ایران: بالا Khameini مشاور مبتلا به کروناویروس

رهبر بهداشت و درمان است که در زیر سوال دوم گزارش عفونت از کسی که به او نزدیک است. این مورد در میان کشت عفونت در ایران در بالاترین سطح رهبری است.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای بهداشت و درمان قرار گرفته است در زیر نور افکن دوباره بعد از بالا مشاور دکتر علی اکبر ولایتی روز پنجشنبه آزمایش مثبت برای رمان coronavirus با توجه به اخبار رسانه ها است.

ولایتی 75 ساله پزشک متخصص اطفال رئیس جمهور تهران را Masih Daneshvari Hospital, ایران, اصلی مرکز برای درمان افراد آلوده COVID-19. مقامات می گویند بیمارستان ولایتی وضعیت است که “بهبود” با توجه به رادیو فردا. او همچنین گزارش داد دچار علائم خفیف.

ماه گذشته او به نقل از تلویزیون دولتی عنوان کرد و گفت که این بیماری همه گیر نمی شد بیشتر تهدید کننده زندگی از موج آنفولانزا.

“خدا را شکر که جمهوری اسلامی در آن وزارت بهداشت و درمان و پزشکی و مراکز آموزشی را موفق به شکست دادن coronavirus,” او گفت:.

بیشتر بخوانید: ایران می تواند تبدیل به یک کروناویروس جدید کانون?

رهبری تحت تهدید

تشخیص زیر یک روند در ایران از مقامات بالا پیمانکاری ویروس و یا داشتن تماس با کسانی که نمی. تا کنون ده ها تن از سیاستمداران ایرانی باید این ویروس با برخی از موارد منجر به مرگ می شود.

در مارس 3, یکی دیگر از مشاور خامنه ای درگذشت coronavirus. سید محمد میر محمدی 71 درگذشت در همان بیمارستان که آلوده ولایتی رئیس جمهور. چند روز قبل مادر خود را پس از ابتلا به این ویروس با توجه به سلامت.

ماه گذشته معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi دیده می شد عرق کردن و پاک کردن پیشانی خود را بر روی یک تلویزیون ملی آدرس, که در آن او را تکذیب کرد پوشش مقیاس شیوع. او به نظر می رسد در ناراحتی های فیزیکی به عنوان او خطاب به خبرنگاران و چند روز بعد اعلام کرد که او تا به حال ویروس.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: ایرانیان از دست دادن اعتماد به دولت به عنوان ویروس گسترش می یابد

معاون رئیس جمهور ایران در امور زنان و خانواده معصومه ابتکار همچنین قرارداد ویروس و خال خال شده روی تلویزیون نشسته در کنار حسن روحانی رییس جمهور.

در همین حال اسماعیل نجار رئیس ایران در مدیریت بحران سازمان آلوده است و در خود قرنطینه پس از چند روز درمان در بیمارستان است.

حرم-در قم

مرحوم مشاور میر محمدی از قم, ایران شهر مقدس و کانون شیوع. کارشناسان بر این باورند که این شهر شاهد چنین تعداد بالایی از عفونت تا حدی به دلیل عمل بوسیدن عالیات است که دیده می شود به عنوان یک شکل از درمان است. شهرستان جذب میلیون ها نفر از زائران مذهبی هر سال است.

ماه گذشته پس از یک فاز گسترده انکار رسمی از خطرات ناشی از ویروس و اولین موج سلامت هشدارهای برخی از کاربران توییتر در قم آغاز فیلمبرداری خود را لیس عتبات عالیات. “من نمی ترسم از coronavirus” گفت: یکی از کاربران توییتر قبل از لیسیدن و بوسیدن دروازه های حرم معصومه در قم.

دیگری در شمال شرقی شهر مشهد نوشت که او وجود دارد به لیسیدن حرم “بنابراین این بیماری می تواند در داخل بدن من و دیگران می توانید آن را با هیچ اضطراب است.” آن دسته از کاربران در حال حاضر رو به زمان زندان برای این پست.

گورهای دسته جمعی و مه آلود اعداد

با وجود به رسمیت شناختن دولت coronavirus بسیاری از مردم گمان می کنند که عفونت و نرخ مرگ و مير در ايران در ادامه به افزایش در نرخ بسیار بالاتر از مقامات گزارش کنند.

بیشتر بخوانید: کروناویروس در ایران: یک مورد از اطلاعات غلط تئوری های توطئه و تبلیغات

ویدئوها از ترانشه حفر شده در قم به اشتراک گذاشته شده توسط نیویورک تایمز و همچنین تصاویر ماهواره ای از گورهای دسته جمعی در این شهر نشان می دهد که شیوع شدید به خصوص در قم, در حالی که مقامات ارائه نشده رسمی تعداد مرگ و میر برای سه آلوده شهرهای تهران قم و رشت.

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که دو چاله بزرگ بودند حفر عمده گورستان در این شهر فقط 80 کیلومتر دور از تهران.

اطلاعات و تصاویر درز کرده به واشنگتن پست همچنین نشان می دهد که بخش دیگری از همان گورستان در حال حاضر به دفن تعداد زیادی از coronavirus قربانیان.

شدت نیز نشان داده شده توسط ایران’srequest برای صندوق بین المللی پول کمک. وضعیت “بسیار وخیم” با توجه به DW خبرنگار ترزا Tropper. “این ویروس ممکن است در حال حاضر فشار آنها (اقتصاد ایران) بیش از لبه.”

بیشتر بخوانید: coronavirus در ایران: یک اشاره صخره?

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>