رئیس جمهوری اسرائیل رد درخواست برای مذاکرات ائتلاف فرمت

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو از رقیب خواسته بود برای زمان بیشتری پس از ناکامی در تشکیل دولت برای تقریبا یک ماه. پرزیدنت رئوبن ریولین رد درخواست و دوشنبه آخرین مهلت شرکت بافندگی.

اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین روز یکشنبه رد یک درخواست از آبی و سفید رهبر جناح Benny Gantz برای زمان بیشتری برای تشکیل یک دولت.

رهبر مخالفان Benny Gantz درخواست کرده بود یک هفته دو فرمت پس از شکست برای تقریبا یک ماه برای رسیدن به یک ائتلاف مقابله با دیگر احزاب است.

Rivlin بود در اصل با توجه به این فرمانده سابق ارتش اسرائیل تا روز دوشنبه به ساخت یک ائتلاف پس از مارس 2 نتیجه کلی انتخابات — کشور سوم در کمتر از یک سال.

پیشرفته مذاکرات اما هیچ معامله

Gantz و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر شده بود پیشرفته مذاکرات به شکل اضطراری دولت برای دیدن کشور از طریق coronavirus بحران است.

Gantz نوشت: به Rivlin می گویند که حزب او و نتانیاهو حزب لیکود بودند “نزدیک به امضای توافق نامه ای که با زمان اضافی یک توافق نهایی می تواند.”

اما چند ساعت بعد رئیس جمهور پاسخ داد که “در شرایط فعلی بدون پسوند به این دوره اختصاص داده شده به او را برای تشکیل یک دولت امکان پذیر خواهد بود.”

ادامه مطلب: اسرائیل به استفاده از counterterror ابزار برای پیگیری قرنطینه شکن

هیچ دولتی برای بیش از یک سال

اسرائیل شده است بدون دولت برای بیش از یک سال است. با وجود سه دوره متوالی بی نتیجه انتخابات هیچ حزب قادر به تشکیل اکثریت پارلمانی است.

یک شکست برای رسیدن به ایران و سقوط این کشور به یک چهارم رای دادن.

نتانیاهو در دفتر از سال 2009 — به طور رسمی به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در ماه ژانویه که همه او را انکار می کند. نتانیاهو اولین نخست وزیر اسرائیل, به, تحت تعقیب, در حالی که در دفتر.

mvb/mm (AFP dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>