ایتالیایی کوهنورد نجات در آلاسکا پس از بازدید از بدنام ‘به وحشی’, اتوبوس,

ANCHORAGE Alaska — یک مرد مبتلا به سرمازدگی و چهار گردشگران دیگر نجات داده شدند در بیابان آلاسکا پس از بازدید از رها اتوبوس که تبدیل به یک فریب برای ماجراجویان پس از آن برجسته بود در “درون طبیعت وحشی” کتاب و فیلم.

آلاسکا سربازان دولت می گویند پنج نفر نجات داده شدند روز شنبه از اردوگاه آنها پس از بازدید از ویران اتوبوس در رم دنباله نزدیک داخل شهر Healy.

این کوهنورد پیدا شد 13 کیلومتر از ابتدای مسیر با توجه به سپاهی سخنگوی تیم DeSpain. او نمی دانست که تا چه حد آنها از اتوبوس.

یکی از کوهنورد به حال سرمازدگی به پای او و منتقل شد به Fairbanks برای درمان DeSpain گفت. این کوهنورد را از صدمات در نظر گرفته نشده است تهدید کننده زندگی. دیگر از چهار کوهنورد برداشت شد توسط دوستان در Healy.

امدادگران هشدار داده شد توسط کوهنورد با ماهواره های مبتنی بر دستگاه های اضطراری که مطلع بین المللی پاسخ اضطراری هماهنگی مرکز اورژانس پزشکی سربازان گفت. که گروه بین المللی پس از آن به اطلاع امدادگران که رسیده به سایت توسط اتومبیل برفی DeSpain گفت.

نجات بود آخرین قسمت مربوط به اتوبوس اول معروف ساخته شده توسط Jon Krakauer کتاب منتشر شده در سال 1996 و پس از آن توسط شان پن در سال 2007 فیلمی به همین نام است. هر دو سوخت طولانی رمز و راز در مورد یک جوان آرمانگرا Christopher McCandless که مرگ از گرسنگی در اتوبوس است که در حدود 10 مایلی شمال از ورود به پارک ملی دنالی و حفظ.

در طول سال برخی از کوهنوردان را نجات داده شده و دیگران فوت کرده اند در حالی که تلاش برای جابجایی McCandless’ آخرین مراحل است.

در ماه ژوئیه یک تازه داماد زن از بلاروس درگذشت و پس از او جاروب دور توسط Teklanika رودخانه در حالی که تلاش برای رسیدن به اتوبوس ،

در سال 2013 سه کوهنورد آلمانی در تلاش برای رسیدن به اتوبوس بودند پس از نجات از یک رودخانه عبور آنها شد و صعب العبور به دلیل بالا حرکت سریع آب.

خانواده های برخی از کسانی که جان خود را در حال حاضر پشت یک پیشنهاد قبل از دنالی قصبه برای یک مطالعه امکان سنجی برای ساخت و ساز از یک پل پیاده رو بیش از Teklanika.

ایده این است که در مراحل اولیه و بدون تصمیم گیری ساخته شده است. اما قصبه شهردار خشت واکر وجود دارد گفت: چند نگرانی در میان مقامات. یک پل پیاده رو ممکن است مردم به یک از امنیت کاذب. آن می تواند منجر به بیشتر مردم در تلاش برای رسیدن به اتوبوس و که می تواند منجر به نجات واکر گفت.

وجود دارد بیشتر خطرات بی رحم بیابان های اطراف اتوبوس به عنوان روز نجات را نشان می دهد.

“یک پل پیاده رو نمی تغییر کرده نیاز به یک نجات,” او گفت:.

تا آنجا که به او مربوط می شود یک راه حل بهتر خواهد بود برای خلاص شدن از اتوبوس.

“این واقعیت که اتوبوس وجود دارد را افزایش می دهد که جاذبه سطح,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>