ایران کشتی اصابت موشک در آموزش حادثه کشته شدن 19 ملوانان

ارتش ایران می گوید یک حمله موشکی در نیروی دریایی کشتی گرفتن بخشی در ورزش در خلیج عمان کشته شدن 19 ملوانان و زخمی شدن 15.

این بیانیه روز دوشنبه به شدت افزایش تلفات در این حادثه یکشنبه.

در اوایل دولت ایران گزارش های رسانه ها گفت: شهرستان کنارک طی یک هندیجان-پشتیبانی کلاس کشتی بود که بیش از حد نزدیک به یک هدف در طول یک تمرین در روز یکشنبه. این کشتی تا به حال شده است با قرار دادن اهداف را برای کشتی های دیگر به هدف. آن گفت: این موشک زده این کشتی به طور تصادفی.

دوستانه آتش حادثه اتفاق افتاده در روز یکشنبه در نزدیکی بندر جاسک برخی 1,270 کیلومتری جنوب شرقی تهران در خلیج عمان, تلویزیون دولتی گفت.

موشک زده شهرستان کنارک طی یک هندیجان-پشتیبانی از کشتی گرفتن بخشی در ورزش است.

تلویزیون دولتی توصیف حمله موشکی به عنوان یک حادثه گفت: شهرستان کنارک طی باقی مانده بود بیش از حد نزدیک به هدف. این شهرستان کنارک طی شده بود قرار دادن اهداف در آب برای کشتی های دیگر را به آتش پس از آن گفت.

یک بیمارستان محلی بستری 12 ملوانان و درمان یکی دیگر از سه با اندکی زخم دولتی ایرنا خبر داد.

رسانه های ایرانی گفت: شهرستان کنارک طی کرده بود بازرسی و نگهداری شده است در سال 2018 بود و قادر به راه اندازی دریایی و موشک های ضد کشتی. هلندی-ساخته شده, 47 متر رگ در خدمات پس از سال 1988 بود و ظرفیت 40 تن. معمولا حامل خدمه از 20 ملوانان.

ایران به طور منظم نگه می دارد تمرینات در منطقه است که بسته به استراتژیک تنگه هرمز باریک دهان خلیج فارس که از طریق آن 20 درصد از نفت جهان عبور می کند. نیروی دریایی آمریکا به ناوگان 5 که نظارت بر این منطقه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رسانه های ایرانی به ندرت گزارش اتفاقات ناگوار در طول تمرینات سیگنالینگ شدت حادثه است. این حادثه نیز در میان ماه از افزایش تنش بین ایران و ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از تهران هسته ای ایران با قدرت های جهان در سال 2018 و اعمال خرد کردن تحریم ها در کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>