ایرلند تاریخی رقبا باز به حاکم اما فاقد اکثریت

رهبران ایرلندی رقیب احزاب Fianna موفق و خوب Gael توافق در روز سه شنبه به حکومت با هم برای اولین بار اگر آنها می توانند حمایت های بیشتر به شکل یک ائتلاف دو ماه پس از انتخابات پس از تحت الشعاع قرار coronavirus بحران است.

رقیب سرسخت در مرکز-راست دو غالب احزاب باید تعویض قدرت در سراسر کشور تاریخ پس از ظهور از طرف مخالف از ایرلند 1920 جنگ داخلی. اما ترکیب خود را پشتیبانی کاهش یافته در سال های اخیر است.

دیگر قادر به فرمان اکثر آنها نیاز به پشتیبانی از حداقل یک کوچکتر یا هشت مستقل قانونگذاران برای کنترل شکسته 160-صندلی مجلس است.

دو طرف گفت: در یکسان کوتاه اظهاراتی که رهبران موافقت کرده اند در چارچوب سند و مختصر مربوطه احزاب در روز چهارشنبه.

در یک ایمیل داخلی به خوب Gael قانونگذاران دیده می شود رویترز حزب رئیس مارتین Heydon گفت: رهبران مجددا بر تعهد خود برای تشکیل یک دولت اکثریت از سه یا بیشتر از سه طرف با “مشارکت مساوی و برابر بین خوب Gael و Fianna شکست در مرکز آن است.”

“این خواهد بود عجیب و غریب’

لئو Varadkar سرپرست دولت تحمیل کرده است یک سری از محدودیت ها به سرعت گسترش coronavirus اما هیچ قانون جدید منتقل می شود تا زمانی که دولت جدید تشکیل شده است و انتخاب اعضای باقی مانده از مجلس سنا.

طرفين مذاکره تیم زده گسترده توافق روز دوشنبه پس از یک ماه از در و خاموش شد. آن شامل نیاز به یک اقتصاد ملی بهبود برنامه ریزی برای غلبه بر coronavirus مستند از کشور یک منبع آشنا با محتوای آن به رویترز گفت.

با توجه به جهانی ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز ایرلند دیده می شود بیش از 10,600 مثبت COVID-19 موارد با 365 مرگ و میر.

Sinn Fein رهبر مری لو مک دونالد گفت: یک تست گرفته شده در پایان ماه مارس تایید او coronavirus اما او دیگر آلوده و بازگشت به کار هفته آینده.

هر دو Fianna موفق و خوب Gael رد به حکومت با جناح چپ نرم افزار-ایرلندی وحدت Sinn Fein که رسید به 37 کرسی در ماه فوریه در انتخابات است. Fianna شکست نیز تا به حال 37 کرسی با Gael در 35.

که برگ های سبز که 12 کرسی و مرکز-چپ کارگری و سوسیال دموکرات و احزاب با شش صندلی در هر عنوان تنها عملی همکاران. هر سه تا کنون نشان داده شده کمی شور و شوق برای پیوستن به یک ائتلاف.

یک تعداد از 20 مستقل در مجلس — که بسیاری از آنها در حال سابق خوب Gael و Fianna شکست اعضای مایل به پیوستن به و به احتمال زیاد تعداد به اندازه کافی برای رسیدن به اکثریت.

اما ارشد خوب Gael اعضا از جمله Varadkar و بازیگری وزیر دارایی ششم Donohoe را پیشنهاد مشارکت یک شخص ثالث می تواند یک پیش شرط از جریمه Gael در ادامه ،

“این خواهد بود عجیب و غریب” رجینا Doherty از خوب Gael و بازیگری اشتغال وزیر امور گفت: ملی پخش RTE وقتی پرسیده شد که در مورد چشم انداز های قدرت با خود تلخ رقیب.

“اما آنچه که من می دانم در مورد ایرلندی است که ما تمایل به کنار ما تفاوت هنگامی که وجود دارد یک موضوع بزرگتر در دست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>