نخست وزیر بنیامین نتانیاهو از رقیب خود خواسته است برای زمان بیشتری پس از ناکامی در تشکیل دولت برای تقریبا یک ماه. Gantz نسبت تقاضای خود را به کروناویروس “سلامت و بحران اجتماعی است.”

نخستین Benny Gantz از میانه آبی و سفید حزب درخواست یک هفته دو فرمت برای تشکیل یک دولت وحدت ملی با رقیب بنیامین نتانیاهو نخست وزیر.

این حرکت تقریبا یک ماه پس از پرزیدنت رئوبن ریولین به رئیس سابق ارتش اسرائیل دستور به ساخت یک ائتلاف پس از 2 مارس-انتخابات — کشور سوم در کمتر از یک سال.

دستور منقضی خواهد شد فقط قبل از نیمه شب روز دوشنبه مگر اینکه Rivlin موافقت خود را با اعطای Gantz زمان اضافی.

در یک درخواست صادر شده در شنبه Gantz گفت Rivlin که او معتقد است حزب خود و حزب سارکوزی “نزدیک به امضای توافق نامه ای که با زمان اضافی یک توافق نهایی می تواند.”

بیانیه ای از Gantz آبی و سفید کرد و گفت: “درخواست یک هفته دو فرمت از Rivlin” برای تشکیل یک دولت با نتانیاهو برای هدایت کشور از طریق coronavirus “سلامت و بحران اجتماعی است.”

Rivlin بلافاصله پاسخ به درخواست.

ادامه مطلب: اسرائیل به استفاده از counterterror ابزار برای پیگیری قرنطینه شکن

هیچ دولتی برای بیش از یک سال

این کشور احزاب منجر شده است ومیگوید نزدیک به احداث مدتها در انتظار اضطراری دولت اما در نهایت نه مهر و موم معامله.

اسرائیل شده است بدون دولت برای بیش از یک سال است. با وجود سه دوره متوالی بی نتیجه انتخابات هیچ حزب قادر به تشکیل اکثریت پارلمانی است.

یک شکست برای رسیدن به ایران و سقوط این کشور به یک چهارم رای دادن.

نتانیاهو در دفتر از سال 2009 — به طور رسمی به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در ماه ژانویه که همه او را انکار می کند. نتانیاهو اولین نخست وزیر اسرائیل, به, تحت تعقیب, در حالی که در دفتر.

mvb/mm (AFP dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im