اسرائیل بنیامین نتانیاهو حملات سیستم عدالت به محاکمه می شود

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه راه اندازی یک سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر ملت و نظام عدالت به عنوان خود را مدتها در انتظار فساد محاکمه کردم و جریان را متهم به پلیس و دادستان از توطئه به “عزل” او.

نتانیاهو نظرات باز چه مطمئن است به یک دوره پر سر و صدا برای اسرائیل به عنوان او می شود و این کشور اولین نخست وزیر تا به حال برای رفتن به دادگاه. صدها نفر از معترضان در تماس تلفنی با “جرم وزیر” نشان داد در خارج از اقامتگاه رسمی در حالی که صدها نفر از حامیان پیشرو از جمله اعضای حزب لیکود خود را بسیج در حمایت از او در دادگاه.

نتانیاهو چهره به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از موارد فساد ناشی از روابط به دوستان ثروتمند. او متهم است که پذیرش اسراف هدیه و ارائه به اعطای نعمت به قدرتمند رسانه ای مقتدر در ازای مطلوب پوشش او و خانواده اش. او را انکار اتهامات عنوان شده علیه.

نتانیاهو وارد اورشلیم دادگاه پوشیدن, آبی, فولاد, ماسک, در خط با بهداشت عمومی محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. او ایستاده بود و صحبت به وکلای او به دلیل خودداری از نشستن تا دوربین های تلویزیونی سمت چپ اتاق.

به عنوان مجموعه مقالات آغاز شد که وکلا و قضات نیز ماسک عینک با سه قاضی که وظیفه نشستن در پشت یک شیشه تقسیم. در یک اشاره از آنچه می تواند پیش رو خود وکلا گفتند که نیاز به دو تا سه ماه برای پاسخ به تفهیم اتهام و گفت: آنها نیاز به بودجه اضافی برای اضافه کردن به خود را از دفاع تیم حقوقی. نتانیاهو نشسته در سکوت.

اسرائیل و جناح راست فعالان نگه داشتن پرچم ها و نشانه هایی در حمایت از نتانیاهو در جریان یک تظاهرات در خارج از اورشلیم دادگاه منطقه ای در اورشلیم در روز یکشنبه. (Sebastian Scheiner/آسوشیتد پرس)

زمانی که او وارد دادگاه نتانیاهو را زنده کرد او ادعا می کند که او قربانی یک دولت عمیق-نوع توطئه توسط رسانه های پلیس و دادستان ها و قضات را برای بیرون راندن او.

“هدف این است که به عزل قوی جناح راست نخست وزیر و در نتیجه حذف ملی کمپ از رهبری این کشور برای سال های بسیاری,” او گفت:.

ساعت می خواهد پخش زنده از رسیدگی

او گفت که پلیس و دادستان توطئه بود به “خیاط” در یک مورد در برابر او گفت: “شواهد و مدارک بود “آلوده” و اغراق شده است. به نام او برای دادگاه رسیدگی به پخش زنده در تلویزیون به اطمینان حاصل شود “شفافیت کامل.”

“در حالی که رسانه ها همچنان به مقابله با مزخرف با این دروغ و ساختگی موارد من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت اسرائیل و مقابله با مسائل است که واقعا برای شما مهم است,” او گفت: از جمله برای احیای اقتصاد “در ادامه به نجات جان هزاران نفر از اسرائیلی ها پیش از احتمال موج دوم coronavirus.”

منتقدان گفته اند که نتانیاهو استدلال را تضعیف اسرائیل در دادگاه های سیستم و خطر عمیق تر آسیب به کشور و نهادهای دموکراتیک.

Avi Nissenkorn کشور جدید وزیر دادگستری و عضو Gantz آبی و سفید حزب در دفاع از نظام حقوقی فقط قبل از نتانیاهو وارد دادگاه.

اسرائیل “برکت است با کیفیت سیستم عدالت بدون تعصب” Nissenkorn در توییتر نوشت. “من هیچ شکی نیست که روند قضایی خواهد بود موفق شده در یک ماده از این واقعیت و نمایشگاه مد.”

نتانیاهو مجبور شد برای حضور در روز یکشنبه جلسه در اورشلیم دادگاه بخش پس از درخواست خود را به وکلای خود را نماینده او به جای رد شد.

دراماتیک صحنه آمد و تنها چند روز پس از پایان خدمت رهبر سوگند خود را در دولت جدید شکستن بیش از یک سال از بن بست سیاسی شده و در نتیجه انتخابات است.

نتانیاهو برگزار شد اولین جلسه کابینه با دولت جدید تنها چند ساعت قبل از رفتن به دادگاه. نه او و نه هیچ یک از وزرای خود خطاب به بلندی محاکمه اما این کشور خروجی اوقاف وزیر آرزو نتانیاهو که “خدا را حقیقت” در دادگاه خود را.

تظاهرات و علیه نتانیاهو

پیش از محاکمه دو مجموعه از تظاهرات و ضد تظاهرات با تجمع در مقابل ساختمان دادگاه و نخست وزیر اقامت رسمی در اورشلیم. ده ها تن از نتانیاهو حامیان در خارج از دادگاه در شرق اورشلیم به تن ماسک با نخست وزیر و برگزار پوستر lambasting دادستان کل که تحت تعقیب او.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد تا یک تصویر از نتانیاهو تحقیر شدن” گفت: فرار Carmi Buzaglo یکی از معترضان. “تنها دلیلی که آنها او را مجبور به اینجا می آیند حتی اگر قانون اجازه می دهد تا او را به غایب است برای نشان دادن یک تصویر از او در متهم صندلی.”

در سراسر شهر چند صد ضد نتانیاهو تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان محل اقامت خود را با پوشیدن ماسک های صورت و تی شرت با کلمات “جرم وزیر” و تحمل پوستر خواستار استعفای خود را. آنها مواجه سراسر پلیس موانع با نخست وزیر حامیان.

یک معترض در مقابل بنیامین نتانیاهو می پوشد چهره سپر در طول یک تظاهرات در خارج از محل اقامت خود در اورشلیم در روز یکشنبه. (آریل Schalit/آسوشیتد پرس)

چند تا از نتانیاهو حزب لیکود وزرای کابینه از جمله تازه منصوب شده وزیر امنیت داخلی که در خارج از کشور پلیس به دادگاه آمد به او.

رهبر مخالفان یائیر لپید متهم آنها را از دامن زدن به خشونت و تلاش برای ارعاب قضات است. “نتانیاهو در تلاش است به کشیدن ما را به یک جنگ داخلی به نجات خود از محاکمه” او گفت: “وای. نت” سایت.

نتانیاهو در دادگاه ظاهر یکشنبه کلاه سه سال بررسی است. همچنین پس از بیش از یک سال از بحران سیاسی با سه مجمل انتخابات — هر دیده می شود به عنوان یک همه پرسی نتانیاهو — در نهایت در پایان ماه گذشته با قدرت های مقابله با Gantz.

وجود دارد بدون نظر از Gantz یا آبی و سفید در دادگاه.

به عنوان بخشی از قرارداد خود را نتانیاهو نخست وزیر باقی خواهد ماند برای بعد از 18 ماه و جایگزین نخست وزیر برای 18 ماه پس از, و نمی خواهد از نظر قانونی مورد نیاز مرحله طول آنچه که انتظار می رود به یک محاکمه طولانی.

نتانیاهو رسیدگی شد و قرار است برای شروع در ماه مارس اما تاخیر شد توسط وزیر دادگستری که صادر محدودیت در دادگاه میان coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>