ایران: اصولگرایان برای پیروزی در انتخابات پارلمانی

محافظه کاران رو به ایران شمارش آرا در آن انتخابات پارلمانی. افزایش coronavirus مربوط به مرگ و میر و کلی سرخوردگی رای دهندگان می تواند به معنای یک رکورد کم مشارکت برای این انتخابات است.

محافظه کاران رسید پیش رو به عنوان نتایج ایران در انتخابات مجلس trickled در اوایل روز شنبه در برابر یک پس زمینه از نصب coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور است.

نامزد نمایندگی محافظه کارانه و فوق العاده محافظه کار احزاب به طور گسترده ای انتظار می رود برای برنده شدن در یک انتخابات ملی مشخص شده چه می تواند تبدیل به لحاظ تاریخی مشارکت کم.

حدود نیمی از برخی 16,000 نامزدها — عمدتا اصلاح طلبان و میانه رو بودند محروم از شرکت در انتخابات ملی از جمله ده ها تن از سیاستمداران است.

حرکت به سمت چپ محافظه کار و فوق العاده محافظه کار نامزدها در حال اجرا در اصل بلامنازع.

خود را به احتمال زیاد پیروزی به معنی پایان دادن به رئیس جمهور حسن روحانی, باریک اصلاح طلب و معتدل اکثریت که انتخاب شد در میان هیجان زیادی نزدیک به چهار سال پیش است.

نتایج نهایی انتظار می رود در اوایل صبح روز یکشنبه.

سرخوردگی و نا امیدی

تحلیلگران پیش بینی انتخابات, میزان مشارکت در انتخابات حدود 40 درصد در سراسر کشور و حدود 30% در تهران. نظرسنجی بسته شد تمدید شش ساعت در روز جمعه در سفارش به مردم زمان بیشتری برای رای دادن.

هر دو کارشناسان و ایرانیان خود با اشاره به مبارزه اقتصادی عدم معتدل و اصلاح طلب انتخاب و به طور کلی سرخوردگی و نا امیدی با دولت به عنوان دلایل که چرا مردم در خانه مانده.

“مشارکت مردم بسیار مهم برای جمهوری اسلامی است. به همین دلیل است که رهبر معظم انقلاب به نام ایرانیان برای شرکت و رای خود را. اما در حال حاضر آنها را انجام نمی” DW خبرنگار ترزا Tropper گفت: در روز جمعه, گزارش از یک مرکز رای دهی در تهران.

“وجود دارد به سختی هر گونه رای دهندگان در این مرکز رای دهی در شمال تهران. چرا که با نیمی از داوطلبان محروم از در حال اجرا مردم احساس آنها ندارد و انتخاب این زمان و نمی توانید به هر حال تفاوت. بنابراین در حالی که تندروها مطمئن هستید که به ظهور پیروز از این انتخابات, نظر سنجی نیز پیش بینی بالاترین میزان مشارکت در سال است.”

در بالای اقتصاد ایران تلاش کرده است تحت فلج کننده تحریم های جدید آمریکا علیه reimposed در سال 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده و کشور را از یک معامله هسته ای با خاورمیانه قدرت.

ایران نظامی اخیر سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری که حامل بسیاری از شهروندان ایرانی نیز منجر به موجی از تظاهرات ضد دولتی.

هنگامی که رای گیری در دیدار ویروس

رای گیری و شمارش در حال وقوع در مقابل افت نصب مرگ و میر متصل به COVID-19 بیماری ناشی از کشنده coronavirus گسترش یافته است که از چین در سراسر جهان است.

ششم ایران مرگ و میر مربوط به بیماری بود یک شهروند در مرکز شهر اراک, استاندار استان مرکزی گفت: خبرگزاری ایسنا خبرگزاری ایرنا در روز شنبه. این بیمار که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس نیز شده بود مبتلا به عوارض قلبی.

مقامات گزارش شده بود یک پنجم مرگ و پیش از آن در روز شنبه و همچنین مرگ و میر دو روز قبل از. در حال حاضر 28 نفر تایید شده است در ایران.

بسیاری از رای دهندگان می تواند دیده می شود پوشیدن پزشکی ماسک صورت به عنوان آنها رفت و به پای صندوق های رای.

به عنوان یک اقدام احتیاطی مقامات مدارس بسته در تهران و در شهر مقدس قم از جایی که شیوع این بیماری به نظر می رسد که گسترش و همچنین در سه استان دیگر.

در پایتخت چشمه آب در این شهر و مترو و رستوران ها تعطیل شد, برای هم بودن. مسابقات فوتبال شده اند به حالت تعلیق برای 10 روز آینده. این شهر همچنین نهاد به طور منظم تمیز کردن اقدامات برای اتومبیل های مترو و اتوبوس.

kp/bk (خبرگزاری AP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>