‘آن نگاه مانند یک بهشت گرمسیری.’ فلوریدا مرد دستگیر و برای Quarantining در خصوصی دیزنی جزیره

یک مرد که تصمیم به خود منزوی در خصوصی دیزنی جزیره در فلوریدا دستگیر شد و برای خاطی در روز پنج شنبه.

نارنجی شهرستان کلانتر دفتر گفت: در یک رکورد بازداشت به دست آمده از زمان که ریچارد مک گوایر گفته مقامات او وارد دیزنی کشف جزیره “برای رفتن به کمپینگ در روز دوشنبه یا سه شنبه و برنامه ریزی شده بود بر ماندن در این جزیره برای حدود یک هفته است.” مک گوایر, 42, گفت: او غافل است که این جزیره به یک منطقه محدود با وجود حضور چندین “هیچ خاطی نشانه” و “که آن را شبیه یک بهشت گرمسیری,” کلانتر شدهاند.

یک افسر از کلانتر وارد برای پیدا کردن مک گوایر در یک قایق کوچک بودن کمک کرد تا به ساحل توسط کارکنان از والت دیزنی جهان. او گفت: در دستگیری استشهاد است که او گفت: مک گوایر که “تعداد زیادی از نمایندگان شده بود در جستجوی جزیره برای او بر پا قایق و هوایی” که مک گوایر در پاسخ گفت: “او را نمی بیند و یا شنیدن آنها را با توجه به در حال خواب در یکی از ساختمان ها در این جزیره است.”

در اوایل روز پنج شنبه اورنج کانتی نمایندگان اطلاعیه ها در یک سیستم آدرس عمومی گفتن مک گوایر که “او بود نه او و نه اجازه داده می شود در (این) اموال و نیاز به خروج از جزیره” استشهاد گفت:, و اضافه کرد که “در طول این زمان (مک گوایر) باقی مانده در جزیره و نه خروج.”

دیزنی خصوصی کشف جزیره قبلا به نام جزیره گنج و استفاده می شود شناخته شده برای میزبانی حیوانات و جانوران جاذبه های, از جمله گونه گسترده ای از پرندگان عجیب و غریب. که وحش پارک به روی عموم بسته شده در سال 1999 با توجه به آسوشیتد پرس.

نوشتن به سانیا منصور در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>