ایتالیایی کمک کارگر ربوده شده در کنیا به خانه برگشت در ویژه پرواز

سیلویا رومانو ایتالیایی کمک کارگر ربوده 18 ماه پیش در شرق آفریقا فرود در رم در روز یکشنبه یک روز پس از اینکه آزاد شد.

افراد مسلح کشف و ضبط رومانو بود که کار برای یک موسسه خیریه به نام آفریقا Milele, در شمال کنیا در ماه نوامبر سال 2018 است.

او در سومالی 30 کیلومتر خارج از پایتخت از موگادیشو و منتشر شد با تشکر از تلاش های خارجی سازمان اطلاعات ایتالیا, وزیر خارجه Luigi Di Maio گفت.

رومانو لمس کردن در رم فرودگاه Ciampino روی یک ویژه پرواز حدود ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی.

همراهی با مردان نقاب دار از هوش و خدمات او به طور موقت برداشته او ماسک محافظ به موج به عنوان فرود مراحل از جت قبل از بغل کردن و یا بستگان در انتظار برای او در فرودگاه است.

او استقبال نخست وزیر جوزپه کونته و Di Maio.

سیلویا رومانو دیده می شود در ماه اوت سال 2018 در روستای Chakama کنیا. او 23 ساله داوطلب ایتالیایی خیریه آفریقا Milele زمانی که او ربوده شده در سواحل مرکز تجاری در نوامبر آن سال. (آسوشیتد پرس)

در خانه اش در محله میلان, زنگ کلیسا ادای ورود او با بسیاری از مردم در بالکن.

رومانو بود و انتظار می رود به دیدار با دادستان در رم بعد از آن در روز یکشنبه.

“من قوی و مقاومت” رومانو شد به نقل از روزنامه ایتالیایی عنوان کرد و گفت پس از آزادی او.

نخست وزیر کونته گفت که وظیفه نیروی کار به رایگان رومانو شده بود و در مراحل نهایی “برای آخرین ماه” پس از اثبات این که او هنوز زنده بود. او افزود که جزئیات نمی شد نشان داد بنابراین به عنوان به نه سازش عملیات.

مردم تحسین به عنوان آنها ایستاده در خارج از خانه از سیلویا Costanza رومانو در میلان ایتالیا در روز یکشنبه. (لوکا برونو/آسوشیتد پرس)

“ما خیلی خوشحال به استقبال سیلویا در چنین ظریف, لحظه ای برای کشور است. دولت همیشه وجود دارد و همیشه وجود دارد” کونته گفت.

او با قدردانی از تلاش های استخباراتی و قوه قضائیه و دفاع و وزارتخانه های خارجی, همه درگیر در انتشار این زن جوان است.

ایتالیایی روزنامه گزارش داد که ایتالیا با سرویس های اطلاعاتی کار کرده بود با سومالی و ترکیه با همتایان رایگان رومانو.

“من به معنای واقعی کلمه سرشار از شادی در این لحظه. اما آن سخت است حتی تنها به فکر می کنم, لطفا اجازه دهید من نفس کشیدن است. من نیاز به مقاومت در برابر شوک شادی آنقدر بزرگ است که آن را انفجار” سیلویا پدر انزو بیان شد که توسط چند روزنامه ایتالیایی روز یکشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>