اسرائیل: نتانیاهو فساد محاکمه به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

اولین جلسه در روز سه شنبه شده است قرار داده و دو ماه پس از دادگاه قرار گرفتند اضطراری برنامه. نخست وزیر اسرائیل متهم از دریافت نادرست هدیه و ارائه سیاسی به نفع.

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو فساد محاکمه شد و در روز یکشنبه با تاخیر به مدت دو ماه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

اولین جلسه در بیت المقدس دادگاه منطقه بوده است با توجه به شروع روز سه شنبه اما در حال حاضر شده است به تعویق افتاد تا 24 مه با توجه به بیانیه ای از دادگاه.

اسرائیل در دادگاه قرار داده شده است در شرایط اضطراری برنامه به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.

ادامه مطلب: نرم افزارهای جاسوسی اسرائیل شرکت را تهدید به ‘تعطیل’ معتادان

در بیانیه دادگاه اشاره کرد که با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس آن دستور داده شده بود برای شنیدن “فقط فوری مهم است.”

نتانیاهو اولین نخست وزیر اسرائیل تا به حال به تحت تعقیب در دفتر به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در سه مورد فساد.

نخست وزیر به اتهام ارائه سیاسی به نفع بازگشت مثبت مطبوعات پوشش و کمک به کسب و کار ثروتمند مخاطبین در بازگشت برای هدیه. او را انکار می کند و تخلف و می گوید: او قربانی یک رسانه-هماهنگ شکار ساحره.

نتانیاهو وکلا قبلا درخواست برای تاخیر گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای بررسی مدارک و شواهد. اما این درخواست رد شد.

دولت جدید هنوز به توافق رسیدند

با وجود اتهامات نتانیاهو جناح راست حزب لیکود برنده بیشترین کرسی در مارس 2, انتخابات, و او است که با هدف تشکیل یک دولت جدید

ادامه مطلب: سومین بار یک جذابیت برای نتانیاهو – ‘deja vu’ برای اسرائیل

اما حزب لیکود و متحدان آن کاهش یافت و به 61 کرسی مورد نیاز برای اکثریت. این اسرائیل بود سوم بی نتیجه رای گیری در کمتر از یک سال.

نتانیاهو در حال حاضر به نام اصلی خود, رقیب, Benny Gantz از میانه آبی و سفید به شکل اضطراری حکومت وحدت ملی برای مقابله با کروناویروس بحران است.

اسرائیل دارای 200 تایید موارد ویروس ها با استفاده از دهها هزار نفر از مردم خود جدا در صفحه اصلی.

نتانیاهو اعلام کرد سری جدیدی از محدودیت اواخر شنبه از جمله محرومیت از تجمع بیش از 10 نفر.

mm/nm (AFP AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>