ایران رئیس را در پیوند به قتل عام 1988 افزایش موانع در سقوط کاوشگر: کاتلر

کانادا در تلاش برای جبران خسارت از ایران برای تیراندازی کردن اوکراین هواپیمای مملو از موانع چون تهران را محقق سرب است و یک توده جلاد که به آن تعلق دارد در زندان می گوید: سابق کانادا وزیر دادگستری.

“یک فرد که در واقع باید خودش در زندان است و در حال حاضر ساخت تعیین چه خواهد بود فقط و شفاف پرس و جو” اروین کاتلر در مصاحبه ای گفت:.

وکیل و دیرین مدافع حقوق بشر که در خدمت به عنوان وزیر دادگستری تحت لیبرال نخست وزیر پل مارتین نشان دهنده چندین فعلی و سابق ایران.

ایران منصوب شده است رئیس آن عدالت, Ebrahim Raisi, برای نظارت بر این تحقیقات از Jan. 8 shootdown از خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752.

این هواپیما براثر اصابت دو موشک های ایرانی در مدت کوتاهی پس از برخاستن از فرودگاه تهران, کشتن تمام 176 در هیئت مدیره از جمله 55 شهروندان کانادایی و 30 اقامت دائم.

کاتلر گفت: Raisi عدالت فرار کرده خود را چون او همدست در جرم اعدام هزاران تن از زندانیان سیاسی در سال 1988.

Raisi نامگذاری شد به عنوان یک conspirator در قتل دو دهه بعد توسط یکی دیگر سیاستمدار ایرانی است اما او شناخته شده نیست به صحبت علنی در مورد اتهامات.

قتل هدفمند ایران ارقام در پایان آن هشت سال جنگ با عراق.

در این فاصله دهه Raisi افزایش یافته است از طریق ایران و قضایی صفوف کار به عنوان یک دادستان در طی آن زمان او ریاست آن بر افزایش تعداد اعدامها ساخته شده است که ایران رهبر جهان در این جبهه گفت: کاتلر.

این ترودو دولت منصوب شده است یکی دیگر از سابق لیبرال وزیر کابینه, رالف Goodale به آن فرستاده ویژه در اوکراین سقوط آن را به عنوان چنگ زدن با COVID-19 بحران است.

ایران وعده داده شده به نوبه خود بیش از این هواپیما ضبط پرواز به اوکراین در ماه مارس 11 ویدئو کنفرانس در نشست بین المللی سازمان هواپیمایی کشوری در مونترال اما هنوز به اتفاق می افتد.

سخنگوی وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: کانادا برای فشار به ایران برای آزادی آنها در جریان تلاش های بین المللی برای پیدا کردن “شفافیت و پاسخگویی و عدالت و بسته شدن” برای خانواده های کسانی که کشته در تصادف.

سابق لیبرال و نماینده وزیر دادگستری اروین کاتلر می گوید کانادا در تلاش برای جبران خسارت از ایران برای تیراندازی کردن اوکراین هواپیمای مملو از موانع چون تهران را محقق سرب است و یک توده جلاد که به آن تعلق دارد در زندان است. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

کاتلر گفت Goodale باقی مانده یک “دوست خوب” است و او است که به عنوان خوب به عنوان هر یک به گرفتن جواب از ایرانیان در تصادف از جمله کنجکاو رایگان جعبه های سیاه و سفید. اما او چهره توانمند شانس.

“ایران به یک الگو در مذاکرات فقط صبر شما را تا زمانی که طرف دیگر را صرفنظر کردن به خواسته های خود و یا مسئله از بین می رود” گفت: کاتلر. “آنها بسیار خوب در تعلل و خودداری اطلاعات است.”

سوزان le Jeune d’Allegeershecque به کمیساریای عالی بریتانیا به کانادا گفت: این واقعیت است که ایران ضربه سخت بود COVID-19 ممکن است با تاخیر پاسخ خود را. اما بریتانیا, کانادا, اوکراین, افغانستان, سوئد — کشورهایی که از دست رفته شهروندان در سقوط — ادامه خواهد داد به فشار برای پاسخ.

“مهم ترین چیز این است که کسانی که جعبه سیاه در نگاه و بررسی توسط یک سازمان است که معتبر و مطابق با قوانین ICAO تعیین کرده است را,” او گفت:. “ما همچنان به حمایت از آنها برای رسیدن به عدالت برای قربانیان در نهایت جبران اما قطعا برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده که افتضاح روز است.”

دفاع از حقوق بشر در ایران

کاتلر گفت: ارتباط طولانی خود را با تلاش برای کمک به ایرانیان مخالف ارائه می دهد او را یک “به دنبال شیشه ای” به موانعی که کانادا و چهار کشور دیگر فشار برای پاسخ در پرواز 752 در حال حاضر چهره.

پس از خروج از سیاست در سال 2015 او را تاسیس مونترال-بر اساس رائول والنبرگ مرکز حقوق بشر و ادامه کار به عنوان وکیل برای زندانیان سیاسی در ایران و چین و عربستان سعودی است.

هر چند ایران سزاوار اعتبار به تازگی با انتشار نمرات از زندانیان به دلیل آن به سر می برند زندان ها و زندان های پرورش زمینه را برای رمان coronavirus کاتلر گفت: زندانیان سیاسی هستند که در میان آنها نیست.

زندانیان سیاسی زن, او گفت:, نیز در حال نگه داشته و پشت میله های زندان هستند و به ویژه آسیب پذیر است.

این مرکز خواستار آزادی دو زندانی هر دو کاتلر مشتریان.

ابراهیم Raisi ثبت نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2017 در تهران ، (وحید سالمی/آسوشیتد پرس)

او گفت: فیزیکدان و مدافع حقوق بشر نرگس محمدی به تازگی مورد ضرب و شتم توسط سرپرست از تهران به زندان بدنام اوین و مواجه است عفونت های اضافی سوء استفاده جنسی. نسرین ستوده یک جشن وکیل حقوق بشر است که به نام “ماندلا از ایران.”

کاتلر گفت که او در صحبت کردن به زندانیان زن, نوجوانان روزنامه نگاران شده است و مجازات اعدام طرفدار الغای برده داری. یک سال پیش او زندانی شد و با توجه به یک جمله از نزدیک به 40 سال و بیش از 140 ضربه شلاق.

برای یک زن در اواسط 50s کاتلر تماس که حکم اعدام. کاتلر نمایندگی ستوده در سال 2010 هنگامی که او نشسته در MP و او به سرعت منتشر شد از ایران به زندان بازگشت و پس از دانشگاه به او دکترای افتخاری.

دانشگاه برنامه ریزی شده به سبب مشابه افتخار ستوده در ماه آینده گفت: اما شروع مراسم است که در انتظار به دلیل همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>