ایرلند انتخابات: انتخابات نشان می دهد سه راه کراوات

رای گیری بسته در ایرلند عصر روز شنبه با خروج فرمانداری مجازی سه راه برای بستن اصلی احزاب است. اگر درست این نتایج نشان می دهد یک تجدید حیات برای Sinn Fein که لینک به ایرا.

میلیون ها نفر به رهبری برای رای دادن در جمهوری ایرلند روز شنبه اولیه انتخابات نشان مجازی سه راه کراوات به صورت عمده احزاب است. این نظرسنجی نشان می دهد یک تجدید حیات برای جناح چپ Sinn Fein ،

نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael حزب را به دقت بیا پیش با 22.4 درصد آرا به اشتراک گذاری از نزدیک دنبال Sinn Fein در 22.3 درصد و حزب مخالف Fianna شکست در 22.2 درصد, بر اساس یک نظرسنجی توسط ایپسوس MRBI.

آماری نتیجه یک مرده گرما با توجه به ملی پخش RTE. سبزها و حزب کارگر در زمان چهارم و پنجم اماکن با چندین احزاب کوچکتر دریافت کمتر از 5 درصد آرا را به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب: ایرلندی انتخابات: ایالات متحده, ایرلند یک Disunited پادشاهی?

سرخوردگی با ریاضت اقتصادی و مداوم بحران مسکن را موجب افزایش Sinn Fein است که متعهد به الحاق ایرلند است و هنوز هم در کنار جنبش های سیاسی برای آن لینک کلیک کنید برای ایرا.

مرده گرما

این نظرسنجی قرار می دهد Sinn Fein در حرارت مرده با دو طرف است که به طور سنتی تسلط ایرلندی سیاست: خوب Gael و مخالفان Fianna شکست.

Varadkar حزب بوده و در دولت پس از سال 2011 است. او یک کلید مذاکره کننده اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات با انگلستان و ایرلند تنها کشوری است که با سهام انگلستان یک مرز زمین.

ادامه مطلب: نظر: یک آهنگ غمگین برای اروپا

Sinn Fein بعید است که برای تشکیل دولت بعدی به عنوان دو حزب عمده حاضر به کار با آنها. اما حزب تجدید حیات است به احتمال زیاد برای شکل دادن به سیاست های آینده دولت ایرلندی.

شمارش آغاز می شود در 0900 محلی UTC تنظیم شده در روز یکشنبه و در نتیجه انتظار می رود بعد از آن در روز. اگر خروج سنجی درست ائتلاف مذاکرات خواهد بود لازم به هیچ حزب می توانست اکثریت.

اد/shs (AP, AFP رویترز)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر