اسرائیل: نتانیاهو ‘نقطه’ به عنوان رقیب پاکستان برای تشکیل دولت

اسرائیلی ها رفت و به پای صندوق های رای برای سومین بار در این هفته و یک بار دیگر این نتایج ثابت کرد بی نتیجه. هر دو بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و رئیس خود را رقیب Benny Gantz می گویند که آنها در حال مسابقه برای تشکیل دولت است.

Benny Gantz اسرائیل آبی و سفید حزب روز شنبه اعلام کرد که او را به تشکیل یک دولت جدید با وجود آمدن دوم به نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و حزب لیکود در این انتخابات است.

نتانیاهو تشکیل یک “اضطراری کنفرانس” پیش از این در روز شنبه امیدوار بود که او “نقطه” — حتی اگر حزب او سقوط کوتاه از اکثریت پارلمانی است. نتانیاهو متهم رقیب سیاستمداران از تلاش برای “سرقت انتخابات” با هماهنگی با کشورهای عربی.

بیشتر بخوانید: انتخابات اسرائیل: نتانیاهو در مقابل Gantz — 3

رقیب Gantz است این ادعا را رد کرد. “اکثر مردم نمی خواهند نتانیاهو, و این چیزی است که مردم را وادار,” او گفت:.

“من می خواهم برای تشکیل یک دولت قوی است که درمان اسرائیل نفرت و نفاق و اجازه می دهد تا همه ما را به حرکت به جلو” Gantz در توییتر نوشت.

هیچ برنده

با وجود بلافاصله اعلام پیروزی نتانیاهو را تنها موفق به کسب 36 کرسی در روز دوشنبه.

این است که به مراتب کمتر از لازم برای تشکیل یک دولت اسرائیل 120 کرسی پارلمان حتی با کوچک جناح راست حزب متحدان. Gantz آبی و سفید (Kahol لاوان) حزب برنده 33 کرسی است.

Results of the Israeli election

نتایج انتخابات در اسرائیل

انتخابات اسرائیل بود سوم ظرف یک سال پس از دو قبلی رای موفق به تولید یک برنده روشن.

تحت قانون اسرائیل آن است که به طور معمول برای رهبر این حزب که موفق به کسب کرسی های بیشتر به وظیفه تشکیل یک دولت اما Gantz ممکن است قادر به امن به اندازه کافی از حمایت احزاب کوچکتر برای تشکیل یک اکثریت.

ادامه مطلب: سومین بار یک جذابیت برای نتانیاهو – ‘deja vu’ برای اسرائیل

تلاش برای سرنگونی نتانیاهو

اسرائیل یک سازمان غیر دولتی ثبت دادخواست به دادگاه عالی این هفته با این استدلال که نتانیاهو نباید اجازه برای تشکیل یک دولت با توجه به کیفرخواست اخیر.

نتانیاهو متهم شده است با رشوه و تقلب و نقض اعتماد به اتهام پذیرش هدایای گران قیمت از بازرگانان ثروتمند و تلاش برای ارز به نفع دلسوز برای پوشش خبری.

نخست وزیر واکنش نشان داد که به تلاش برای خلاص شدن از او. “حتی در ایران, آنها نیست, بان کی مون شما پس از انتخابات گفت:” روز شنبه تایمز اسرائیل گزارش شده است.

مسابقه در حال حاضر به تشکیل یک دولت — یا اسرائیل ممکن است پیدا کردن خود را به عنوان بازگشت به رأی گیری برای چهارمین بار.

اد/mm (AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>