آیووا حزب دموکرات فاجعه تاخیر در گزارش نتایج به دولت 2020 ریاست جمهوری قفقاز ساخته شده است که تجزیه و تحلیل مشکل است اما چند چیز وجود دارد که می تواند جمع آوری شده از نتایج قسمی و ورودی نظرسنجی منتشر شد که تا کنون. برای برنی ساندرز داده است یک کیسه مخلوط.

برای اولین بار آن را روشن است که مردم در انتخابات بود و نه غیر معمول و یا بالا. مقامات می گویند آن را در مورد همان است که در سال 2016 و به خوبی در زیر سطح 2008 زمانی که باراک اوباما را شکست داد و هیلاری کلینتون. اولین بار حزبی را برانگیخت ساخته شده تنها 35 درصد از آرا در این سال با توجه به ورودی های رای گیری در مقایسه با 44 درصد در سال 2016.

این حقایق هستند یک ضربه واقعی به برنی ساندرز’ نظریه electability. کمپین تاکید کرد ساندرز’ ظاهرا توانایی منحصر به فرد برای درخواست تجدید نظر به رای دهندگان شخص ثالث رای دهندگان و نادر رای دهندگان. اگر که درست بود ما باید شاهد یک افزایش بزرگ در پایین مردم در انتخابات قفقاز که در آن حتی یک افزایش کوچک در مجموع اعداد را یک تفاوت بزرگ. ساندرز کمپین تا به حال ماه به تمرکز بیش از حد خود را داوطلب ارتش در ایالت آیووا بنابراین طرفداران می تواند به طور مستقیم ایجاد کمپین درخواست تجدید نظر منحصر به فرد به این گروه ها در عین حال این سود به ظاهر موفق به تحقق.

همانطور که انتظار می رود با توجه به نسل تقسیم در ایدئولوژی در میان دموکرات ساندرز را به خوبی انجام داد با جوان حزبی را برانگیخت به آسانی برنده شدن در چندین کالج-شهر و حقيقت است. اما باز هم جوانان مردم در انتخابات به نظر می رسد که تنها کمی بالاتر از چرخه ی قبلی.

خبر خوب برای ساندرز است که در حالی که مردم در انتخابات بود و نه به خصوص قابل توجه بخشی از نتایج نشان می دهد او به احتمال زیاد برنده رای مردمی در آیووا. از همه مهمتر جو بایدن انجام وحشتناکی. بایدن در حال رفتن برای پایان دادن به در نظر گرفتن 4 یا حتی 5 مکان. بایدن پایه است افراد مسن که بیشتر قابل اعتماد رای دهندگان در عین حال حتی در حالت عادی میزان مشارکت نژاد بود که به اندازه کافی به او را نجات دهد. این یک نشانه بسیار بد است که می تواند به طور قابل توجهی تضعیف اعتماد به نفس در پول ملی نظرسنجی frontrunner.

به وضوح وجود دارد هنوز هم یک راه برای برنی سندرز برای تبدیل شدن به نامزد و برنده انتخابات عمومی. اما به نظر می رسد مسیر عادی نامزد حزب دموکرات. به نظر نمی رسد که ساندرز در حال گسترش است و یا شکل دهی مجدد رای دهندگان. به جای او انجام داده است و آنچه بیشتر از هر نامزد قبل از او انجام داده است; او ساخته شده است یک ائتلاف به طور سنتی دموکرات رای دهندگان — اتحادیه اعضای Latinos و لیبرال. این ائتلاف باعث می شود تا سهم زیادی از سنتی دموکراتیک اولیه رای دهندگان و می تواند به ساندرز کثرت به خصوص اگر رقیب اصلی او محو و رای شکستگی در میان نامزدها است. ساندرز در حال تغییر است نمی که در حال پیوستن به حزب اما او دارای یک پیام است که متناسب با جایی که بسیاری در حزب در حال حاضر.

اگر ساندرز می کند برنده نامزدی, رای گیری نشان می دهد که او به خوبی انجام می دهند در انتخابات عمومی ، او به خوبی می تواند ضرب و شتم یک منفور رئیس جمهور تهمت اما آیووا نتایج نشان می دهد او را به ضرب و شتم او را در همان راه تقریبا هر نامزد دموکرات خواهد بود. نه با یک توانایی منحصر به فرد به نوبه خود از رای دهندگان اما با کلی anti-مغلوب ساختن پیشی جستن موج دیدیم در سال 2018 را به نفع خود فقط به اندازه کافی نوسان متحده است.

البته این فقط یک مسابقه را از بسیاری از, بنابراین ما باید برای دیدن اطلاعات بیشتر قبل از ما با اطمینان می دانیم اگر ساندرز انقلاب واقعی است. اما اگر وجود دارد هر جایی که انتظار می رود یک زمین بازی متمرکز نادر رای دهندگان به ایجاد یک تفاوت بزرگ آن خواهد بود آیووا.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر