در ایران تندروها را در اوایل رهبری در تهران در انتخابات پارلمانی

ایران تلویزیون دولتی در روز شنبه اعلام اولین نتایج قسمی از این کشور در انتخابات پارلمانی نشان می دهد قوی نشان

توسط PATRIS-FUN در 3 اسفند 1398

ایران تلویزیون دولتی در روز شنبه اعلام اولین نتایج قسمی از این کشور در انتخابات پارلمانی نشان می دهد قوی نشان توسط تندروها در تهران اگر چه مقامات منتشر نشده نتایج کامل و یا همه مهم رقم مشارکت در انتخابات.

رای دهندگان تا به حال گزینه های محدود در روز جمعه رای گیری به بیش از 7000 بالقوه نامزد شده بود رد صلاحیت بسیاری از آنها را به اصلاح طلبان و میانه رو. در میان کسانی که رد صلاحیت شدند 90 نشسته اعضای ایران 290 کرسی مجلس بود که می خواستم برای اجرای مجدد انتخابات است.

اگر چه شمارش نهایی هنوز منتشر نشده یک پایین تر از معمول مردم در انتخابات خواهد سیگنال نارضایتی گسترده با دولت از اقتصاد و راه هایی که دولت به کار گرفته طیف وسیعی از بحران.

تلویزیون دولتی بدون ارائه تعداد آرا اعلام اسامی نامزدهای پیشرو در تهران به 30 کرسی مجلس. همه تندروها به رهبری محمد باقر باقر قالیباف که انتظار می رود که مجلس بعدی بلندگو.

بسیاری از پوشیدن ماسک صورت

بلندی بیش از انتخابات شد تهدید جدید کروناویروس. بسیاری از رای دهندگان به رهبری به پای صندوق های رای با ماسک صورت و برخی از داروخانه ها زد از ماسک و ضد عفونی کننده دست در میان روز انتخابات راش.

تا کنون وجود داشته است پنج coronavirus مرگ و میر از میان 28 مورد تأیید در ایران از جمله مرگ دو نفر در روز انتخابات. دیگر مرگ و میر گزارش شده در شنبه اگر چه زمان دقیق مشخص نیست.

یک ایرانی رای دهندگان می پوشد یک ماسک را نشان می دهد و شناسایی خود در انتخابات پارلمانی در Shah Abdul Azim حرم در جنوب حومه تهران. ایران وزارت بهداشت امروز گزارش داد دو مرگ و میر بیشتر در میان 13 مورد جدید از coronavirus در جمهوری اسلامی آوردن تعداد کل مرگ و میر به چهار و عفونت به 18. (Atta Kenare/AFP از طریق گتی ایماژ)

مقایسه 2016 انتخابات پارلمانی دیدم 62 درصد مردم در انتخابات. روز جمعه انتخابات نگه داشته پای صندوق های رای باز اضافی پنج ساعت در تلاش برای افزایش مشارکت مردم است. رهبری ایران و رسانه های دولتی تا به حال از مردم خواست نشان دهد و رای گیری با برخی از فریم های آن را به عنوان یک وظیفه دینی می دانند.

مجلس با انباشته تندروها می تواند شیب عمومی مباحث سیاسی به دور از تعامل با ایالات متحده است. تنش بین واشنگتن و تهران شده اند بالا پس از 2018 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از ایران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی و تحریم های تحمیل شده که مجبور اقتصاد ایران به رکود است. ایرانیان دیده می شود قیمت کالاهای اساسی موشک وار رفتن نرخ تورم و نرخ بیکاری و ارز محلی شاقول.

بحران های اقتصادی مواجه عادی ایرانیان سوخت تظاهرات ضد دولتی در ماه نوامبر. بین المللی و گروه های حقوق بشر می گویند حداقل 300 نفر کشته شدند در این تظاهرات.

بیشتر تندرو مجلس نیز می تواند به نفع گسترش بودجه از پاسداران سپاه. گارد نخبگان سپاه قدس مسئول جمهوری اسلامی به مبارزات خارج از کشور بود که قبلا به رهبری آمریکا ژنرال قاسم سلیمانی. او کشته شد آمریکا حمله هوایی در ماه ژانویه است.

که اعتصاب منجر به تنش و رویارویی که در آن نیروهای ایرانی به طور تصادفی سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای مسافربری پس از آن در زمان خاموش از تهران کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. بسیاری از کسانی که کشته شدند ایران.

شلیک به پایین و تلاش های مقامات در ابتدا پنهان کردن علت این تصادف موجب خشم عمومی و تظاهرات در ایران.

بیشتر تندرو مجلس می تواند منجر به افزایش اجتماعی و فرهنگی محدودیت نیز هست. فشار محافظه کاران در سال های اخیر باعث شده است تا مقامات به ممنوعیت کنسرت و block Facebook, Twitter و YouTube.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب