اسرائیل جت اعتصاب سوریه اهداف نظامی ارتش مواضع بلندی های جولان حمله

شفق قطبی اداره پلیس در کلرادو است عذرخواهی پس از یک ویدئو آنلاین ارسال شده نشان افسران با اسلحه خود را کشیده به عنوان پنج عضو یک خانواده از جمله یک کودک 6 ساله دختر بچه دروغ چهره را در یک پارکینگ.

این اداره می گوید که ماموران به اشتباه فکر خانواده بود در یک ماشین به سرقت رفته. این رویداد روز یکشنبه با بریتنی Gilliam گفتن CBS Denver او نشسته بود در ماشین با او 6 ساله و دختر 12 ساله, خواهر 14 ساله خواهر زاده و 17 ساله خواهر زاده زمانی که یک افسر پلیس با نزدیک شدن. “او اقدام به دستبند من و من او را دیدم دستبند بچه ها پس من شروع به عصبانی شدن چرا شما جوراب توری, جوراب کودکان و نوجوانان” او گفت:. تصویری را نشان می دهد Gilliam, خواهر او و او 17 ساله زاده در دستبند با کل خانواده رو به پایین بر روی آسفالت و یکی از بچه ها فریاد “من می خواهم مادر من!”

اداره پلیس گفت: Gilliam خودرو همان شماره پلاک به عنوان مظنون به سرقت موتور سیکلت آنها به دنبال آن بودند — به جز Gilliam صفحه نیست از حق دولت است. این در نظر گرفته شد “در معرض خطر توقف” موقت رئیس پلیس ونسا ویلسون در بیانیه ای گفت و پروتکل تماس برای افسران “طراحی سلاح های خود را و سفارش همه سرنشینان به خروج ماشین ها و دروغ مستعد بر روی زمین است.”

ویلسون گفت که این گروه در حال حاضر نگاه به وضع جدید و شیوه های آموزش در معرض خطر متوقف می شود و در حالی که گیلیام که برنامه ای در پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل وزارت نیروی بیش از حد می خواهد به دیدن “بهتر پروتکل” او بیشتر نگران دختر خواهر و برادرزاده. “این بچه ها در حال درست نیست,” او گفت:. “آنها در حال رفتن هرگز به خوب. که یک تجربه آسیب زا است. خواهد بچه های خود را خوب پس از آن ؟ داشتن یک اسلحه کشیده بر روی آنها گذاشته و بر روی زمین. به خصوص 6 ساله.”

شفق قطبی اداره پلیس است که در حال حاضر تحت بررسی سال گذشته افسر-درگیر مرگ الیاس مکلين 23 ساله غیر مسلح سیاه مرد که بازداشت شد به عنوان او راه می رفت به خانه از فروشگاه. او پس از اینکه با قرار گرفتن در سبد و تزریق با کتامين. کاترین گارسیا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>