Sinn Fein روز دوشنبه گفت: این خواست نقش عمده ای در ایرلند بعدی دولت پس از یک رکورد در انتخابات نشان دادن یک حرکت است که افزایش آن مرکزی هدف از الحاق با ایرلند شمالی در نزدیکی بالای دستور کار در دوبلین برای اولین بار.

جناح چپ ایرلندی حزب ملی خراشیده ایجاد ضرب و شتم توسط دو مرکز احزاب راست که رهبری هر دولتی در تاریخ این کشور تقریبا دو برابر رای خود را به اشتراک گذاری از انتخابات گذشته به 24.5 درصد است.

Sinn Fein کم تعداد نامزدها به معنای این است که آن کاهش یافت و فقط از بیشترین تعداد کرسی در 37 پشت مرکز-راست Fianna شکست در 38 اما برای اولین بار بالاتر از نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael که کاهش یافت و به 35 کرسی است.

وظیفه تشکیل یک دولت خواهد بود بسیار پیچیده شدیدا شکسته 160-صندلی مجلس است.

پی در پی نظر سنجی پیشنهاد Sinn Fein افزایش استوار بود تقریبا به طور انحصاری در کمپین عمده مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی و هزینه های بالا و پایین در دسترس بودن مسکن با ایده ایرلندی وحدت به سختی ثبت نام رای دهندگان.

آرا شمارش شده پس از ireland’s national انتخابات. سه طرف برنده 38, 37 و 35 کرسی است. (هنری Nicholls/فردا نیوز)

با این حال سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند گفت: پیش از رای گیری که یک بیماری برای هر ائتلاف خواهد بود فوری آماده سازی برای یک همه پرسی در وحدت با ایرلند شمالی یک استان است که این امر فشار لندن به نگه داشتن در مدت پنج سال.

“مردم می خواهند سیاست های جدید و به اعتقاد من Sinn Fein خواهد بود که هسته اصلی آن” Sinn Fein رهبر مری لو مک دونالد به خبرنگاران گفت:.

هر دو خوب Gael که امن 20.9 درصد از آرا و Fianna شکست با 22.2 درصد باید اصرار آنها نمی خواهد حکومت با Sinn Fein با استناد به متفاوت اقتصادی و سیاست های گذشته خود را لینک به ایرا. این گروه های شبه نظامی در مبارزه علیه حکومت بریتانیا در ایرلند شمالی در یک درگیری که در آن برخی از 3,600 نفر کشته شدند قبل از سال 1998 قرارداد صلح.

خوب Gael تکرار آن اصرار در روز دوشنبه در حالی که Fianna شکست گفت: آن را دیدم قابل توجهی از موانع به چنین ارتباط است. خوب Gael و Fianna موفق هرگز با تشکیل یک ائتلاف با هم. Varadkar ریاست یک دولت اقلیت.

“ما قطعا تعامل با آنها (Sinn Fein),” Fianna شکست معاون رهبر دارا Calleary گفت: ملی پخش RTE. “اما اجازه دهید در هیچ شکی نیست که این سیاست مشکلات و کسانی که اصول هنوز هم دشوار موانع.”

ترکیبی از دو تا از سه طرف نیز نیاز به حمایت دیگر نمایندگان مجلس و یا احزاب کوچکتر.

مک دونالد گفت: او را برای اولین بار سعی کنید به ایجاد که آیا او می تواند به صورت یک جناح چپ ائتلاف بدون Fianna شکست یا خوب Gael یک گزینه تحلیلگران گفته شد غیر واقعی است. ارشد همکار Eoin O Broin نیز شک و تردید در آن وجود دارد گفت: در نهایت امر می تواند مذاکرات بین سه طرف است.

مذاکرات برای تشکیل دولت گذشته در سال 2016 به طول انجامید 10 هفته.

مرز نظرسنجی

تحت 1998 جمعه خوب معامله است که عمدتا به پایان رسید دهه خشونت بین کاتولیک گرایان به دنبال ادغام ایرلند شمالی با ایرلند و پروتستان کارگری که می خواهید آن را به باقی می ماند بخشی از پادشاهی متحده بریتانیا وزیر برای منطقه می توانید از یک رفراندوم اگر “بله” اکثریت به نظر می رسد به احتمال زیاد.

یک رای نیز مورد نیاز در ایرلند و یک انتخابات روز یکشنبه نشان داد که 57 درصد از رای دهندگان حمایت برگزاری یک ظرف پنج سال. هشتاد و یک درصد از Sinn Fein هواداران می خواهم یک نظرسنجی در مقایسه با 52 درصد از Fianna شکست رای دهندگان و 44 درصد در میان خوب Gael.

در آن انتخابات مانیفست Sinn Fein گفت: می خواستم برای ایجاد یک کمیته پارلمانی و شهروندان مجمع به برنامه ریزی برای ایرلندی وحدت.

مک دونالد که اعضای حزب خواند ایرلندی rebel آهنگ ها و پرواز ایرلندی tricolour پرچم خود را به عنوان نامزد انتخاب شدند که روز یکشنبه معتقد است بریتانیا را فقط در نظر بگیرید تماس با یک نظرسنجی که ایرلند است که فعالانه برنامه ریزی برای وحدت.

Fianna موفق و خوب Gael همچنین می خواهم برای دیدن وحدت جزیره — تقسیم تقریبا یک قرن پیش — اما می گویند در حال حاضر زمان. Fianna شکست متعهد در آن مانیفست برای شروع برخی از آماده سازی اما هیچ جا در نزدیکی سطح Sinn Fein می خواهد.

“یک چهارم از آرا است که به سختی خیره کننده حمایت از این ایده که وجود دارد باید یک مرز نظرسنجی” جفری دونالدسون عضو ارشد حرفه ای-انگلیسی دموکراتیک اتحادیه کارگری که قدرت سهم با Sinn Fein در ایرلند شمالی گفت: بی بی سی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im