ایروینگ در برابر از سرگیری NBA فصل می گوید بازیکنان به نشستن به عنوان اعتراض به نژادپرستی: گزارش

Brooklyn Nets ستاره Kyrie Irving گزارش مخالف NBA راه اندازی مجدد برنامه ریزی و او لابی بازیکنان دیگر در روز جمعه به نشستن برنامه ریزی سرگیری بازی به عنوان یک اعتراض علیه نژاد پرستی, رسانه های متعدد گزارش شده است.

با توجه به شمس Charania های ورزشی, ایروینگ گفت: بیش از 80 بازیکنان NBA در یک کنفرانس تلفنی “من را پشتیبانی نمی کند رفتن به اورلاندو. من نه با نژادپرستی سیستماتیک و [expletive]. چیزی بوی کمی ماهی. … من مایل به رها کردن همه چیز من [برای اصلاحات اجتماعی].”

ترنر ورزشی’ تیلور Rooks پرسیدم منابع به من بگویید اکثریت NBA تماس بود و بر عدالت اجتماعی اصلاحات است. آن را به طول انجامید در حدود دو ساعت است اما بیش از یک ساعت اختصاص داده شده بود که. در حالی که آنها کاملا همه نگران COVID و یک بخش حیاتی از گفتگو. نژادی و بی عدالتی است #1 صحبت کردن نقطه است.”

ناشناس “به طور گسترده ای مورد احترام” بازیکن گفت: ESPN آدریان Wojnarowski “هنگامی که ما شروع به بازی بسکتبال دوباره این خبر را به نوبه خود از نژادپرستی نظاممند به آنچه بود که در بازی شب گذشته. این یک زمان بسیار مهم برای ما بود قادر به بازی و ترکیب آن و تاثیر آنچه که در جوامع ما.

“ما می خواهیم خودمان, ‘از کجا و چگونه می تواند به ما در ایجاد بزرگترین تاثیر?’ سلامت روان است که بخشی از بحث بیش از حد و چگونه ما در رسیدگی به تمام است که در یک حباب.”

برنامه تماس برای تیم به منزوی در دنیای دیزنی

برخی از بازیکنان ستاره در تماس خود را به اشتراک گذاشته که نشسته باقی مانده از این فصل خواهد تاثیر منفی خود را در چشم انداز اقتصادی نه تنها در این فصل بلکه در حال حرکت رو به جلو با توجه به یاهو ورزشی’ وینسنت حسن نیت. این گزارش اضافه شده است که ستاره ها هشدار داد همسالان خود که بازیکنان اتحادیه اهرم پایین در وسط coronavirus بیماری همه گیر.

یاهو ورزشی’ کریس Haynes’ گزارش داد که ایروینگ گفت که حمایت از بازیکنان و اگر آنها تصمیم به ادامه برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد در نزدیکی اورلاندو.

لیگ خواستار طرح برای 22 تیم با یک فرصت برای پیشرفت در پلی آف به منزوی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر. بازیکنان محدود خواهد شد در جایی که آنها می توانید بروید و Bleacher Report هوارد بک گزارش داد که بسیاری از بازیکنان می تواند حاضر به بازی چرا که آنها “می خواهم بیشتر آزادی حرکت.”

ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن کمیته اجرایی و اعضای هیئت مدیره در هفته گذشته تایید NBA طرح است. اردوگاه های آموزشی برگزار شد ژوئیه 9-29 قبل از فصل ری استارت جولای 30. بازی 7 NBA Finals می توان به عنوان اواخر به عنوان Oct. 12.

برخی از بازیکنان بنا به گزارش ها در مورد خطرات بهداشتی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور لیگ به توقف فصل در 11 مارس. در حالی که ناآرامی های پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته اضافه شده است به بازیکنان نارضایتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>