یک بحرانزده شرکت اسرائیلی شناخته شده برای آن بحث نرم افزارهای جاسوسی متهم شده است چشم پوشی به سوء استفاده از فن آوری آن است. این شرکت گفت: DW که آن را “shut down” سیستم در گذشته برای نقض حقوق.

برای اسراییل شده است, امنیت نیروگاه با تاسیس شرکت و شروع یو پی اس ارائه دولت از هنر و خدمات اعم از تهاجمی سایبری قابلیت هوش مصنوعی-سیستم های دفاع فعال.

بخشی از دلیل این صنعت موفقیت فعال استخدام جانبازان نظامی سابق و عوامل امنیتی اسرائیل این خدمات است. یکی از بحث برانگیز ترین شرکت ها برای این دسته قرار می گیرند که سازمان خدمات ملی گروه که مدیران بر این باور هستند که باید در خدمت اسرائیل نخبگان سیگنال هوش-جمع واحد 8200.

گروه های حقوق آزادی مطبوعات طرفداران و حتی تحقیقات هاب را متهم Herzliya شرکت مبتنی بر تبدیل چشم خود را به سوء استفاده از آن امنیت گرا از جمله آن ستیز Pegasus نرم افزارهای جاسوسی.

جدید ترین آیات را اشاره به اپراتورهای عربستان در تلاش برای هک مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس,’ تلفن اگر چه سازمان خدمات ملی است اشاره کرد که در آن “به صراحت می توان گفت که تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته است در این مثال.”

موارد دیگر را ظاهرا رخ داده است از جمله هدف قرار دادن فعالان عرب خلیج فارس و شمال آفریقا و آمریکای شمالی از جمله محرم نزدیک عربستان منتقد جمال Khashoggi در اجرا به ترور او.

ادامه مطلب: واتساپ را نقض امنیتی: ساخته شده در اسرائیل و در سراسر جهان اجرا

NSO Group logo on the side of an office building in Israel

این Herzliya بر اساس شرکت است و هدف از دعاوی مختلف

برای امنیت خاطر

سازمان خدمات ملی گروه محصولات دارای مجوز برای تنها هدف از مبارزه با جرم و جنایت جدی در مبارزه با تروریسم و کمک در شرایط اضطراری عملیات جستجو و نجات.

این شرکت اعلام کرد که آن اقداماتی برای جلوگیری و نظم و انضباط سوء استفاده از محصولات خود از جمله قرار دادن در محل, حقوق بشر, سیاست و هماهنگ با آن ساختار حکومت در خط با سازمان ملل متحد و اصول راهنما در کسب و کار و حقوق بشر است.

“مشتریان قرارداد موظف به همکاری در هر بررسی درخواست از سازمان خدمات ملی و اگر سوء استفاده و تایید سازمان خدمات ملی گروه دارای توانایی برای خاموش کردن سیستم خود را و ما گرفته اند که گام در گذشته” یک سخنگوی شرکت گفت: DW.

تحت آن حقوق بشر, سیاست, سازمان خدمات ملی گروه اذعان دارد که در حالی که این مکانیزم برای جلوگیری از سوء استفاده از آن نرم افزار را به مشتریان خود “باید مسئولیت نهایی برای درمان هر گونه آسیب به حقوق بشر است.”

“ما بسیار افتخار از محصولات ما سابقه ای از کمک های اطلاعاتی و اجرای قانون جلوگیری از جرائم جدی و صرفه جویی در زندگی می کند اما همچنین درک کنند که سوء استفاده می تواند نشان دهنده نقض حقوق بشر” گفت: سازمان خدمات ملی گروه مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Shalev Hulio سال گذشته است.

“این سیاست جدید علنا تأکید ما مبهم احترام به حقوق بشر و تعهد ما برای کاهش خطر ابتلا به سوء استفاده.”

بیشتر بخوانید: زمانی که دستگاه های هوشمند عبور اسرار به پلیس

‘شواهد’ تغییر

اما برخی بر این باورند که به اندازه کافی رفتن نیست.

برای Danna Ingleton معاون برنامه مدیر سازمان عفو بین الملل بخش تکنولوژی (عفو تکنولوژی), سازمان خدمات ملی گروه نیاز به ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها را رفع سوء استفاده از فن آوری آن است.

“در حالی که در تئوری خوب است که آنها حقوق بشر, سیاست و در حال صحبت کردن در مورد اهمیت حقوق بشر ما نیاز به دیدن این کلمات قرار دادن به عمل” Ingleton گفت: DW.

“تا کنون ما هیچ مدرکی وجود ندارد که این حقوق بشر سیاست تغییر رفتار شرکت است که منجر به آنها را تغییر هر یک از آنها سعی و کوشش به دلیل شیوه و یا در نظر گرفتن هر یک از شکایات حقوقی و یا در غیر این صورت — در مورد حملات و یا هدف قرار دادن جامعه مدنی به طور جدی.”

حتی در اسرائیل, سازمان خدمات ملی است که هدف از اقدام قانونی راه اندازی 30 شهروندان از جمله اعضای حقوق بشر در جامعه وجود دارد. این مورد است که با هدف لغو این شرکت مجوز صادرات است که اعطا شده توسط وزارت دفاع اسرائیل.

Ingleton آموزش دیده وکیل گفت: در دادگاه یکی از این چند راه برای اطمینان حاصل شود سازمان خدمات ملی است که مسئول برگزار می شود.

“وجود دارد هیچ خیابان جبران هنگامی که یکی از عفو همکاران هدفمند با سازمان خدمات ملی فن آوری و ما امیدواریم که این مورد کمک خواهد کرد که درمان این وضعیت” Ingleton گفت.

ادامه مطلب: در آلمان, جنجال هنوز احاطه نظارت تصویری

آسیب پذیری

کشف یک نقص خمیازه در Facebook متعلق به نرم افزار پیام WhatsApp در سال گذشته برجسته سوء استفاده از سازمان خدمات ملی گروه محصولات. این آسیب پذیری اجازه حمله به نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی یک تلفن همراه از طریق یک تماس از دست رفته در WhatsApp.

Facebook واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر سازمان خدمات ملی در ماه اکتبر متهم شرکت اسرائیلی از ارائه به دولت های خارجی با معنی برای هک به 1,400 گوشی های تلفن همراه در سراسر 20 کشور جهان است. این شرکت مستقر در کالیفرنیا گفت: حدود 100 نفر درگیر در جامعه مدنی کار شده اند.

اما با اطلاع کاربرانی که گوشی های هوشمند شد به خطر بیافتد Facebook تا به حال از متهم کردن یک ترور مشکوک وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه گذشته با استناد به یک قانون اروپایی اجرای رسمی.

در راه های بسیاری است که یکی از ویژگی های برجسته از جمله dual-استفاده از فن آوری; آنها در حال حاضر فرصت های جدید و خطرات برای شهروندان و مقامات شرکت هایی که در ساخت آنها است. چالش این است که پیدا کردن تعادل مناسب.

ادامه مطلب: جلوگیری از تروریسم: چه قدرت انجام آلمانی نیروهای امنیتی داشته باشد ؟

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de