پزشکان ایتالیایی گزارش 30 برابر افزایش نادر, بیماری های التهابی در کودکان پیوند آن به کروناویروس

ده ها تن از کودکان تشخیص داده شده اند با نادر, بیماری التهابی شبیه به بيماری کاوازاکی در آمریکا و اروپا در هفته های اخیر و پزشکان ایتالیایی قطعی ارتباط مرموز جدید بیماری به COVID-19 در مقاله منتشر شده روز شنبه در مجله پزشکی لانست.

“در ماه گذشته ما در بر داشت 30 برابر افزایش بروز کاوازاکی-مانند بیماری” گزارش پزشکان از Papa Giovanni XXIII بیمارستان در سخت ضربه برگامو. 10 کودکان مبتلا به این بیماری به نام کودکان multisystem التهابی سندرم پس از COVID-19 اپیدمی شروع شد از کودکان نوپا معمولا مبتلا به بيماری کاوازاکی — متوسط سن 7 1/2 — و به احتمال زیاد به التهاب شديد قلب, عوارض شوک و نیاز به درمان با استروئید همراه با معمول ایمونوگلوبولین درمانی است.

هشت نفر از کودکان 10 آزمایش مثبت برای COVID-19 و پزشکان گفت: آنها گمان تست های از دست رفته coronavirus در دو نفر دیگر. در پنج سال گذشته در این بیمارستان تحت درمان با مجموع 19 کاوازاکی-مانند بیماران.

“مطالعه ما فراهم می کند اولین شواهد روشنی از ارتباط بین SARS-CoV-2 عفونت و این بیماری التهابی و ما امیدواریم که از آن خواهد شد کمک به پزشکان در سراسر جهان به عنوان ما سعی می کنیم برای رسیدن به مقابله با این ویروس ناشناخته,” گفت: دکتر لورنزو D’Antiga بیمارستان مدیر بهداشت کودک. “من هیچ شکی ندارم که کاوازاکی بیماری در این بیماران ناشی از SARS-CoV-2.”

پزشکان ایتالیایی تاکید کرد که بیماری است که هنوز هم بسیار نادر در کودکان — بیش از یک فرزند در 1000 نفر در معرض این ویروس مبتلا هستند و تنها بخشی از کسانی که بچه ها نیاز به مراقبت های ویژه. انگلیس, فرانسه, اسپانیا, سوئیس و ایتالیا در مجموع گزارش حدود 50 موارد نیویورک دیده می شود در حدود 100 و شده اند وجود دارد عفونت در لوئیزیانا می سی سی پی و کالیفرنیا در میان کشورهای دیگر. سه تا از بچه ها فوت کرده اند از این بیماری در نیویورک و انگلیس اعلام کرد: مرگ برای اولین بار در روز سه شنبه. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>