اسرائیل اپرا به میزبان Placido Domingo با وجود اعتراض از سوء استفاده جنسی از فعالان

(اورشلیم) — با وجود اعتراض از سوء استفاده جنسی از فعالان اسرائیل Opera میزبان یک هفته ای آواز رقابت های برگزار شده توسط, اسپانیایی, ستاره اپرا Placido Domingo در تل آویو بعد از این سال.

دومینگو 80 تا خارج از ایالات متحده تمام اجراهای پس از گزارش آسوشیتد پرس در سال گذشته مفصل اتهام آزار و اذیت جنسی و یا سایر نامناسب جنسی متهم انجام شده است.

در حالی که رسانه های آمریکایی کاهش یافته است دومینگو او همچنان به انجام در اروپا است. او موفق به دریافت یک ایستاده در میلان در ماه دسامبر و تا به حال دو به فروش می رسد نشان می دهد در برلین در ژانویه.

دومینگو را شاهکار پوچینی جان می گیرد سالانه اپرا آواز رقابت برگزار خواهد شد در تل آویو این اپرا از اکتبر. 22 تا 28.

اسرائیل Opera تصمیم به میزبان دومینگو به رغم اتهامات علیه او کرده است خشم فعالان.

انجمن مراکز بحران تجاوز در اسرائیل نوشت: در آن Facebook صفحه ای که “کل جهان است انکار سریال assaulter و تنها اسرائیل دریافت او را با آغوش باز.”

“اما ترک آن را به اسرائیل اپرا برای دریافت کسی که در جاهای دیگر تبدیل به یک رانده در نور از اقدامات خود و با کمال میل اعلام کرد ورود او به کشور” سازمان گفت.

یک op-ed قطعه در عبری روزانه هاآرتص به نام موسسه “قطع و منسوخ” برای استقبال دومینگو “را به عنوان اگر وجود دارد هیچ چیز مانند #MeToo جنبش است.”

اسرائیل اپرا در بیانیه ای گفت که آن را به یک “بسیار سیاست سختگیرانه” در برابر هر نوع آزار و اذیت اما گفته شده است وجود دارد “هیچ گزارش رسمی” در مورد ادعای AP.

“از آنجا که بسیاری از پیشرو opera خانه ها در سراسر جهان تصمیم به ادامه به دعوت آقای دومینگو به انجام خود به مرحله” آن افزود: “اسرائیل اپرا دیدم هیچ دلیلی برای عمل در راه همان است.”

دومینگو صرف سه از سال های اولیه خود را به عنوان یک اپرا مجری به عنوان یک مقیم در تل آویو اپرا در 1960s.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>