بازداشت مظنون به تبادل نظر پرنیان برای خنثی کردن همه گیر بهره برداری

پلیس ایتالیا 91 مشکوک تبادل نظر پرنیان در یک پروب از پول شویی و اخاذی در تلاش برای خنثی کردن سیسیل Cosa Nostra از بهره برداری های اقتصادی باعث این بیماری همه گیر.

صدها مالی گارد افسران پلیس چتری از بامداد سهشنبه از طریق پالرمو به اتهام جنایت clans’ پایگاه قدرت و همچنین در مناطق مختلف در شمال ایتالیا.

محققان ادعا انجمن بودند پول شویی از اخاذی و قاچاق مواد مخدر و آماده می شدند برای استفاده از بد به دست آورده پول نقد برای خرید کسب و کار مبارزه شده اند که توقیف طول COVID-19 مستند.

“”نگاه ما پرداخت پول نقد”‘ برای بیمار, کسب و کار, Palermo, رئیس دادستان Lo Voi گفت: متهمان شنیده می شد گفت: در ره مکالمات.

در حالی که وام-sharking است که هنوز هم یک جرم و جنایت سازمان یافته فعالیت خود را در ایتالیا به طور فزاینده انجمن به دنبال خرید هتل ها و رستوران ها داروخانه ها, نمایندگی خودرو و دیگر شرکت ها برای سال در حال حاضر. آنها انجام این کار در یک اقتصاد است که راکد شد حتی قبل از مستند اقدامات باعث شد دهها هزار نفر از صاحبان کسب و کار را تعطیل هفته.

غرق در صدها میلیون یورو در غیرقانونی درآمدهای ایتالیایی سندیکاهای جرم و جنایت پس از 1990s رفته در املاک و مستغلات و کسب و کار دیگر خرید sprees در سراسر اروپا به دنبال ایجاد “پاک” پول از سود.

جرم و جنایت clans هدفمند در روز سه شنبه حملات منتقل شده بود برخی از کارفرمایان جرم و جنایت به میلان سال پیش در میان کسب و کارهای دیگر آنها معتقد کافه ها در ایتالیا سرمایه مالی برای خرید قهوه از یک شرکت تحت کنترل سیسیلی ایتالیا محققان گفت.

Lo Voi و دیگر دادستان از جمله کسانی که تحقیق در ایتالیا غالب سندیکای جرم و جنایت های کالابریا بر اساس ” Ndrangheta هشدار داده اند که مافیا نیز می تواند جذب کسانی که در سمت چپ بیکاری در این مستند.

پالرمو دادرس پیرجورجو Morosini در سفارش خود را اجازه دستگیری نوشت که مستند “باعث شده است که بحران نقدینگی خواهد شد که سخت معکوس” برای بسیاری از کسب و کار یک وضعیت است که جرم و جنایت سازمان یافته خواهد بود مشتاق به بهره برداری, با توجه به روزانه Corriere della Sera.

پلیس همچنین از کشف و ضبط 15 میلیون یورو (حدود 22.8 میلیون دلار کانادا) در بیمار مشکوک به دست آورد دارایی از جمله 13 racehorses. غیر قانونی و شرط بندی راکت در میان ادعا عملیات جرم clans جستوجو کرد توسط مقامات, که با نام کد خود را به بررسی “دست در خمیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>