ایران مجلس گزارش می گوید کشور واقعی COVID-19 مرگ و میر می تواند دو

مرگ و میر در ایران از coronavirus همه گیر است و به احتمال زیاد نزدیک به دو برابر گزارش رسمی آمار و ارقام با توجه به undercounting و چون همه با مشکلات تنفسی شده و تست شده برای ویروس مجلس گزارش گفت:.

ایران مقامات بهداشتی ارائه شده هیچ اظهار نظر در مورد گزارش سه شنبه منتشر شد که نشان دهنده بالاترین سطح شارژ در عین حال از درون جمهوری اسلامی به دولت که آن coronavirus آمار مشکوک چیزی بلند مشکوک توسط کارشناسان بین المللی است.

ایران با قرار دادن تلفات روز چهارشنبه در 4,777 از 76,389 تایید موارد این ویروس که هنوز هم باعث می شود آن را بدترین شیوع در خاورمیانه تا کنون.

این گزارش می آید به عنوان رئیس جمهور ایران حسن روحانی همچنان به فشار برای آهسته بازگشایی اقتصاد کشور باقی می ماند که هدف خرد کردن تحریم های ایالات متحده. برخی از ناظران می ترسند که اگر خود دولت آمار و ارقام ارائه شده به سازمان بهداشت جهانی در اشتباه هستند تشویق مردم به بازگشت به کار در موعد مقرر می تواند جرقه موج دوم از عفونت.

“به منظور سازگاری بیشتر بین پروتکل و برآورد آمار لازم است برای افزایش آزمایشگاهی و تست قابلیت در کشور” به مجلس گزارش گفت:.

“نیازی به گفتن نیست که از طریق افزایش ظرفیت تشخیص بیماری خواهد بود و ممکن است بیشتر و گسترش این بیماری بیشتر خواهد شد محدود است.”

46-گزارش صفحه توسط مجلس ایران و مرکز تحقیقات منتشر شده آنلاین حمل وزن نوشته شده توسط کارشناسان حزبی در کشور است.

در حال حاضر سخت آستر را ضبط کرده در ایران را از دست داده و همه گیر به انتقاد از او و دولت او که برگزار شد در راستا پس از 2015 هسته ای با قدرت های جهانی پس از سقوط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف آمریکا از توافق.

تست قرنطینه مسائل ادعایی

شاید این اتهام مواد منفجره در آنچه به نظر می رسد در غیر این صورت روال مجلس گزارش پاورقی در صفحه 6.

آن گفت: وزارت بهداشت مرگ و میر آمار و ارقام شمارش فقط کسانی که درگذشت در بیمارستان و بعد فورا رفت واز بود تست مثبت نتایج جستجو برای ویروس. این همه نادیده گرفته coronavirus قربانیان که در خانه های خود.

این گزارش همچنین گفت که مهاجم, تست چیزی کارشناسان کشف و ضبط کرده اند پس لازم است در همه گیر شده است انجام می شود در ایران — به معنی دیگر موارد به احتمال زیاد از دست رفته شده است. این پیشنهاد واقعی مرگ و میر در ایران است که احتمالا می تواند 80 درصد بالاتر از ارقام داده شده در حال حاضر و یا نزدیک به دو برابر شود.

سازمان دیده بان l بد همه گیر info دهانه جهان

بیشتر کشورهای در حال سرکوب گسترش اطلاعات غلط در مورد COVID-19 با برخی ساخت آن را غیر قانونی است. 2:00

برش ؟ تا آنجا که موارد مثبت درگیر هستند و با توجه به undertesting تعداد زیادی از مردم آلوده است که احتمالا “هشت تا 10 بار” بالاتر از آمار و ارقام گزارش شده در این گزارش گفت:.

اگر درست این گزارش بدترین آمار و ارقام را در ایران مرگ و میر در بیش از 8,500 با حدود 760,000 کل موارد. که ایران کشوری با بالاترین تعداد عفونت در جهان است.

ایالات متحده بیش از 600,000 تایید موارد با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز هر چند کارشناسان بر این باورند که تعداد به احتمال زیاد بزرگتر است به عنوان به خوبی.

سوء ظن در مورد ایران ارقام

برخی از کارشناسان بین المللی بوده است تردید ایران, اعداد, به عنوان آن مرگ و میر بالاتر از دیگر کشورها است. در حالی که کشورهای دیگر نیز دیده می شود موارد سنبله ایران گزارش شماره تا کنون ارائه داده اند تدریجی شیب.

این گزارش همچنین متهم به مقامات ارائه شده و نویسندگان آن با “آمار و ارقام دقیق” در مورد این بیماری است. همچنین هشدار داد که بیش از 30000 نفر می میرند اگر سخت قرنطینه اقدامات نیست گرفته شده است.

هفته گذشته مجلس رضا Shiran, از شمال شرقی به شهر مقدس مشهد گفت که تا به حال “است نه صحیح گزارش مرگ و میر.” او ادعا گزارش های رسمی به جای برچسب مرگ و میر به عنوان آینده از “سندرم حاد تنفسی.”

معاون وزیر بهداشت Ali Reza Raisi در روز چهارشنبه اذعان کرد که “محدودیت های تست” در مواجهه با ایران به معنی آن نیست که آمار و ارقام دقیق از تمام کسانی که آلوده می شوند.

“ارقام واقعی بیش از آمار رسمی است اما درست نیست به ضرب و ارقام رسمی توسط دو یا سه” گفت: بدون توضیح و یا به طور مستقیم خطاب به مجلس گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>