ایران آرا در انتخابات پارلمان اروپا است که می تواند به نفع محافظه کاران

(تهران, ایران) — ایرانیان رای برای یک پارلمان جدید جمعه با مشارکت مردم دیده می شود به عنوان یک معیار کلیدی در حمایت از رهبری ایران به عنوان تحریم وزن در اقتصاد و آمریکا فشار ايزوله کشور دیپلماتیک است.

رد صلاحیت بیش از 7000 نامزدهای بالقوه بسیاری از آنها را به اصلاح طلبان و میانه رو مطرح امکان پایین تر از معمول مردم در انتخابات. در میان کسانی که رد صلاحیت شدند 90 نشسته اعضای پارلمان بود که می خواستم برای اجرای مجدد انتخابات است.

انتخابات در یک زمان می آید از رشد مشکلات اقتصادی بسیاری در ایران. تحریم های ایالات متحده باید خفه توانایی ایران در فروش نفت خود در خارج از کشور مجبور اقتصاد خود را به رکود است.

همچنین بلندی بیش از انتخابات تهدید جدید کروناویروس. بسیاری از رای دهندگان به رهبری به پای صندوق های رای با ماسک صورت.

ایران, مقامات بهداشت و درمان در روز جمعه تایید کرد دو جدید و میر ناشی از این ویروس که اولین ظهور در چین در ماه دسامبر آوردن مجموع مرگ و میر در ایران به چهار از میان 18 مورد تأیید. مقامات می گویند که تمام این موارد باید در ارتباط با شهر قم که در آن دو بیماران مسن درگذشت در روز چهارشنبه. نگرانی از گسترش این ویروس باعث شد مقامات ایران به بستن تمام مدارس و دانشگاهها و حوزههای علمیه شیعه در قم.

رهبری ایران و رسانه های دولتی خواسته اند که مردم را به نشان می دهد و رای با برخی از فریم های آن را به عنوان یک وظیفه دینی می دانند. آیت الله علی خامنه ای بازیگران رای خود را در یک مسجد در نزدیکی تهران در مدت کوتاهی پس از انتخابات باز و در ساعت 8 صبح

“هر کسی که در مورد ایران و منافع ملی باید در انتخابات شرکت کنند” او گفت:. قبلا در این هفته تصریح کرد: “انتخابات را خنثی کردن “توطئه و برنامه ریزی” توسط آمریکا و حامیان اسرائیل در برابر ایران است.

پس از disqualifications حدود 7,000 نامزد شدند رقابت برای یک محل در 290 صندلی اتاق در سراسر 208 حوزه.

تنش با ایالات متحده می تواند به تقویت صلح با تقویت طولانی برگزار شد بی اعتمادی نسبت به غرب است. مجلس با انباشته تندرو می تواند به نفع گسترش بودجه برای پاسداران سپاه است که تحریم های ایالات متحده آن را نیز می تواند شیب عمومی سیاستگذاری در جهت تندرو که مخالف تعامل با آمریکا

حسن روحانی رئیس جمهور ایران که در ابتدا با انتقاد از رد صلاحیت بسیاری از وزش نامزدان بازیگران رای خود را در روز جمعه و مردم خواست تا به مرحله دیگر از “پیروزی” توسط رای گیری در اعداد بزرگ است. “دشمنان ما خواهد بود نا امید تر از قبل” روحانی گفت.

در آستانه رای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ratcheted تا آن کمپین فشار بر ایران از طریق اعمال تحریم در دو مقامات ارشد شورای نگهبان در بدن از روحانیون و قضات است که تصمیم می گیرد که نامزدها ممکن است در اجرای انتخابات است. ایالات متحده نیز تحریم سه نماینده ایران در انتخابات نظارت کمیته گفت: تمام کسانی که هدفمند شد مسئول برای خاموش کردن صدای مردم ایران با رد هزاران نفر از مردم در حال اجرا است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo با انتقاد از انتخابات به عنوان یک “شاهد” و یک رای که “رایگان نیست و یا عادلانه است.”

92 سال سر از شورای نگهبان آیت الله احمد جنتی بود که در میان کسانی که تحریم در پنجشنبه تمسخر تصمیم ایالات متحده و ظاهرا محدود تاثیر است. “من فکر می کنم آنچه را که با پول است که ما در آمریکا بودجه. همچنین ما نمی رفتن وجود دارد برای کریسمس و موارد دیگر” او بیان شد که در رسانه های محلی.

وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف در این باره در رسانه های رسمی گفت: انتخابات به نمایش گذاشته است که ایرانیان در انتخاب سرنوشت خود و “آیا اجازه نمی دهد یک فرد نشسته در واشنگتن به تصمیم گیری برای آنها را.”

مجلس در ایران قدرت ندارد به دیکته کردن سیاست های عمده ای اما بحث بودجه سالانه و ممکن است استیضاح وزیران است. قدرت در ایران در نهایت به عهده خامنه ای است که حرف آخر را در تمام امور.

تنش میان تهران و واشنگتن مشخصی پس از یک حمله هوایی آمریکا در ماه ژانویه کشته برتر ایران ژنرال قاسم سلیمانی. این اعتصاب منجر به تنش و رویارویی که در آن نیروهای ایرانی به طور تصادفی سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای مسافربری پس از آن در زمان خاموش از تهران کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. بسیاری از کسانی که کشته شدند ایران.

شلیک به پایین و تلاش های مقامات در ابتدا پنهان کردن علت این تصادف موجب خشم عمومی و تظاهرات در ایران.

در ضمن ایرانیان دیده می شود قیمت کالاهای اساسی موشک وار رفتن نرخ تورم و نرخ بیکاری و ارز محلی شاقول پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از ایران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی و تحریم های تحمیل شده.

بحران های اقتصادی مواجه عادی ایرانیان سوخت تظاهرات ضد دولتی در ماه نوامبر. بین المللی و گروه های حقوق بشر می گویند حداقل 300 نفر در تظاهرات کشته شدند.

ایستگاه های تلویزیونی محلی پخش تصاویر از قم حدود 130 کیلومتر (80 مایل) در جنوب پایتخت, تهران, نشان دادن زنان و مردان برخی از پوشیدن ماسک صورت برای حفاظت از پوشش در خطوط مجزا برای رای دادن در روز جمعه. قم محبوب مذهبی مقصد و یک مرکز آموزش و مطالعات دینی برای شیعیان از داخل ایران و همچنین عراق و پاکستان و افغانستان و آذربایجان است.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

تهران فرماندار تلاش برای آرام کردن ترس بیش از این ویروس جدید گفت: رای دهندگان ندارد به علامت انگشتان دست خود را با جوهر پس از رای گیری. با استفاده از جوهر بود اختیاری گفت: انوشيروان, Bandpay به گفته خبرگزاری رسمی ایرنا.

“مردم نباید نگرانی در مورد گسترش coronavirus,” او اضافه شده است.

فعلی مجلس شورای اسلامی است که پله پس از 11 سال و در حال اجرا است برای انتخاب مجدد هر چند او نشان داده شد رای گیری در شهر قم. محمد Baqher باقر قالیباف ، شهردار سابق تهران که همچنین رئیس سابق پاسداران نیروی هوایی دیده می شود به عنوان یکی از جلو دونده برای موفقیت لاریجانی.

فعلی پارلمان منتخب در سال 2016 به حال بیش از 100 اصلاح طلبان و میانه رو با بقیه اتاق تقسیم بین مستقل و تندرو. برخی از 90 زمان قانونگذاران نیز محروم از در حال اجرا در روز جمعه انتخابات.

نزدیک به 58 میلیون ایرانیان خارج از جمعیت بیش از 80 میلیون واجد شرایط برای رای دادن. هر ایرانی بالای سن 18 سال می توانند رای بدهند.

مردم در انتخابات شده است بیش از 50% قبلی انتخابات مجلس. در سال 2016 آن را نزدیک به 62 درصد.

نظر سنجی در 6 p. m. هر چند مراکز رای دهی که در گذشته ماند باز در اواخر شب به مردم زمان بیشتری را به رای خود را. جمعه روز استراحت در ایران به عنوان مورد در سراسر بسیاری از کشورهای مسلمان.

نتایج اولیه انتظار می رود که در روز شنبه اعلام کرد. انتخابات ریاست جمهوری انتظار می رود را در 2021.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Aya Batrawy در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>