اسرائیل در دیوان عالی کشور زده کردن قانون در روز سه شنبه بود که عطف به ماسبق قانونی حدود 4000 مهاجر خانه های ساخته شده در بخش خصوصی متعلق به فلسطینی زمین در کرانه.

نه قاضی پانل رای به لغو در سال 2017 اندازه گیری که بر اساس آن مهاجران می تواند باقی می ماند بر روی زمین اگر آنها ساخته شده است وجود دارد بدون دانش قبلی از فلسطینی مالکیت و یا اگر خانه ساخته شد و در دولت جهت. هشت رای موافق و یک برابر.

گروه های حقوق بشر می گویند این اقدام که یخ زده بود به زودی پس از تصویب در حالی که دادگاه شنیده دادخواست در برابر آن تا به حال قانونی بیش از 50 مهاجر پایگاه ساخته شده است و بدون موافقت دولت.

قانون “نامساوی در نقض حقوق مالکیت از ساکنان فلسطینی در حالی که اولویت دادن به اختصاصی منافع اسرائیل مهاجران” رئیس دادگستری استر Hayut نوشت: در پنل حاکم.

اصلی احزاب انشعاب در واکنش

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر جناح راست حزب لیکود گفت: آن را “مایه تاسف” است که دادگاه تا به حال مداخله در “قانون مهمی برای حل و فصل فعالیت و آینده آن” و آن را به دوباره تصویب آن است.

اما حزب لیکود جدید ائتلاف شریک آبی و سفید گفت: قانون “در فرمت آن اجرا می شود مقابله به قانون اساسی وضعیت در اسرائیل و حقوقی آن مشکلات شناخته شده بودند در زمان تصویب آن است.”

“ما احترام به بالا حکم دادگاه و [خواهد] اطمینان از آن است که اجرا” آبی و سفید گفت.

تحت نتانیاهو دولت متعهد به گسترش حاکمیت به شهرک های یهودی نشین و دره اردن در کرانه خاک اسرائیل دستگیر شده در سال 1967 خاورمیانه جنگ و که فلسطینی ها به دنبال برای یک دولت است.

دولت با توجه به شروع بحث عملا الحاق در جولای 1, اما مشخص نیست که آیا اسرائیل متحد اصلی ایالات متحده را به این مرحله چراغ سبز.

فلسطینی ها را رد کرد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح طرح که بر اساس آن از اسرائیل به شهرک خواهد بود گنجانیده شده “به هم پیوسته خاک اسرائیل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net