ایران فاجعه بار مرگ و میر از coronavirus

فراتر از چین و ایتالیا, ایران, شده است, سخت ترین ضربه COVID-19 — اما آن را می تواند در کل خیلی بدتر با تشکر از کمبود کمک های بین المللی دولت سوء مدیریت و هیچ کس نمی دانستند که کاملا مسئول است.

محققان در مورد احترام دانشگاه صنعتی شریف در تهران ایجاد کرده اند یک کامپیوتر شبیه ساز برای تست سناریو های مختلف برای گسترش بیشتر COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در سراسر ایران. آنها به این نتیجه رسیدند که در بهترین سناریو — که در آن دولت قرنطينه تمام مناطق در معرض خطر مردم به شدت به اطاعت از قوانین قرنطینه و دسترسی به کافی لوازم پزشکی تضمین شده است — این کشور را در رسیدن به اوج این بیماری همه گیر در حدود یک هفته و مرگ و میر خواهد بیش از 12,000.

در عین حال که سناریوی غیر واقعی است در هر سه نمونه: دولت نمی تواند اعمال قرنطینه مردم خواهد شد و نه اطاعت قرنطینه قوانین و پزشکی عرضه وضعیت فاجعه بار است با تشکر از آمریکا و مزمن سوء مدیریت.

حسابداری برای کسانی که واقعیت محققان تخمین می زنند ایران نمی خواهد رسیدن به اوج این بیماری همه گیر تا اواخر مارس و آنها تخمین می زنند به عنوان بسیاری از 3.5 میلیون نفر می میرند به عنوان یک نتیجه.

حفر گورهای

آمار رسمی در حال حاضر رنگ یک عکس ترسناک: بیش از 16,000 COVID-19 عفونت ثبت شده بود که از شنبه شب با 988 مرگ و میر.

ایران در حال حاضر سومین شماره از coronavirus مرگ و میر در سراسر جهان هر چند بسیاری از گمان درست تعداد کرونا مربوط به بیماری و مرگ و میر وجود دارد به مراتب بالاتر از در حال حاضر شناخته شده است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: آن معتقد است که تعداد واقعی می تواند پنج برابر بالاتر است.

People carry a coffin to its burial site in Qom, Iran, during the coronavirus outbreak (picture-alliance/Anadolu Agency/F. Bahrami)

افزایش مرگ و میر از COVID-19 امر موجب گسترش گورستان در نزدیکی قم

در شهر قم که در آن ایران اولین مرگ ثبت شده در فوریه 19, کارگران مشغول حفر قبر. در مارس 12, واشنگتن پست , روزنامه, انتشار تصاویر ماهواره ای نشان دادن عجله گسترش گورستان با توده ها از گورهای حفر شده در هکتار از زمین های مجاور.

این شهر نیز محل تجمع افراطی مذهبی جانبازان که حاضر به اذعان به شدت از این وضعیت است. پس از هفته ها تردید مقامات در قم در نهایت تصمیم گرفت به یک حرم اختصاص داده شده به فاطمه معصومه بزرگ نوه حضرت محمد. اما در روز دوشنبه شب پرستان را از طریق موانع از شیعه زیارت سایت به جمع و دعا. آن مذهبی مخالف است که مانع دولت ملی از قرار دادن قم فقط 130 کیلومتر (81 مایل) جنوب پایتخت تحت قرنطینه.

ادامه مطلب: coronavirus در ایران: یک اشاره صخره?

People gather at the shrine of Fatima Masumeh in Qom, Iran, despite the coronavirus crisis (Getty Images/AFP/M. Marizad)

‘قرنطینه برای تهران غیر واقعی است’

تهران که دارای بیشترین تعداد گزارش coronavirus مرگ و میر در کشور است, صحنه از دولت بی کفایتی. روز یکشنبه این کشور را عالی رهبر مذهبی آیت الله علی خامنه ای دستور داد که ارتش به دنبال دستورالعمل از رئیس جمهور حسن روحانی و دولت او. در عین حال تنها چند روز زودتر خامنه ای تا به حال آموزش های نظامی ایران است که فرمانده کل قوا و به دست گرفتن رهبری در مبارزه با COVID-19. معلوم نیست چه کسی مسئول و مسئول است.

President Rouhani sits in a chair while a minister wears a mask (Imago-Images/ZUMA Wire/Iranian Presidency)

رئیس جمهور روحانی (R) برگزار شد یک کنفرانس ویدئویی با وزیر بیش از شیوع کروناویروس

محمد باقری رئیس ستاد کل نيروهای مسلح ايران گفته است او قصد دارد اوضاع را تحت کنترل در عرض 10 روز وجود داشته است شایعات از حکومت در تهران. اما در روز یکشنبه روحانی به دنبال برطرف کردن آنها با اطلاع رسانی به شهروندان است که تصمیم گیری مانند اعمال قرنطینه خواهد بود ساخته شده توسط یک مدیریت بحران گروه در درون دولت و خارج از دولت است. از این پس و در عین حال روحانی است و نه اعلام یک وضعیت اضطراری و نه اقدام به قرار دادن سرمایه در مستند.

ادامه مطلب: کودکان بی خانمان در معرض خطر در شیوع کروناویروس در ایران

“ما نه ظرفیت و نه توانایی برای قرار دادن تهران تحت قرنطینه” تهران شهردار, Pirouz حناچی مجبور شد اعتراف کند. “ما نمی توانیم مراقبت از آزار مردم است. است که در بخشی به دلیل تحریم ها.”

“ما نه ظرفیت و نه توانایی برای قرار دادن تهران تحت قرنطینه” را به عنوان شهردار Pirouz حناچی مجبور شد اعتراف کند و افزود: “ما نمی توانیم مراقبت از آزار مردم است. است که در بخشی به دلیل تحریم ها.”

تحریم ها توقف کمک های پزشکی

پنج شنبه گذشته حکومت ایران اعمال می شود برای $5 میلیارد دلار (€4.6 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به مبارزه با این بیماری همه گیر — که برای اولین بار آن را خواسته است صندوق بین المللی پول برای کمک در بیش از 50 سال است. در عین حال حتی اگر این وام دولت قادر نخواهد بود برای خرید بسیار مورد نیاز تجهیزات پزشکی: ما تحریم ها را از معاملات بانکی مورد نیاز به امن حتی لوازم پزشکی و بشردوستانه کالا عملا غیر ممکن است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>