ایرلند نتیجه انتخابات دشوار به پیش بینی

ایرلند حزب سبز به احتمال زیاد به یک kingmaker شنبه پس از انتخابات را دوباره معرفی یک حمل و نقل هوایی مالیات مخالف توسط شرکت هواپیمایی رایان ایر و فشار دو megaprojects برای کاهش انتشار کربن و اگر آن را وارد دولت, رهبر, Eamon رایان به رویترز گفت پیش از روز انتخابات.

در حالی که نظر سنجی های اخیر نشان می دهد حزب سبز در جایگاه چهارم با حدود هشت درصد حمایت از این کشور در دو غالب احزاب خوب Gael و Fianna شکست همواره نام سبزی به عنوان شریک زندگی ترجیح داده. تحلیلگران می گویند بسیاری ممکن است دولت را به دنبال سبزها’ پشتیبانی می کند.

جناح چپ Sinn Fein کشور شوکه هنگامی که آن را به عنوان محبوب ترین حزب در یک نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه با 25 درصد پشتیبانی از 14 درصد حمایت در سال 2016 رای دادن.

این حزب در حال اجرا است تنها 42 نامزدها به طور کلی اما و رقبای خود می گویند آنها نمی خواهند تشکیل یک دولت ائتلافی با آن است. اما مری لو مک دونالد دوبلین متولد سیاستمدار از طبقه متوسط پس زمینه آوردن Sinn Fein نزدیک به تاریخی خود را هدف ورود دولت در دوبلین در حالی که همچنین منجر بلفاست قدرت های اجرایی است.

دو سال پیش او موفق شد برای داشتن جذابیت های بحث برانگیز جری آدامز سابق ارتش جمهوریخواه ایرلند سخنگو.

مک دونالد طنین با رای دهندگان

بسیاری از رای دهندگان ایرلندی هنوز هم مخالفت Sinn Fein برای نقش خود را به عنوان جناح سیاسی ایرا در طول یک دهه مبارزه علیه حکومت بریتانیا در ایرلند شمالی است که در آن برخی از 3,600 نفر کشته شدند. آدامز در این صورت است که مقاومت برای بسیاری از 34 سال به عنوان Sinn Fein رهبر.

اما مک دونالد 50 باز حزب به آدرس نگرانی های یک نسل جدید است که بیشتر دغدغه با افزایش هزینه مسکن در مقایسه با Sinn Fein نهایی هدف از وحدت ایرلند و ایرلند شمالی است.

Sinn Fein رهبر مری لو مک دونالد, مرکز است که با استقبال خوبی wishers در طول یک walkabout در مرکزی دوبلین در روز پنج شنبه. مک دونالد ثابت کرده است یک مزیت به او اما بسیاری از رای دهندگان نمی تواند ببخشد انقلابی آن ریشه است. (برایان Lawless/PA طریق AP)

در روز دوشنبه نظرسنجی حزب لذت می برد حمایت بیشتر در میان گروه سنی 25-34 از خوب Gael و Fianna شکست همراه است.

“وجود دارد یک تفاوت چشمگیر بین چگونه رای دهندگان مسن تر مشاهده Sinn Fein و چگونه جوانتر رای دهندگان را گفت:” fiona hanley یک نویسنده و فعال حقوق زنان. “احزاب دیگر نیست اتصال با سیاسی خواسته های این نسل تغییر است.”

مک دونالد قرار خودش را به عنوان “مترقی فمینیستی زنان رهبر که بسیار صدا می کند با زمان,” او گفت:.

رقیب احزاب می گویند Sinn Fein نیست واقعا تغییر کرده است. خوب Gael رهبر لئو Varadkar گفت: “نه عادی حزب” در حالی که Fianna شکست رهبر مایکل مارتین گفت که او هرگز نمی تواند اعتماد خود را ساختند ،

منتقدان همچنین می گویند Sinn Fein را صرف برنامه ها بیش از حد سخاوتمندانه و رد آن ملی شد.

اما این حزب همچنین دارای یک پا در سیاسی مرکز با سیاست هایی که در حال pro-مهاجرت و اجتماعی مترقی است.

ایرلند ترین pro-عضو اتحادیه اروپا, دولت و حزب کاهش یافته است و بسیاری از Euroscepticism آن مبارزه کرد و در سال 2004 زمانی که مک دونالد آن شد اولین عضو منتخب پارلمان اروپا از جمهوری ایرلند.

بسیاری از اعتباری مک دونالد در نقش 2018 رفراندوم که رای به آزاد سازی ایرلند سقط جنین قوانین با تخمگذار زمینه را برای افزایش پشتیبانی برای هر دو او و حزب به خصوص از رای دهندگان.

