ایران حکم دستگیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیش سلیمانی کشتن

ایران صادر کرده است که حکم بازداشت و خواسته اینترپل برای بازداشت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پی

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

ایران صادر کرده است که حکم بازداشت و خواسته اینترپل برای بازداشت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ده ها تن دیگر آن معتقد است انجام این حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد, یک دادستان محلی گزارش روز دوشنبه گفت:.

در حالی که تهمت چهره بدون خطر دستگیری اتهامات تاکید افزایش تنش ها بین ایران و ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف ایالات متحده از تهران هسته ای ایران با قدرت های جهان.

دادستان تهران علی Alqasimehr گفت: تهمت و بیش از 30 نفر دیگر آنها ایران را متهم به دخالت در Jan. 3 حمله که به کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد صورت "قتل و تروریسم اتهامات عنوان شده علیه" دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا گزارش شده است.

Alqasimehr نیست شناسایی هر کس دیگری به دنبال دیگر از تهمت اما تاکید کرد که ایران همچنان به دنبال پیگرد قانونی حتی پس از ریاست جمهوری او به پایان می رسد.

ایران صادر کرده است که حکم بازداشت و خواسته اینترپل برای بازداشت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قتل سلیمانی. (درو Angerer/گتی ایماژ)

اینترپل مستقر در لیون فرانسه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Alqasimehr همچنین به نقل عنوان کرد و گفت که ایران درخواست "قرمز توجه" قرار داده می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران است که نشان دهنده بالاترین سطح درخواست بازداشت صادر شده توسط اینترپل.

مقامات محلی به طور کلی را بازداشت نمایندگی از کشور که درخواست آن را. این اعلامیه نمی تواند نیروی کشور برای دستگیری و استرداد مظنون اما می توانید با قرار دادن رهبران دولت در نقطه ای و محدود کردن مظنونین' سفر.

پس از دریافت یک درخواست اینترپل در دیدار با کمیته و در مورد اینکه آیا یا نه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با کشورهای عضو آن. اینترپل هیچ مورد نیاز برای ساخت هر یک از اعلامیه های عمومی هر چند برخی را منتشر کنید در وب سایت خود را.

آن را بعید است که اینترپل خواهد اعطای ایران درخواست خود را به عنوان راهنما برای اعلامیه منع آن از "انجام هر گونه مداخله و یا فعالیت های سیاسی" طبیعت است. که چیزی ذکر شده توسط برایان قلاب آمریکا نماینده ویژه برای ایران که رد کرد این خبر در یک کنفرانس خبری در عربستان سعودی در روز دوشنبه.

عزاداران حمل تابوت سلیمانی در مراسم تشییع جنازه در صفوف منظم در Jan. 4. هزاران نفر از عراقی ها شعار 'مرگ بر آمریکا' به عنوان آنها سوگواری کشته شدگان در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی است که موجب ترس از یک جنگ نیابتی منطقه ای بین واشنگتن و تهران است. (محمد Sawaf/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

"این یک شیرین کاری تبلیغاتی است که هیچ کس طول می کشد به طور جدی می کند و به ایرانیان نگاه احمقانه" قلاب گفت.

آمریکا کشته سلیمانی که نظارت پاسداران را اعزامی نیروی قدس سپاه پاسداران و دیگران در ژانویه اعتصاب در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد. آن را پس از ماه افزایش تنش بین دو کشور. ایران انتقام با یک موشک بالستیک اعتصاب با هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب