ارتش عراق را محکوم ایالات متحده حملات هوایی

نظامی عراق را محکوم کرد یک شبه ایالات متحده حملات هوایی روز جمعه گفت: آنها تا به حال به کشته شدن شش نفر و توصیف آنها به عنوان نقض حاکمیت و هدفمند علیه این کشور رسمی نیروهای مسلح.

ایالات متحده گفت: آن انجام مجموعه ای از حملات روز پنج شنبه در برابر ایران حمایت شبه نظامیان در عراق است که آن را سرزنش برای یک حمله موشکی روز گذشته که به کشته شدن دو سرباز آمریکایی و یک سرباز انگلیسی.

“این بهانه که این حمله در آمد که در پاسخ به تجاوز است که هدف این تاجی پایه نادرست است بهانه ای; یک که منجر به تشدید می کند و با ارائه یک راه حل” عراق مشترک فرماندهی عملیات در بیانیه ای گفت.

“این اقدام در برابر اراده دولت عراق و نقض حاکمیت آن را تقویت قانون شکنان. هیچ حزب حق جایگزین خود را برای دولت حاکمیت خود را و یا آن را مشروع تصمیم گیری.”

آن گفت که به عنوان به خوبی به عنوان شش کشته و 12 نفر زخمی شده در ایالات متحده ادامه دارد.

پنتاگون گفت که حملات هدفمند پنج سلاح های فروشگاه های مورد استفاده توسط Kataib جنگجویان حزب الله از جمله امکانات مسکن سلاح های مورد استفاده در گذشته حملات ایالات متحده به رهبری نیروهای ائتلاف.

ارتش عراق در بیانیه ای گفت که هیچ مبارزان شبه نظامی کشته شده اند. آن گفت: سه سرباز و دو پلیس و یک غیرنظامی کشته شدند با توجه به اولیه تلفات و زخمی ها شامل چهار سرباز و دو پلیس و یک غیر نظامی و پنج شبه نظامیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>