اسرائیل رئیس جمهور به درخواست نتانیاهو از رقیب Gantz برای تشکیل دولت

رئيس جمهور اسرائیل را درخواست نتانیاهو از رقیب Benny Gantz به شکل کشور در دولت آینده تلاش سوم در کمتر از یک سال. برخی از آنها خواستار یک “اورژانس” دولت برای مقابله با coronvirus شیوع.

اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین روز دوشنبه به طور رسمی درخواست سابق نظامی اسرائیل: نتانیاهو ‘نقطه’ به عنوان رقیب پاکستان به شکل govtchief Benny Gantz تشکیل دولت پس از چند قانونگذاران گفتند که حمایت از رهبر مخالفان است.

“فردا حدود ظهر جمهور تعیین خواهد کرد که وظیفه تشکیل دولت را به (روی) از Kachol لاوان… Benny Gantz,” Rivlin دفتر در بیانیه ای گفت: روز شنبه با اشاره به Gantz را میانه رو آبی و سفید حزب خود نام عبری.

Rivlin اعلام کرد تصمیم خود را روز یکشنبه پس از مشورت با رهبران همه احزاب در حال حاضر به نمایندگی از اسرائیل در پارلمان اروپا و پس از یک جلسه اضطراری با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر.

اسرائیل رئیس جمهور مسئول انتخاب نامزد او معتقد است بهترین شانس برای تامین یک اکثریت پارلمانی در نتیجه تشکیل یک دولت است.

حزب لیکود نتانیاهو آمد به عنوان بزرگترین حزب در انتخابات برگزار شده در مارس 2 کشور سوم در کمتر از یک سال. اما رایزنی با احزاب دیگر در روز یکشنبه نشان داد که با حمایت از تنها 48 قانونگذاران حزب او بود و سه صندلی به تعداد لازم برای تشکیل اکثریت پارلمانی است.

Gantz آبی و سفید حزب به حمایت از 61 کرسی را به او اکثریت باریک است.

Coronavirus تهدید افزایش ریسک

درخواست رئیس جمهور که Gantz تشکیل یک دولت نیست اما تضمین می کند که او قادر خواهد بود به انجام این کار. متفاوت احزاب که پشتیبانی Gantz در یکشنبه قبلا موفق به توافق در این شرایط برای یک دولت با ثبات پس از دو نتیجه انتخابات سال گذشته است. هواداران خود را شامل عمدتا عربی مشترک لیست و فوق العاده ملی اسرائیل Beitenu.

ادامه مطلب: اسرائیل تصویب صدها مهاجر خانه در کرانه

هنگامی که درخواست ساخته شده است Gantz خواهد شد که یک ماه به تشکیل یک دولت.

اسرائیل مواجه شده است و افزایش فشار برای تشکیل دولت و به عنوان تهدید coronavirus رشد در کشور است. برخی از سیاستمداران را به نام یک “اورژانس” دولت وحدت ملی به آدرس شیوع. نتانیاهو به عنوان نخست وزیر موقت است دعوت Gantz به پیوستن به او در انجام این کار است.

Gantz گفت و باز به ایده اما همچنین رد این پیشنهاد را به عنوان مانور.

همراه با انتخابات جدید و جهانی همه گیر نتانیاهو همچنین در حال حاضر در میان یک حقوقی دادگاه مربوط به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه. تاریخ دادگاه بعدی او عقب رانده شد به پایان ممکن است با توجه به سلامت و اندازه گیری های مربوط به شیوع کروناویروس. جدید بهداشت و درمان اضطراری محدودیت هایی که ممنوع, تجمع مردم در مکان های عمومی.

kp/ng (خبرگزاری AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>