حملات هوایی اسرائیل در نزدیکی دمشق کشتن 6: جنگ مانیتور

دو نفر از اعضای جهاد اسلامی فلسطین گروه های شبه نظامی و چهار ایرانی-حمایت جنگجویان کشته شدند. این حرکت در می آید و پس از جهادگران اخراج یک مجموعه از موشک در اسرائیل و پیش از انتخابات اسرائیل در ماه مارس 2.

شش نفر کشته شدند در حملات هوایی اسرائیل با هدف قرار دادن گروه های شبه نظامی فلسطینی جهاد اسلامی و ایران در نزدیکی دمشق پایتخت سوریه یک جنگ مانیتور گزارش روز دوشنبه پس از شلیک رگباری از راکت توسط جهادگران نسبت به اسرائیل. حملات اسرائیل را نیز هدف قرار ده ها تن از سایت ها در غزه با توجه به حملات اسرائیل به ارتش است.

به ناظر حقوق بشر سوریه گزارش داد که توپخانه آمار پست واقع در چند کیلومتری از فرودگاه بین المللی دمشق بود که سرنشین دار توسط جهاد اسلامی و سپاه پاسداران.

بر اساس UK-دیده بان گفت: دو نفر از اعضای جهاد اسلامی فلسطین گروه های شبه نظامی و چهار pro-ایران جنگجویان در سوریه کشته شدند که نیروی هوایی اسرائیل هدف این گروه یک شبه.

این حرکت آخرین است در الگوی پشت و جلو خشونت جلوتر از اسرائیل در مارس 2 انتخابات است. نیروی هوایی اسرائیل با هدف “جهاد اسلامی ترور سایت” در غزه و دمشق با توجه به نظامی بیانیه. آن آمد و در پی بیش از 20 موشک و خمپاره شلیک شده از بازسازی نوار غزه که در نوبه خود در پاسخ به کشته شدن یک شبه نظامی جهاد اسلامی در نوار غزه از مرز.

ادامه مطلب: نظر: trump’s خاورمیانه ‘طرح صلح’ ارائه نه

Israel Iron dome (Reuters/A. Cohen)

اسرائیل ضد موشک سیستم آتش رهگیری موشک به موشک پرتاب شده از غزه به سمت اسرائیل در فوریه 23

جهاد اسلامی ترکیب بود که ضربه مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک “هاب” توسط جنبش فلسطینی برای تحقیقات و توسعه سلاح برای تولید یک موشک سوخت, شیمیایی, و برای آموزش شبه نظامیان, با توجه به بیانیه منتشر شده توسط ارتش اسرائیل.

جهاد اسلامی مبارزه کرده است سه جنگ با اسرائیل از سال 2008 همراه با متفقین گروه حماس است. این گروه شبه نظامی متحد با رئیس جمهور سوریه بشار اسد و عمل در غزه و سوریه است.

پس از آغاز درگیری های سوریه در سال 2011 اسرائیل انجام داده است صدها نفر از حملات در سوریه است که هدف عمده دولت نیروهای متفقین نیروهای ایرانی و مبارزان از لبنان.

این نادر است برای اسرائیل به طور مستقیم مسئولیت چنین حملات.

mmc/stb (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>