IPI: COVID19 اقدامات پیشنهاد دولت فرصتی برای محدود کردن آزادی رسانه ها

تا کنون وجود داشته است 46 حمله به مطبوعات مربوط به پوشش coronavirus بحران جدید موسسه بین المللی مطبوعات (IPI) مانیتور نشان می دهد.

در حالی که برای در حال حاضر انستیتوی شده است از نزدیک نظارت بر مطبوعات آزادی محدودیت در طول این بیماری همه گیر در حالی که حمایت از جریان آزاد اخبار و اطلاعات, باز کردن گفت و گو و تبادل اطلاعات حیاتی است.

DW آزادی صحبت می کرد به IPI معاون اسکات Griffen در وین, اتریش.

DW آزادی: چگونه سازمان خود را مدیریت برای جمع آوری معتبر تایید اطلاعات در مورد آزادی مطبوعات نقض مربوط به OVID19 وضعیت ؟

اسکات Griffen: IPI قدرت نهفته در شبکه های جهانی خود از سردبیران رسانه های مدیران پیشرو و روزنامه نگاران در سراسر جهان است. ما به طور مداوم نظارت بر گزارش های رسانه ها و بررسی صحت گزارش های خبری ما عضو یا شریک سازمان قبل از جمله کسانی که در داده های ما.

DW آزادی: کدام موارد در حال حاضر بیشتر تعجب آور یا ترسناک ،

Philippinischer Präsident Rodrigo Duterte (picture-alliance/Malacanang Presidential Photographers Division/K. N. Alonzo)

رودریگو Duterte رئیس جمهور فیلیپین

اسکات Griffen: coronavirus همه گیر را ارائه می دهد یک فرصت برای اقتدارگرا فکر دولت برای افزایش سطح خود را از کنترل اخبار و اطلاعات است. این دولت ها می دانند که آنها می توانید با استفاده از موقعیت های اضطراری که در آن حقوق اساسی در حال حاضر تحت فشار به فشار از طریق برنامه های که مربوط به مبارزه با بهداشت و درمان اضطراری اما به تحکیم قدرت به دور آینده است. این کشورها مانند مجارستان فیلیپین یا هندوراس به نام فقط یک نظر ما بزرگترین مناطق از نگرانی در لحظه.

ما همچنین می دانیم که اقدامات اتخاذ شده توسط هر دولت حتی به خوبی معنی آنهایی که در یک وضعیت اضطراری تمایل به عمر اضطراری است. هر محدودیت در حقوق اساسی باید متناسب لازم و هدفمند برای حل فوری بحران بهداشتی.

Indien Kalkutta Lockdown Zeitungen (DW/P. M. Tiwari)

روزنامه توزیع در حال حاضر در انتظار در بسیاری از نقاط هند است.

همه گیر نیز تقویت ارزش خبری مستقل و آزادی مطبوعات هستند برای حفاظت از سلامت عمومی است. آزادی مطبوعات بسیار مهم است متحد در این وضعیت: آن را فراهم می کند و مقامات با اطلاعات حیاتی مورد نیاز برای مبارزه با این بحران و ایجاد اعتماد در مردم برای تصمیم گیری های گرفته شده توسط مقامات. ما ادامه خواهد داد برای جمع آوری اطلاعات تا زمانی که وضعیت مطالبات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>