سبزی آماده با تغییر آب و هوا برنامه

همانطور که برای سبز, حمایت از حزب, سقوط در سال 2011 پس از یک فاجعه چهار سال از روی لئامت دادن در ائتلاف با مرکز-راست Fianna شکست که دیدم ایرلندی اقتصاد سقوط پس از یک ملک حباب پشت سر هم. اما حمایت های منعکس در میان سیاسی “موج سبز” در سراسر اروپا است.

“ما چهار دیگر احزاب سبز در دولت در سراسر اروپا و من امیدوار هستم که ما می توانیم آن را یک پنجم” Ryan به رویترز گفت در مصاحبه روز چهارشنبه با اضافه کردن او با هدف قرار دادن حدود 10 درصد از 160 کرسی در مجلس است.

ایامون رایان رهبر ایرلندی حزب سبز نشان داده شده است که در دوبلین در روز چهارشنبه. حزب ممکن است تصمیم بر آن دست که آیا برای پیوستن به Fianna شکست یا Fianna Gael در یک ائتلاف. (Phil شریف/فردا نیوز)

رایان گفت که او باز به بودن در یک ائتلاف با هیچ حزب و گفت: هدف کلیدی خواهد بود برای افزایش برنامه ریزی شده به کاهش انتشار دی اکسید کربن به هفت درصد در هر سال از دو درصد در هر سال است. هر چیزی کمتر نیست “کار” او اضافه شده است.

یکی از مهمترین اهداف دست یافتنی خواهد بود که دوباره معرفی یک مسافر سفر مالیات اوراق در سال 2011 که به اتهام مسافران پرواز به فرودگاه بیش از 300 کیلومتر از دوبلین, او گفت:.

سبزها به دنبال دو megaprojects رایان گفت: بزرگ شناور مزارع بادی خاموش ایرلندی در سواحل و “دوباره خیس” از کشور bogs که پوشش 16 درصد از زمین های خود را.

Varadkar چالش

Varadkar آن پس از تبدیل شدن به خوب Gael رهبر در سال 2017. پسر یک دکتر و یک پرستار ایرلندی او در ایرلند جوانترین-همیشه Taoiseach و اول آن آشکارا همجنسگرا رهبر. برای بسیاری از او چهره یک اعتماد به نفس, مدرن, ایرلند است که به شل گرفتن از کلیسای کاتولیک روم, قانونی, سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان احیا طولانی راکد اقتصاد و ساخته شده است تا رونق high-tech بخش.

اموال بازیابی تحت حزب خود را کمک به ذخیره کردن پایه و اساس برای ایرلند تحول از یو بی اس در بازار-از سبد مورد در سال 2010 به سریعترین رشد اقتصادی در اروپا برای پنج سال گذشته.

ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar رهبر خوب Gael, کمپین جمعه در انیس شهرستان کلر, ایرلند. (بن Stansall/خبرگزاری گتی ایماژ)

اما خوب Gael تلاش برای تمرکز مبارزات انتخاباتی به دور از مسکن به اقتصاد پررونق و دولت را موفقیت تا کنون در جلوگیری از Brexit ایجاد یک مرز در جزیره ایرلند ممکن است foundered.

اجاره در دوبلین در حال حاضر بالاتر از توکیو و سیدنی و تقریبا 10,000 افراد بی خانمان بسیاری از آنها از خانواده های گیر کرده در مسکن موقت مانند هتل ها.

در حالی که همه احزاب موافق اجاره نیاز به توقف افزایش و خانه سازی نیاز به افزایش آنها در تقسیم چقدر دولت باید دخالت در خصوصی بازار است.

دولت تاسیس “اجاره فشار مناطق” که در آن افزایش اجاره پوش در چهار درصد در سال است اما دیگر احزاب خواستار اجاره مسدود و ممنوعیت اخراج.

مایکل مارتین از Fianna شکست مبارزات در میدلتن در روز پنج شنبه. حزب باعث شده است تا در تمام نظر سنجی های این سال است. (هنری Nicholls/فردا نیوز)

در حالی که خوب Gael است در محل قرار داده و برنامه هایی برای کمک به افراد جوان خرید اولین خانه خود را به کاهش هزینه ساخت آنها را به خودداری از جرم دولتی ساخت مسکن اجتماعی حمایت جناح چپ رقبا.

خوب Gael استدلال می کند که مخالفت با وعده های غیر واقعی و برخی می تواند فشار سرمایه گذاری های خصوصی در خارج از بازار است.

یک دولت اقلیت به رهبری Fianna شکست باقی مانده است به احتمال زیاد نتیجه روز دوشنبه نظر سنجی پیشنهاد شده است.

McGrath است که سهام مشابه سیاست در مبارزه با تروریسم در اروپا و اقتصاد با حکم جریمه Gael باعث شده است در هر نظر سنجی این سال است.

این حزب گفته است که حفظ خواهد دولت-اعمال محدودیت هایی در بانک ” پرداخت و پاداش در صورت انتخاب و مخالفت با اتحادیه اروپا گسترده مالیاتی در اینترنت شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر