اسرائیل تصویب صدها مهاجر خانه در کرانه

اسرائیل اعلام کرده است ساخت و ساز از صدها جدید شهرک سازی در سرزمین های اشغالی. تصویب علائم آخرین اخیر رشته از وعده به گسترش شهرک های غیر قانونی در اجرای انتخابات است.

اسرائیل روز پنج شنبه به تصویب حدود 1800 مهاجر جدید خانه در کرانه.

اسرائیل و وزارت دفاع گفت که یک کمیته برنامه ریزی کرده بود “تایید ساخت 1800 واحد مسکونی با توجه به پیشنهاد وزیر دفاع نفتالی بنت.”

“ما نمی صبر کنید ما عمل” گفت: بنت یک ملی مجلس از حق جدید. “ما نمی خواهد به یک اینچ از زمین اسرائیل به اعراب اما برای که ما باید در ساخت وجود دارد.”

روز شنبه در اطلاعیه مشخص شده دوم عمده حل و فصل اعلامیه در یک هفته. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: 3,500 جدید مهاجر غیر قانونی خانه خواهد بود ساخته شده در استراتژیک حساس E1 منطقه در کرانه عبور از اورشلیم به اریحا.

دولت اسرائیل که جناح راست نخست وزیر نیز مواجه فساد محاکمه شده است ساخت یک رشته از وعده به گسترش غیرقانونی شهرک های یهودی نشین به عنوان کشور سر به پای صندوق های رای در مارس 2.

ادامه مطلب: نظر: trump’s خاورمیانه ‘طرح صلح’ ارائه نه

خشم و پشتیبانی

روز شنبه اعلام شد مورد تحسین قرار گرفته توسط Yesha شورا با توجه به Agence France-Presse. این شورا نشان دهنده مهاجران یهودی در سراسر کرانه.

“این تصمیم به تقویت حضور اسرائیل در کرانه باختری رود اردن و ما خوشحال” شورای سر دیوید Elhayani گفت: در بیانیه ای با اشاره به کرانه آن کتاب مقدس نام.

منتقدان و اعضای جامعه بین المللی را محکوم کرد ساخت شهرک در منطقه E1 بر اساس آن تقسیم می شود بانک غرب در دو بیشتر تضعیف چشم انداز آینده فلسطین.

بیشتر به آمده

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: سازمان پشتیبانی از دو متحده زندگی در صلح و امنیت در داخل به رسمیت شناخته شده در مرزهای قبل از سال 1967 خطوط. اسرائیل کشف و ضبط کرانه غربی و شرق اورشلیم در شش روز جنگ سال 1967.

اورشلیم-based anti-حل و فصل غیر انتفاعی صلح در حال حاضر تایید کرد که در مجموع 1,739 خانه شد در این برنامه که 92 درصد آنها عمیق در داخل کرانه. این سازمان اضافه شده است که 1,036 مورد تایید قرار گرفت از طریق اولین و مهمترین مرحله در حالی که 703 ملاقات نهایی مانع عمده.

در یک مورد جداگانه یک پارک صنعتی تصویب شد برای ساخت و ساز در نزدیکی شهرستان فلسطین از Qalqilya در کرانه صلح در حال حاضر گفت.

رقابت برای رای

بنت ملی Yemina ائتلاف و نتانیاهو جناح راست حزب لیکود در حال رقابت برای رای اسرائیل بیش از 600,000 مهاجران.

“در این نبرد بیش از مهاجر جناح راست رای بنت و نتانیاهو در حال کشیدن اسرائیل به سرمایه گذاری در هزاران مضر و غیر ضروری را حل و فصل واحد” صلح در حال حاضر گفت.

صلح شرق میانه, طرح رونمایی شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 28 ژانویه خواستار فلسطینی به قبول شهرک غرب بانک باعث هتک حرمت در سراسر منطقه و همچنین اتحادیه اروپا است.

mvb/ls (خبرگزاری AP)

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>