیده شده است به شکستن نقطه بحران است نیز دیده می شود تعداد زیادی از پرسنل پزشکی سقوط بیمار با این ویروس.

لومباردی منطقه ای فرماندار Attilio فنتنا گفت که اگر تعداد قابل توجهی از پزشکان و پرستاران تسلیم به این بیماری در این کشور به خطر انداخته “فاجعه است.”

بحران آسیب رساندن به اقتصاد ایتالیا

بحران نیز به شدت آسیب رساندن به اقتصاد ایتالیا که در حال حاضر شده است در آستانه رکود اقتصادی قبل از درد و رنج خود اولین مورد از این ویروس در ماه گذشته در یک شهر کوچک در خارج از سرمایه مالی میلان. کسب و کار و سپس به سرعت زمین را متوقف کند.

دولت رونمایی از 25 میلیارد یورو ($39 میلیارد Cdn) بسته از اقدامات برای حمایت از شرکت ها و کارگران و منابع گفت که با توجه به گسترش تضمین وام های بانکی برای کمک به شرکت های ضربه توسط سقوط در سفارشات.

پونته سنتنگلو در رم ترک بود شنبه به ایتالیا باقی مانده تحت سراسر کشور مستند توسط یک فرمان دولت است که سفارشات ایتالیایی ها به ماندن در خانه. (گولیلمو Mangiapane/فردا نیوز)

نگران است که این بحران می تواند باعث تکرار بحران بدهی که آمار کشورهای جنوب اروپا از جمله ایتالیا و تهدید یورو خود را در سال 2011 باعث هزینه های استقراض به سنبله به شدت در روزهای اخیر.

اما بازارهای مالی به نظر می رسد آرامش پس از بانک مرکزی اروپا اعلام کرد که 750 میلیارد یورو اضطراری پشتیبانی بسته های یک شبه.

ایتالیا رفت و به مجازی مستند قبل از کشورهای دیگر در اروپا اما با موارد هنوز هم در حال افزایش, دولت است و با توجه به حتی سخت تر اقدامات که بیشتر محدود کردن مقدار محدود از حرکت در حال حاضر مجاز است.

لوکا Zaia فرماندار منطقه ونتو همسایه لومباردی خواستار قوی تر اقدامات از رم از جمله بسته شدن تمام مغازه ها در روز یکشنبه گفت: “اگر آنها نمی گذشت او را در نظر عبور از یک منطقه ای فرمان.

“من امیدوارم که وجود دارد به زودی اقدامات لازم برای محدود کردن مردم آهسته دویدن و یا رفتن برای پیاده روی. من متاسفم در مورد آن, اما جایگزین مراقبت های ویژه بستری و سرایت,” او گفت:.

پزشکی کارگر با پوشیدن ماسک محافظ و کت و شلوار و یک بیمار مبتلا به COVID-19 دیده می شود در یک واحد مراقبت های ویژه در اوییو Po بیمارستان در کرمونا ایتالیا در روز پنج شنبه. این کشور تلفات رسیده است که نزدیک به 3000 بود. (Flavio Lo Scalzo/فردا نیوز)

در پنج شنبه, Corriere della Sera روزنامه به نقل از نخست وزیر جوزپه کونته عنوان کرد و گفت دولت خواهد تمدید مهلت زمان اقدامات اضطراری بسته شدن مدارس و بسیاری از کسب و کار. این اقدامات در حال حاضر به منظور اکثر مغازه ها برای ماندن بسته حداقل تا مارس 25 و مدارس تا آوریل 3. او نگفت چه مدت مدارس را بسته باقی می ماند.

وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina گفت SkyTG24 تلویزیون است که مدارس را بازگشایی تنها زمانی که وجود دارد “یقین مطلق ایمنی” و اضافه کرد که تا پایان سال تحصیلی امر بستگی دارد که چگونه به خوبی درس آنلاین رفت و در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>