روحانی: شلاق در دیوان عالی کشور پیش از حکم قانونی از ائتلاف مقابله

اسرائیل نخست وزیر خواست این کشور دیوان عالی کشور در روز دوشنبه به دخالت در تلاش خود را برای ایجاد یک ائتلاف دولت تهدید کرده که تصمیم گیری در برابر او می تواند کشیدن این کشور را به سوی بی سابقه ای مستقیم چهارم انتخابات در بیش از یک سال است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر ساخته شده نظرات خود را در مدت کوتاهی پس از این دادگاه شنیده دومین روز از استدلال در یک سری از چالش های قانونی به ائتلاف مقابله.

دادگاه احکام رود تا پایان هفته دیکته خواهد شد که آیا اسرائیل معافیت از آن در طولانی مدت فلج سیاسی با نتانیاهو و سابق خود را رقیب سیاسی Benny Gantz پیوستن به نیروهای در دولت, و یا اینکه آیا این کشور در حال سقوط را به یکی دیگر از انتخابات.

دادگاه است که به دنبال به دو سوال کلیدی: آیا یک سیاستمدار رو کیفری به اتهام فساد مالی از جمله نتانیاهو می تواند به تشکیل یک دولت جدید و اینکه آیا او در ائتلاف مقابله با Gantz نقض قانون است.

صحبت با خبرنگاران پس از جلسه در coronavirus تحولات نتانیاهو فشرده دادگاه به درگیر در این کشور در امور سیاسی.

پس از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل بود تحت تعقیب به اتهام فساد مالی در سال گذشته او به شدت حملات خود بر قانونی در این کشور ایجاد و به دنبال به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک قربانی است. (ادد Balilty/استخر کرج)

“ما امیدواریم که دادگاه دخالت نمی کنیم. این کار نیاز به دخالت. وجود اراده مردم روشن بیان اراده مردم” نتانیاهو گفت.

اگر حکم دادگاه میدارد جدا ائتلاف مقابله با آن “افزایش شانس خواهد بود که ما کشیده به چهارمین انتخابات چیزی است که خواهد شد یک فاجعه است.”

غیر منتظره ای بزرگ پنل 11 قضات همه با پوشیدن ماسک های صورت و جدا شده از پلاستیک موانع شنیده پرونده در حال ظهور ائتلاف. منعکس کننده مورد اهمیت این دادگاه در زمان نادر مرحله از جریان دادرسی در وب سایت خود و در تلویزیون ملی.

پس از سخنرانی تحت تعقیب به اتهام فساد مالی در سال گذشته او به شدت حملات خود بر قانونی در این کشور ایجاد و به دنبال به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک قربانی است.

نتانیاهو و متحدان خود را به مدت طولانی در نظر گرفته دادگاه عالی لیبرال سنگر و استحکامات که overreached مرزهای خود را به دخالت در امور سیاسی آن را متهم به تضعیف اراده مردم به عنوان بیان شده در انتخابات ملی. مخالفان خود توجه دادگاه به عنوان نهایی حفاظت از دموکراسی اسرائیل است که تحت خطرناک حمله از عوام فریب populists.

ائتلاف مقابله

پس از deadlocking در سه تا از نزدیک رقابت مبارزات انتخاباتی نتانیاهو و نظامی سابق رئیس Gantz توافق رسیده است ماه گذشته که در آن آنها خواهد بود سوگند هم برای مواقع اضطراری دولت ظاهرا برای مبارزه با کروناویروس و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

این قرارداد خواستار نتانیاهو به خدمت برای اولین بار به عنوان نخست وزیر و Gantz به عنوان تعیین شده برتر با دو تعویض پست ها پس از 18 ماه. موقعیت جدید خواهد لذت بردن از تمام مظاهر نخست وزیر از جمله اقامت رسمی و کلید برای نتانیاهو — معافیت از قانون است که نیاز به تمام مقامات دولتی به جز نخست وزیر به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت.

دادگاه خواسته خواهد شد که به حکومت در این آرایش — و وجود دارد یک حس فوریت پنج شنبه به عنوان نشانه مهلت برای ارائه یک دولت جدید قبل از انتخابات جدید به نام.

این قرارداد خواستار نتانیاهو به خدمت برای اولین بار به عنوان نخست وزیر و رقیب Benny Gantz به عنوان تعیین شده برتر با دو تعویض پست ها پس از 18 ماه. (آسوشیتد پرس)

زیو الکین یک وزیر کابینه از حزب لیکود نتانیاهو هشدار داد که هر گونه مداخله دادگاه می تواند بسیار منفور انتخابات.

“ائتلاف توافق بسیار پیچیده است. حرکت یک آجر می تواند کل ساختار و نیروی چهارم انتخابات” Elkin گفت: اسرائیل به رادیو ارتش.

وکیل دفنه Holtz-Lechner که نشان دهنده یکی از دادخواهان مقابله که نظارت لازم بود دقیقا به این خاطر که “کسی که به اتهام جرایم جنایی نیز کسی که مبدع توافق ائتلاف با تمام پیامدهای آن برای خود.”

نتانیاهو شده است به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی که در آن او متهم است که ارائه سوغات به رسانه های مقتدر در ازای مطلوب پوشش خبری. او با رد این اتهامات و می گوید: او قربانی یک رسانه-هماهنگ شکار ساحره. دادگاه او به تعویق افتاد و در ماه مارس به دلیل محدودیت های موقت خود وزیر دادگستری قرار داده شده در دادگاه پس از coronavirus بحران آغاز شده است. آن است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای شروع در اواخر این ماه.

ائتلاف مقابله نیز می دهد نتانیاهو با نفوذ بیش از کلید قضایی قرار ملاقات ایجاد یک پتانسیل تضاد منافع در طول یک روند تجدید نظر اگر او را محکوم کرد. نتانیاهو وکلای هر چند می گویند او را به خودداری از درگیر شدن در هر چیزی مربوط به خود را مورد.

اسرائیل دادستان کل Avichai Mandelblit گفت: در یک نظر به دادگاه در حالی که نتانیاهو کیفرخواست “افزایش مشکلات قابل توجهی” وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای محرومیت او از خدمت در حالی که اتهامات جنایی روبرو. اما حکومت خوب گروه استدلال کرده اند در برابر این با استناد به سابقه وادار کابینه وزرا و شهرداران به استعفا در صورت تحت تعقیب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>