ایران در بحران: یک unbridgeable فاصله بیش خلیج

در کنفرانس امنیتی مونیخ وزیر خارجه ایران به شدت انتقاد و آمریکا پیشنهاد مذاکره با دو کشور عربی همسایه است. اما عربستان سعودی کاهش یافته است—مگر آنکه ایران تغییر رفتار آن است.

قدرت از کنفرانس امنیتی مونیخ نهفته در آن جمع آوری تمام جهان زیر یک سقف برای 48 ساعت. در همین راستا 48 ساعت در آن خانه تمام بحرانها از جمله جنگ در خلیج فارس که تشدید خطرناکی در آغاز این سال است.

در سخنرانی افتتاحیه خود رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر تاسف ما’ خروج یک جانبه از توافق هسته ای با ایران نیز از دیگر نقض قانون توسط واشنگتن است. زمانی که وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo ارائه شده خود متناقض پاسخ به اشتاین مایر را غم انگیز و تحلیل در شنبه او شامل کلمه “ایران” هفت بار در سخنرانی خود. طولانی نیست پس از, وزیر دفاع علامت Esper به نام کشور “سرکش دولت است.”

بیشتر بخوانید: آلمان Heiko Maas انتقاد ما برای ایران استراتژی

بدون در نظر گرفتن طرف

به عنوان رئیس کنفرانس ولفگانگ Ischinger اعلام کرد: در این نشست ابتدا کنفرانس امنیتی مونیخ را ندارد طرف. به این ترتیب ایران نیز با توجه به یک پلت فرم برای ارائه نظر خود را در آغاز از دو ساعت به صورتی که باز شد با وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف و بسته توسط خود عربستان همتای شاهزاده فیصل بن فرحان آل سعود. وزرای خارجه ترکیه و قطر, کویت و عمان در همه حال فرصتی برای صحبت در میان, آیا به عنوان سناتور آمریکایی و تهمت منتقد کریستوفر مورفی.

Munich Security Conference Chairperson Wolfgang Ischinger

کنفرانس امنیتی مونیخ را ندارد طرف رئیس ولفگانگ Ischinger گفت:

با آن طلا اندود گچ و سیمان مجلل سلطنتی سالن Bayerischer Hof که پر از نمایندگان ممکن است مناسب تنظیم برای ایجاد روابط حسنه. اما این نمی شود. علی Vaez, مدیر ایران برنامه های در گروه بین المللی بحران, حال جدی تجزیه و تحلیل: “شکاف بین احزاب در خلیج فارس در حال رشد است به جای کوچکتر شدن” او گفت: DW. “و برای آینده قابل پیش بینی به نظر می رسد unbridgeable.”

ادامه مطلب: ایرانیان بودند ‘دروغ’ بیش ازطریق هواپیما خارجی اذعان وزیر

هیچ تاثیر

از سمت راست شروع به ایران به شدت مورد حمله واشنگتن است. او گفت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دریافت کرده بود فقیر مشاوره اشاره به رییس جمهور سابق مشاور امنیت این قسم خورده ایران شاهین جان بولتون. “رئیس جمهور تهمت متقاعد شده است که ما در حال سقوط به طوری که او نمی خواهید به صحبت کردن با یک سقوط رژیم است. … او در اشتباه است. … او شده است انتظار برای ایران به سقوط پس از انصراف او از ایران.”

در پاسخ به یک سوال در مورد کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی توسط هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در اوایل ماه ژانویه ایران و اعلام پایان دادن به ایران مقابله به مثل. او گفت که کشور او تا به حال هیچ علاقه ای به تشدید درگیری ها با ما. او این قاعده را اعمال انتقام از عراق جمعیت. پس از همه, او اشاره کرد عراقی اعضای دولت و نظامی نیز کشته شده در این حمله. او گفت که ایران نمی تواند اعمال هر گونه نفوذ در این مورد.

او همچنین با رد هر گونه مذاکره با آمریکا تا زمانی که تحریم ها برداشته نمی شد گفت که دولت آمریکا را “حداکثر فشار” علیه ایران باعث شده بود شدید اقتصادی آسیب. “این در مورد باز کردن مذاکرات با ایالات متحده است. آن را در مورد آوردن ایالات متحده آمریکا به میز مذاکره است که در حال حاضر وجود دارد.”

ادامه مطلب: نظر: تهران وزش تلافی هموار راه را برای د-تشدید

هیچ اجماع

ظریف آیا پیشنهاد در مورد مذاکرات مشترک معماری امنیت در خاورمیانه و مورد اعتماد سازی اقدامات ایران به کشورهای همسایه در خلیج فارس و عربستان سعودی است. او گفت که ایران نمی خواست مشکلات در منطقه است که امنیت باید از درون. ظریف با اشاره به این که ما ارائه نمی دهد و امنیت گفت: عربستان سعودی بود که به اشتباه فکر می کنم آن می تواند خرید های امنیتی مثل ما سلاح.

خود عربستان در آمریکا را رد کرد, ظریف پیشنهادهای. به وزیر امور خارجه عربستان گفت که کشورش همواره به واقعی dialogue اما وجود دارد که تا به حال به اجماع به علت بی ثباتی در منطقه قبل از بحث می تواند محل بود که ایران شود. به این ترتیب عربستان سعودی موافقت با دولت آمریکا.

Saudi Minister of Foreign Affairs Faisal bin Furhan

عربستان وزیر امور خارجه فیصل بن Furhan: ایران باید تغییر رفتار خود را قبل از هر گونه مذاکرات

علی Vaez از گروه بین المللی بحران نه متقاعد شده بود: “تجزیه و تحلیل قرار می دهد که همه تقصیر را به گردن برای همه چیز در این منطقه در یک حزب به تنهایی تعریف نامتعادل و تنها در خدمت به سوخت بیشتر تنش است.” سناتور کریستوفر مورفی یک دموکرات از کنتیکت در زمان مشابه نمایش در میز گرد بحث است. او گفت که این یک اشتباه بزرگ است که واشنگتن گرفته شده بود از طرف عربستان سعودی به طور یک جانبه و deescalation در ما علاقه.

بیشتر بخوانید: ایران و آمریکا تنش قرار دادن هند در یک اتصال

هیچ گفت و گو ؟

آمریکا همچنان به اعمال “حداکثر فشار” فقط آن را در نزدیک ترین عرب متحد. اما تحت این شرایط می تواند وجود داشته باشد هیچ جدی گفت و گو بین ایران و همسایگان عرب آن در خلیج فارس. ترکیه قطر و عمان که همه باید منافع قوی در deescalation ساخته شده تلاش های مختلف در میانجیگری بین احزاب جنگ در این کنفرانس است.

اما هیچ کدام از این قدرت برای منصرف کردن آمریکا از ادامه سیاست خود را از اعمال تحریم های شدید. “بیشتر جداشده و تهدید و تحریم ایران است که بیشتر در معرض خطر که آن را strike back—و بالاتر از خطر غیر عمدی جنگ” گفت: علی Vaez.

وجود دارد کمی با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که با وجود عمومی, بن بست, جایی در سالن ها و راهروها و راه پله از Bayerischer Hof و یا در یکی از آن صدها نفر از اتاق حداقل برخی از نمایندگان ایران و آمریکا برای هیئت ممکن است به صحبت کردن با یکدیگر در کمتر خصمانه نظر. که حداقل چیزی است که کنفرانس رئیس ولفگانگ Ischinger امیدوار است زیرا “این چیزی است که این کنفرانس است.”

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>