اسرائیل خواستار ممنوعیت الست رژه کارناوال پس از ضد سامی شناور

کارناوال بود و حذف از یونسکو در لیست میراث حوادث سال گذشته برای یک شناور با ضد سامی undertones. در حال حاضر اسرائیل به وزیر امور خارجه خواستار 2020 نسخه متوقف شد.

اسرائیل خواستار ممنوعیت کارناوال رژه می افتد آخر این هفته در شهرستان الست در بلژیک. 2019 رژه مواجه انتقاد شدید سال گذشته پس از آن شناور sported ضد سامی کلیشه.

وزیر امور خارجه اسرائیل اسرائیل کاتز توییتی یک تصویر از یک شناور از سال گذشته رژه با صلیب سرخ از طریق آن اصرار مقامات بلژیکی را محکوم و ممنوعیت آخر این هفته در جریان هستند.

از الست کارناوال شده است که پس از قرون وسطی و اغلب ویژگی های شناور که شرکت در طنز سیاسی و اجتماعی. آن را در فهرست یونسکو به عنوان میراث رویداد تا 2019 زمانی که سازمان ملل متحد فرهنگی سازمان آن را حذف از لیست در پاسخ به این بحث. این شناور در سوال sported کاریکاتور از مردم یهودی با ویژگی های اغراق آمیز قرار داده شده در نزدیکی کیف پول.

شهردار شهر کریستوف D’Haese گفت که کاتز واکنش به این جشنواره بود “واقعا نامتناسب” در مصاحبه با فلاندرز پخش VRT. جشنواره برنامه ریزی شده است برای شروع در روز یکشنبه و اجرا برای سه روز.

در اوایل این هفته اعضای پارلمان اروپا در یهودستیزی ابراز نگرانی از این موضوع در یک نامه سرگشاده. آنها به نام سازمان به اطمینان حاصل شود که این جشنواره یک “فضای رایگان از مظاهر نفرت است.”

شهر صنعتی الست است 31 متر از بروکسل در استان فلاندر شرقی. جمعیت آن در حدود 289,000 است و یکی از معروف ترین کارناوال در اروپا است.

tg/msh (AP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>