ایرلندی مقامات بهداشت عمومی در حال بنا به گزارش مشاوره که بهبود coronavirus بیماران باید در کوتاه مدت ایمنی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به قلم یک op-ed خواستار ramped تا coronavirus تست و محکوم کردن کاخ سفید به عنوان کسانی که در اطراف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آزمایش برای COVID-19 روز است.

در یک op-ed برای واشنگتن پست منتشر شده در دوشنبه, بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری استدلال می کند تهمت “نیست تا وظیفه” ارائه متحده با “ابزار و منابع و هدایت آنها باید از دولت فدرال برای بازگشایی با خیال راحت و پایدار” گفت: “ما نیاز گسترده تست” برای انجام این کار.

بایدن اشاره کرد که تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس و مقامات کاخ سفید در حال حاضر دریافت COVID-19 آزمون هر روز نوشتن “آنها می دانستند که دقیقا چگونه به دفتر بیضی امن و عملیاتی و آنها را در کار به آن را انجام دهد. آنها فقط قرار نیست که همین کار را برای بقیه از ما.” او می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن “باید به آمریکایی ها همان لازم است حمایت های او برای بدست خود است.”

چند نفر در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار را آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله کتی میلر سخنگوی پنس. پس از میلر آزمایش مثبت تهمت ادعا کرد “این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ است. آزمون کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد بین یک آزمایش که در آن خوب است و پس از آن چیزی اتفاق می افتد.”

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار گفت: در اواخر ماه گذشته که هر کسی که نیاز به یک آزمون برای COVID-19 باید امیدوارم بود قادر به گرفتن یک به پایان ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا اظهار داشت در اوایل ماه مارس که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” در حال حاضر که انتقاد شدید بایدن به عنوان “یک baldfaced دروغ را زمانی که او گفت: آن را و آن را هنوز هم نیست از راه دور درست است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است به برگزاری یک نشست خبری با تمرکز بر coronavirus تست در روز دوشنبه بعد از ظهر. برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>